_______TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2009________ 27.6.2009

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

jak se tak dívám tak tady to žije :wink:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
petrpro
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: stř 28.01.2009, 16:05
Bydliště: Kolín

Příspěvek od petrpro »

Ahoj,tak jsem se dočetl na netu,že co se týká karty první pomoci tak to platí pouze pro zemi kde legislativa toto zavedla.Takže to platí od 1.5.09 jen pro auta registrovaná po tomto datu a ty starší pokud mají v lékarničce vše platné tak nemusí kartu mít.Když jim skončí platnost lékarničky tak s koupí nové lékarničky už jí musí mít.Co se týká nás jsme registrvány v Česku a tak se nás tato povinost netýká.To je stejné jako to ,že Němci nemají povinné rezervní kolo a naši pomáhat a chránit by je za to brali protože u nás je to povinost.
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

petrpro píše:Ahoj,tak jsem se dočetl na netu,že co se týká karty první pomoci tak to platí pouze pro zemi kde legislativa toto zavedla.Takže to platí od 1.5.09 jen pro auta registrovaná po tomto datu a ty starší pokud mají v lékarničce vše platné tak nemusí kartu mít.Když jim skončí platnost lékarničky tak s koupí nové lékarničky už jí musí mít.Co se týká nás jsme registrvány v Česku a tak se nás tato povinost netýká.To je stejné jako to ,že Němci nemají povinné rezervní kolo a naši pomáhat a chránit by je za to brali protože u nás je to povinost.
přesně tak :wink:
apropos, včera jsem byl na Slovači a vše bez problémů.....
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
Pepa
Manager Týmu
Příspěvky: 369
Registrován: pon 07.03.2005, 20:19
Bydliště: Brněnsko

lékárna

Příspěvek od Pepa »

.........všechno záleží na tom , na jakýho vola narazíte :D
ToyotaCarina E 2,0 GLi
Toyota Corolla 2E 1,3 GL
Toyota Corolla Verso D4D 2,2
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Re: lékárna

Příspěvek od zdenek.64 »

Pepa píše:.........všechno záleží na tom , na jakýho vola narazíte :D
Ahojky klucíííí,
Přečtěte si Svět motorů č.20, je to tam vysvětleno. Tuto akci rozpoutala svojí reportáží TV Stará.
Debilovina je povinná v nových lékárničkách od 1.5.2009. Docela nesouhlasím s názorem, že pro nás to povinné není. Jsme na Slovensku ,stejně jako jakýkoliv cizinec u nás , povinni dodržovat jejich zákony. Tohle je Silniční zákon. Jsme hosté, kteří hrají podle pravidel země, do které přijeli. V Turecku musíš mít dva trojúhelníky, v Rakousku vestu dosažitelnou uvnitř vozidla a na Slovensku holt budeš muset mít debilovinu v lékárničce.
:shock:
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Re: lékárna

Příspěvek od dlik »

zdenek.64 píše:
Pepa píše:.........všechno záleží na tom , na jakýho vola narazíte :D
Ahojky klucíííí,
Přečtěte si Svět motorů č.20, je to tam vysvětleno. Tuto akci rozpoutala svojí reportáží TV Stará.
Debilovina je povinná v nových lékárničkách od 1.5.2009. Docela nesouhlasím s názorem, že pro nás to povinné není. Jsme na Slovensku ,stejně jako jakýkoliv cizinec u nás , povinni dodržovat jejich zákony. Tohle je Silniční zákon. Jsme hosté, kteří hrají podle pravidel země, do které přijeli. V Turecku musíš mít dva trojúhelníky, v Rakousku vestu dosažitelnou uvnitř vozidla a na Slovensku holt budeš muset mít debilovinu v lékárničce.
:shock:
Já myslím, že co právník to jiný výklad těchto nařízení....... např. španělé nemají autolékárníčku vůbec a neřeší to ani u nás ani v rakousku (osobní zkušenost). nejlíp to určitě vyjádřil Pepa :wink:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

a víte co, pojďme se už vykašlat na výklady "nesmyslných" vyhlášek a zákonů a pojďme se raději těšit na pezinskou babu. Já se těším moc. Jsem zvědavý jestli přítelkyně zase vyhraje slalom (loni byla jediná ženská účastnice závodu :lol: ) a zase dostaneme autokosmetiku. Ještě teď ji máme doma docela dost :lol: :lol:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
zdenek.64
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 06.05.2009, 18:56
Bydliště: v lesích za Brnem

