výfukové potrubí

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
sparco
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: úte 13.01.2009, 17:29
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

výfukové potrubí

Příspěvek od sparco »

Zdar lidi.chci poradit kde sehnat celý výsukový systém kromě svodu.
popř. kde by mi to tam dopasovaly.jsem z F-M.
poradte předem dík[/b]
Uživatelský avatar
scruupp
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pát 28.07.2006, 22:54
Bydliště: Dolní Kounice - kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scruupp »

Zkus Elit, autokelly, štangl, APM a další dodavatele dílů nebo Toyotu ve tvym okolí. www.elit.cz , www.apm.cz , www.autostangl.cz ....
A pak si už jenom najít sevis kde ti to udělaj, popř. to dát servisu a nechat to celý na nich
TOYOTA CELICA 4g 2.0 GTi + BMW 325i Touring (2.5->170k + špéra->radost z jízdy dveřma napřed)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

testnul bych

Příspěvek od micron »

www.mjauto.cz Stránky sice vypadaj dost zastarale, ale je tam hodně kvalitních informací, přehlednej katalog a hlavně o dost zajímavější ceny než v těch předešlých odkazech.... řešim zadní tlumič fucku, nikde nic jen drnčící bosaly... ale tady koukám maj ARVIN/ROSI za 3.700,- a nebo Walker za 3.000,- asi risknu v blízký době ten walker. :twisted: na intercars.cz se mnou jaksi nekomunikujou, asi maj plný sklady bosalů heh :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

walker

Příspěvek od micron »

tak dneska už mi začal ten drnčící pazvuk fakt lízt krkem... bosal pude do shrotu... a vezmu ten walker... protože walker se "snaží" alespoň v USA vyrábět různý typy laufů... ultra tichý atd. My tady v EU si můžem tak akorát políbit, ale snad bude kvalitnější konstrukce než fuckin bosal. Snad bude skladem johnie walker mi docela chutná. :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

fixed 4 free

Příspěvek od micron »

musim se omluvit BOSALU... chyba toho drnčení nejspíš z 90% nesouvisela s koncovým dílem-tlumičem ale jen to drnčelo o stupidní kus plechu-pelechu co tam měl izolovat střední část fucku od podlahy (vibrace se ovšem projevovala jen na 3 zařazenej stupeň a otáčkách cca 3.000, jindy ne Zajímavá rezonanční frekvence ... am sorry BOSAL :oops: BOSAL je prostě v pohodě- jakejkoliv díl... zjištěno čistou náhodou... ještě že tak. Zase sem ušetřil ufff ps: bylo mi divný, že sem jedinej kdo si stěžoval... pARÁÁÁDA
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ALFkeeper
Řidič
Příspěvky: 202
Registrován: pon 22.12.2008, 16:55

Příspěvek od ALFkeeper »

http://cgi.ebay.co.uk/TOYOTA-CELICA-GT4 ... 7002r31422

pani co hovorite na toto???

dalo by sa tohodit aj na klasiku 3s-ge??
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

turbo ma jiny naroky na vyfuk , takze bych to nedelal
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Turbo jinej výplach plynů, atmosféra zas něco jiné výsledek -nezaměnitelné.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
ALFkeeper
Řidič
Příspěvky: 202
Registrován: pon 22.12.2008, 16:55

Příspěvek od ALFkeeper »

od diky..
neviete o takom niecom ale na klasiku ?? bez turba??
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

mě 1.Bosal naGt vydržel 8 let holand. výroba,ted mám 2. výroba někde v EU tak uvidíme :?:
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: testnul bych

Příspěvek od Idaho »

micron píše:www.mjauto.cz Stránky sice vypadaj dost zastarale, ale je tam hodně kvalitních informací, přehlednej katalog a hlavně o dost zajímavější ceny než v těch předešlých odkazech.... řešim zadní tlumič fucku, nikde nic jen drnčící bosaly... ale tady koukám maj ARVIN/ROSI za 3.700,- a nebo Walker za 3.000,- asi risknu v blízký době ten walker. :twisted: na intercars.cz se mnou jaksi nekomunikujou, asi maj plný sklady bosalů heh :lol:
intercars s koncovými zákazníky nekomunikuje, jak "obyčejný" člověk se na ne musíš obrátit prostřednictvím jejich přímého zastoupení ( třeba mne :D ) jinak z vlatsní zkušenosti vím že na "nepodnikatelské subjekty" z vysoka se*ou
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

dneska jo

Příspěvek od micron »

8) teď sem volal na stodůlky... kaši maj ready a kotouče dorazej zejtra v 10h, problem je akorát se zbožím, u kterýho tam nemaj uvedený ceny, katalog spravujou poláci... a dost blbě, spíš nespravujou, maj tam chyby, tady z ČR to nemůžou upravovat... ale v cenách chyby nemaj okej.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

ano, mame plne sklady bosalu, ale neni problem se obratit na me nebo na Idaha a vyfuk je doma, a za docela peknou castku :wink: delam v Intercarsu uz pres rok a nikdy jsem nezanedbala jedineho maloobchodniho zakaznika, dokonce ikdyz kupoval jen blbou zarovku za par kacek, pro me je zakaznik jak zakaznik, at bere za deset litru nebo nebo za stovku :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

přesne tak, nevolejte Intercarsu ten vám slevu z jejich zboží nedá, u nás ( mne a lenulky ) budete mít za to samé zboží lepší ceny :D )
Odpovědět

Zpět na „Celica“