_______TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2009________ 27.6.2009

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

To už je o vztazích, ne autech.........
Naposledy upravil(a) zdenek.64 dne úte 09.06.2009, 22:42, celkem upraveno 1 x.
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

dlik píše:
PetrD píše:každýmu se líbí něco jinýho a proto se vyrábí tolik aut různých tvarů,značek atd. Každej si kupme co nám je libo, byla by blbost aby všichni jezdili v jednom autě. Kdyby Toyota dělala dál pořádný sportovní auta tak proč ne,ale po tom co jsem zažil, jsem vela rád že mám TT. Pro mnohé auto pro babu či gaye ale pro mne je to auto které se ze snu stalo realitou,stalo se pro mne dostupné, má výkon, duši, svoje charizma, je to 4kolka ale také má svoje mouchy stejně tak jako ostatní auta. Na tohle téma se dá napsat elaborát o moc stránkách stejně jako na téma mezilidské vztahy....
A proto lze na závěr říct jediné, každej si kupme a jezděme v tom, v čem chceme a přejme to i ostatním bez jakýchkoliv keců-ty si nechejme na večer k televizním novinám.

P.S.:Kájo, já myslel že jsi normální, ale doufám že jsi neklesl tak hluboko...
souhlasím - tisíc lidí = tisíc názorů...
ale stejně nechápu tvůj posun...a pokud si vzpomínám, tak si měl corollu a to mi nepřipadne jako sporťák.....
a to co jsi napsal v post scriptum nějak nechápu.....plyne mi z toho, že doufáš, že jsem neklesl k normálnosti, která je podle tebe hluboko.... :lol: :lol: :lol:

a uvolni se trochu....neber život tak vážně :wink:
Já bych to viděl a chápal jinak.
Česká normálnost vypadá takto: Ó pane Bože, nic od tebe nežádám. Jen za souseda bych se přimluvil. kdyby jsi ve své dobrotě na něho trochu cholery seslati ráčil..
Takovou normálnost měl asi na mysli. T
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

PetrD píše:
ano corolla byla, pak šla pryč a momentálně jsem skončil na tom že mám Avensise T25 jako auto pro práci atd a TT mám "na hraní". Už to chápeš? :D
to sice chápu, ale pořád nechápu, kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota (ani corolla ani avensis přece není sporťák....) :lol: :lol: :lol:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

dlik píše:
PetrD píše:
ano corolla byla, pak šla pryč a momentálně jsem skončil na tom že mám Avensise T25 jako auto pro práci atd a TT mám "na hraní". Už to chápeš? :D
to sice chápu, ale pořád nechápu, kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota (ani corolla ani avensis přece není sporťák....) :lol: :lol: :lol:
včil nechápu co máš na mysli?Já nikde nepsal že mám zkušenost se sport toyotama?! :shock:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
fajry
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: stř 30.06.2004, 19:50
Bydliště: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajry »

Slovensky Toyota klub:
ToyotaTeam Slovakia
www.toyotateam.sk

sluzobak
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

PetrD píše: včil nechápu co máš na mysli?Já nikde nepsal že mám zkušenost se sport toyotama?! :shock:
tak lehce pro tvé připomenutí:
PetrD Zaslal: ne 07.06.2009, 21:37
...Kdyby Toyota dělala dál pořádný sportovní auta tak proč ne,ale po tom co jsem zažil, jsem vela rád že mám TT ...

tak jak to teba s tebou je ty kecko??? :lol: :lol: :lol:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

Já bych se radši vrátil k tematu ? :mad:
V kolik tedy je sraz na tý pumpě za Brnem .
Konečně mám auto s motorem uprostřed
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

dlik píše:
PetrD píše: včil nechápu co máš na mysli?Já nikde nepsal že mám zkušenost se sport toyotama?! :shock:
tak lehce pro tvé připomenutí:
PetrD Zaslal: ne 07.06.2009, 21:37
...Kdyby Toyota dělala dál pořádný sportovní auta tak proč ne,ale po tom co jsem zažil, jsem vela rád že mám TT ...

tak jak to teba s tebou je ty kecko??? :lol: :lol: :lol:
Tak lehce pro Tvé připomenutí:
dlik Zaslal: st 10.06.2009, 9:37
...kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota...