Příspěvek od zdenek.64 »

dlik píše:a víte co, pojďme se už vykašlat na výklady "nesmyslných" vyhlášek a zákonů a pojďme se raději těšit na pezinskou babu. Já se těším moc. Jsem zvědavý jestli přítelkyně zase vyhraje slalom (loni byla jediná ženská účastnice závodu :lol: ) a zase dostaneme autokosmetiku. Ještě teď ji máme doma docela dost :lol: :lol:
Souhlasím s tebou, místo toho, aby se diskutovalo o tom kdy a kde se sejdeme, kecá se o nesmyslu ze slovenského silničního zákona. Tohle vlastně před moc stránkami začalo pozvánkou na sraz....
:D :roll:
Lexus IS 220d luxury multimedia 180Hp , 2009
Toyota Corolla 3D 1,6VVT 2003 ex.
Toyota Auris 2.0D, Sol 2008 ex.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

sraz..

Příspěvek od aczasa »

Tak jak jsem byl "natěšen" na sraz na Babě, tak jsem již teď zklamán. Nemohu, nepřijedu...... nic...... :-( Už může pomci jen zázrak (úmrtí nadřízených, úmrtí podřízených a to všech)... :-)
Back in Czech.
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

To je škoda,myslel jsem že z Lit.tam budou dvě Versa.
J
Uživatelský avatar
paskiller
Navigátor
Příspěvky: 135
Registrován: pon 10.12.2007, 14:01
Bydliště: Loštice - Mohelnice

Příspěvek od paskiller »

Jen abych se vratil k puvodnimu tematu:
No ... tak jsem si zamluvil volno a uz se teším .)) Jedu z Olomouce...
Verim ze se na srazu v Horni Becve domluvime na nejakem hromadnem odjezdu ...
a abych odbocil :)
Karticku jsem si vytiskl, nechal zatavit do folie a uz na me nemuzou (snad ) :twisted:
Celica 1.8 Turbo Karcoolka
Corolla 1.4 VVTi
Celica 2.0 GT (129kW) rv95 Mazlik - prodana
CARINA II 2.0 16V - prodana
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz..

Příspěvek od Kysi »

aczasa píše:Tak jak jsem byl "natěšen" na sraz na Babě, tak jsem již teď zklamán. Nemohu, nepřijedu...... nic...... :-( Už může pomci jen zázrak (úmrtí nadřízených, úmrtí podřízených a to všech)... :-)
To vypada, jako by se ti po srazu u nas na hrbitove smrtka nakufrovala do auta aby si trochu zaradila u vas v praci :P

P.S. : posli nam ji pak zpatky do Brna, at nam tu nekteri nejezdi jak nesmrtelni :twisted:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

smrtka..

Příspěvek od aczasa »

To byl jen takový obraz..... Jinak rád pošlu zpět do brna... a dnes jsem tam opět byl a docela dost Toyot tam i zpět jezdí.....
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Smirek
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: úte 01.04.2008, 22:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smirek »

Ahojte..pojede se letos zase z OM.. benzinky (plati pro brno a okoli :))?
Celica T20 1.8
hulk
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 07.01.2009, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hulk »

Smirek píše:Ahojte..pojede se letos zase z OM.. benzinky (plati pro brno a okoli :))?
Pojede,aspon to tak vypada protoze ten navrth tady uz padl a nekolik lidi od tud s tim souhlasilo vcetne me :lol: .
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“