Ladak aby se stim nechaly jezdit prijemne i dalky

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Ladak aby se stim nechaly jezdit prijemne i dalky

Příspěvek od Vazli »

zdravim zacinam pokukoval po ladenym vejfuku na paseo ale nevim jakej vybrat aby to zas moc nervalo a dalo se stim prijemne jezdit na dalku takze jen naky lehky bublani...
kdo jakej ma?
Uživatelský avatar
Karlos333
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: ned 13.07.2008, 13:21
Bydliště: Brno / Dačice
Kontaktovat uživatele:

ladak

Příspěvek od Karlos333 »

Mám v Brně na míru dělaný celý výfuk - originál už se rozpadal - komplet výfuk včetně katalizátoru, nerez trubky na konec, kompletního pohliníkování a samozřejmě montáže a úprav dle mého přání mě stál 6500,- mám dojem - paseo má hned jinej výraznější hlásek ale nic tak brutálního aby tě z toho po 5 minutách bolela hlava. Jednou až se rozhoupu vezmu to do dílny na zvedák a nafotím všechno.
Uživatelský avatar
1x.x
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19.01.2008, 10:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1x.x »

Zdar já mám vejfuk od Apexi a na delší tratě to není je to klasickej japonskej styl vejfuku s pokličkou, ale dost jsem si na to zvyknul za rok co s tim jezdim .. tezko rict jestli řve nebo ne ale da se s nim jezdit potichu spíš po městě když auto tolik netočíš na delší trat je to horší :D
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Ja mam ted diru v potrubi v ohybu PRED koncovym tlumicem a je to peklo... Cili vsechno co je hodne pruchozi bude holt delat kraval, takze pro decentni zvuk bych doporucoval nejakej rozmernejsi tlumic. APEXi N1 a jejich kopie vetsinou nejak extremne netlumi.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
1x.x
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19.01.2008, 10:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1x.x »

Beaver píše:Ja mam ted diru v potrubi v ohybu PRED koncovym tlumicem a je to peklo... Cili vsechno co je hodne pruchozi bude holt delat kraval, takze pro decentni zvuk bych doporucoval nejakej rozmernejsi tlumic. APEXi N1 a jejich kopie vetsinou nejak extremne netlumi.
Ahoj nemáš zkušenosti jakej vhodnej zadní tlumič použít aby to nebyl takovej randál :) ? Když máš tu corolu ? díky
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Corollu neladim, takze jsem tam s vyfukem neexperimentoval. Nejoptimalnejsi je na dlouhy cesty seriovej tlumic, ale zvuk bude pochopitelne nula nula nic. Na Mazde 323F 1.8GT jsem jel jednou na otocku trasu 300 km s vyfukem Laser SportBass a byl to zajimavy zazitek. Ten vyfuk se tak nejmenoval pro nic za nic, dunel tak, ze maloktere otresove cidlo alarmu zustalo nedotceno. Takze tenhle styl ti taky doporucit moc nemuzu.

Mozna by stalo za uvahu vyzkouset Laityng vyfuky, je mozny si tam volit jak vyraznej ten zvuk ma byt. Napr.: http://www.laityng.cz/cz/produkty/vyfuk ... rov1j.html
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
speedyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07.06.2015, 21:05

Re: Ladak aby se stim nechaly jezdit prijemne i dalky

Příspěvek od speedyCZ »

Ahoj ja jsem to vyřešil origo americkým HKS cena je teda trochu větší ale ted sem jel 200km v kuse a úplně v pohode :)
Odpovědět

Zpět na „Paseo“