Hádat se nechci ale nepleťme jsi pojem s průjmem, když už teda.Když si přečteš co jsem psal a co jsi psal ty, tak musíš sám uznat že nic o zkušenostech jsem nepsal,zážitek není zkušenost.O zážitcích se to dá vyložit různě(uznávám že je to sporadicky psané) a jak vydím tak se v každém případě snažíš najít něco aby jsi měl pravdu. Já ti ustoupím. Bylo to původně myšlený trošku jinak než si na tom začal hledat chyby a detailně se v tom rýpat. Nebudu a ani nechci tu psat jaký jsou moje zkušenosti se sport autama protože by jste mi to stejně nevěřili a pak to ve finále někdo zpochybní a všechno bude negovat...

pepamoto-do srazu času dost :wink:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

PetrD píše: Tak lehce pro Tvé připomenutí:
dlik Zaslal: st 10.06.2009, 9:37
...kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota...

Hádat se nechci ale nepleťme jsi pojem s průjmem, když už teda.Když si přečteš co jsem psal a co jsi psal ty, tak musíš sám uznat že nic o zkušenostech jsem nepsal,zážitek není zkušenost.O zážitcích se to dá vyložit různě(uznávám že je to sporadicky psané) a jak vydím tak se v každém případě snažíš najít něco aby jsi měl pravdu. Já ti ustoupím. Bylo to původně myšlený trošku jinak než si na tom začal hledat chyby a detailně se v tom rýpat. Nebudu a ani nechci tu psat jaký jsou moje zkušenosti se sport autama protože by jste mi to stejně nevěřili a pak to ve finále někdo zpochybní a všechno bude negovat...

pepamoto-do srazu času dost :wink:
pokud se chceš hádat o slovíčka a nedokážeš vyargumentovat logicky svůj názor (logické je, že když si něco zažil tak s tím máš zkušenost), tak to opravdu nemá smysl.....a to jak se ti tu práší od huby, už nám všem tady docela zašpinilo auta..... :lol: :lol: :lol:

all:omlouvám se za offtopic a vracím se k tématu - nějaké návrhy kromě klasické sedmé hodiny ráno na OMW???
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

dlik píše:
PetrD píše: Tak lehce pro Tvé připomenutí:
dlik Zaslal: st 10.06.2009, 9:37
...kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota...

Hádat se nechci ale nepleťme jsi pojem s průjmem, když už teda.Když si přečteš co jsem psal a co jsi psal ty, tak musíš sám uznat že nic o zkušenostech jsem nepsal,zážitek není zkušenost.O zážitcích se to dá vyložit různě(uznávám že je to sporadicky psané) a jak vydím tak se v každém případě snažíš najít něco aby jsi měl pravdu. Já ti ustoupím. Bylo to původně myšlený trošku jinak než si na tom začal hledat chyby a detailně se v tom rýpat. Nebudu a ani nechci tu psat jaký jsou moje zkušenosti se sport autama protože by jste mi to stejně nevěřili a pak to ve finále někdo zpochybní a všechno bude negovat...

pepamoto-do srazu času dost :wink:
pokud se chceš hádat o slovíčka a nedokážeš vyargumentovat logicky svůj názor (logické je, že když si něco zažil tak s tím máš zkušenost), tak to opravdu nemá smysl.....a to jak se ti tu práší od huby, už nám všem tady docela zašpinilo auta..... :lol: :lol: :lol:

all:omlouvám se za offtopic a vracím se k tématu - nějaké návrhy kromě klasické sedmé hodiny ráno na OMW???
Ty opravdu musíš mít pravdu a poslední slovo. Myslel jsem, že jsi normálnější. Proč pořád vše neguješ a volíš konfrontační tón? Téma je sraz a tady se teď řeší úplně něco jiného. Nevím jestli se mi chce s takovým člověkem někam jet. Snad se ale sejdou i obyčejní kluci, kteří se hádat chtít nebudou.
Tak tedy v sedm ....

Jo, chtěl bych k Lexu nějakou novou sportovní Toyotu. Doporuč mi prosím nějaký typ ze současného výrobního programu .
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

zdenek.64 píše:
dlik píše:
PetrD píše: Tak lehce pro Tvé připomenutí:
dlik Zaslal: st 10.06.2009, 9:37
...kde jsi získal dlouhodobější zkušenost se sportovním vozem toyota...

Hádat se nechci ale nepleťme jsi pojem s průjmem, když už teda.Když si přečteš co jsem psal a co jsi psal ty, tak musíš sám uznat že nic o zkušenostech jsem nepsal,zážitek není zkušenost.O zážitcích se to dá vyložit různě(uznávám že je to sporadicky psané) a jak vydím tak se v každém případě snažíš najít něco aby jsi měl pravdu. Já ti ustoupím. Bylo to původně myšlený trošku jinak než si na tom začal hledat chyby a detailně se v tom rýpat. Nebudu a ani nechci tu psat jaký jsou moje zkušenosti se sport autama protože by jste mi to stejně nevěřili a pak to ve finále někdo zpochybní a všechno bude negovat...

pepamoto-do srazu času dost :wink:
pokud se chceš hádat o slovíčka a nedokážeš vyargumentovat logicky svůj názor (logické je, že když si něco zažil tak s tím máš zkušenost), tak to opravdu nemá smysl.....a to jak se ti tu práší od huby, už nám všem tady docela zašpinilo auta..... :lol: :lol: :lol:

all:omlouvám se za offtopic a vracím se k tématu - nějaké návrhy kromě klasické sedmé hodiny ráno na OMW???
Ty opravdu musíš mít pravdu a poslední slovo. Myslel jsem, že jsi normálnější. Proč pořád vše neguješ a volíš konfrontační tón? Téma je sraz a tady se teď řeší úplně něco jiného. Nevím jestli se mi chce s takovým člověkem někam jet. Snad se ale sejdou i obyčejní kluci, kteří se hádat chtít nebudou.
Tak tedy v sedm ....

Jo, chtěl bych k Lexu nějakou novou sportovní Toyotu. Doporuč mi prosím nějaký typ ze současného výrobního programu .
ok, tak ještě jednou a opravdu naposledy OT:
díky za výtky.....jsem rád, že ty nevolíš konfrontační tón.... aspoň se nesnižuješ na mou úroveň :wink:
rozhodně je zajímavé sledovat, jak se opíráš do mě, ale petrovy námitky vůči mě tě nechávají v klidu......tak myslím, že petr ti doporučí nějaký kvalitní sportovní vůz a nemusíš se zajímat o názor takového negativního nenormála jako jsem já (nebo tak nějak si mě nazval, že?!).....
a nikdo tu nezmiňoval nový sportovní model....to jen tak na okraj...

a udělej mi laskavost - pokud mi chceš ještě něco sdělit k této debatě - dej mi to do SZ ať už zbytečně nezasíráme toto téma, kde se všichni těší na pezinskou babu! já už se k tomu vyjadřovat rozhodně nebudu - howg!
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Chaaaa ... hosi ... koukam, ze jste se nachali trochu unest ... Me teda taky dost prekvapilo, ze si Petr koupil TT (nechtel tady nekdo nahodou Celdu? ;-) ) ... ale tak co ... rozhodl se tak, at se mu dari a ja verim, ze si to uzije (ackoli ja teda nesouhlasim :-P) ... ale k tomu co napsal
Zdenek - chces sportovni Toyotu, novou, k Lexusu? Kup si Lexus SC430 :-) A navic to vypada jko TTcko (takze se mi to nelibi) :-) .. ale jinak klid ... ja si to TTcko s radosti prohlidnu, kdyz bude nekdy prilezitost ...

P.S."Kluci, slibuju, ze napisu nejakej ten mail, at mi mimo jine muzete poslat fotky z Koprivnice ... ale ja jsem v psani mailu strasna brzda :-) Sorry"
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

X_Mave píše:Chaaaa ... hosi ... koukam, ze jste se nachali trochu unest ... Me teda taky dost prekvapilo, ze si Petr koupil TT (nechtel tady nekdo nahodou Celdu? ;-) ) ... ale tak co ... rozhodl se tak, at se mu dari a ja verim, ze si to uzije (ackoli ja teda nesouhlasim :-P) ... ale k tomu co napsal
Zdenek - chces sportovni Toyotu, novou, k Lexusu? Kup si Lexus SC430 :-) A navic to vypada jko TTcko (takze se mi to nelibi) :-) .. ale jinak klid ... ja si to TTcko s radosti prohlidnu, kdyz bude nekdy prilezitost ...

P.S."Kluci, slibuju, ze napisu nejakej ten mail, at mi mimo jine muzete poslat fotky z Koprivnice ... ale ja jsem v psani mailu strasna brzda :-) Sorry"
Jo , ty jsi to trefil. Chtěl čeldu ale tu v republice nekoupíš. Nic solidního není ani v SRN a Itálii. SC 430 je už cenově jiná liga, to už není toyota ale plně lexus.
Tvoje reakce je taková, jaká by se dala očekávat i od ostatních. Ale jinak, nová, sportovní toyota teď není a jak to vidím, už ani nebude. V tomhle je v současnosti mezera. Co si časem začnou kupovat kluci místo čeld? Pokusme se odpovědět si na to.
Na Babu jedeš? Jestli ano, tak se uvidíme.
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

dlik píše:
zdenek.64 píše:
dlik píše: pokud se chceš hádat o slovíčka a nedokážeš vyargumentovat logicky svůj názor (logické je, že když si něco zažil tak s tím máš zkušenost), tak to opravdu nemá smysl.....a to jak se ti tu práší od huby, už nám všem tady docela zašpinilo auta..... :lol: :lol: :lol:

all:omlouvám se za offtopic a vracím se k tématu - nějaké návrhy kromě klasické sedmé hodiny ráno na OMW???
Ty opravdu musíš mít pravdu a poslední slovo. Myslel jsem, že jsi normálnější. Proč pořád vše neguješ a volíš konfrontační tón? Téma je sraz a tady se teď řeší úplně něco jiného. Nevím jestli se mi chce s takovým člověkem někam jet. Snad se ale sejdou i obyčejní kluci, kteří se hádat chtít nebudou.
Tak tedy v sedm ....

Jo, chtěl bych k Lexu nějakou novou sportovní Toyotu. Doporuč mi prosím nějaký typ ze současného výrobního programu .
ok, tak ještě jednou a opravdu naposledy OT:
díky za výtky.....jsem rád, že ty nevolíš konfrontační tón.... aspoň se nesnižuješ na mou úroveň :wink:
rozhodně je zajímavé sledovat, jak se opíráš do mě, ale petrovy námitky vůči mě tě nechávají v klidu......tak myslím, že petr ti doporučí nějaký kvalitní sportovní vůz a nemusíš se zajímat o názor takového negativního nenormála jako jsem já (nebo tak nějak si mě nazval, že?!).....
a nikdo tu nezmiňoval nový sportovní model....to jen tak na okraj...

a udělej mi laskavost - pokud mi chceš ještě něco sdělit k této debatě - dej mi to do SZ ať už zbytečně nezasíráme toto téma, kde se všichni těší na pezinskou babu! já už se k tomu vyjadřovat rozhodně nebudu - howg!
Perfektní, chytáš na první klepnutí.................
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
Pepezub
Člen Týmu
Příspěvky: 68
Registrován: úte 30.12.2008, 22:56
Bydliště: Vacenovice

Příspěvek od Pepezub »

Ale pánové,každej má svůj názor.Já měl crxo a nenechám na něj dopustit.Je to sice pojízdná rakev, ale 130 kobyl na 900kg je slušnej poměr. :D .Auta z východu sou a budou vždy vychytaný!!!V TTečku sem se svezl,a pocity?Připadlo mi to sedět jak v Boeingu.Nevím,ale Němci mi připadnou hrozně tvrdí.Jak říkam,je to o názoru,ale žadný takový"Japonec až nakonec",ale "Japonec ti natře prdel nakonec" :twisted: :twisted: :twisted: Rav 4 8)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“