Problém s řízením

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Problém s řízením

Příspěvek od saus »

Ahoj, mám problém s řízením. Když zatočím kola na doraz tak mě začne silně škubat ve volantu jakoby začalo vynechávat servo a z motorovýho prostoru se ozývají divný zvuky. Oleja je v nádržce dost a přesto se hadice od ní škube jakoby v ní byl vzduch. Při jízdě to nedělá nic protože servo není tak namáhaný jako když stojím. Dával bych vinu nějakému simeringu v řízení ale nevim. :? Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Popřípadě poraďte co s tím. Díky
Celica 4WD turbo 5.gen
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Tak už jsem to vyřešil, našponoval jsem klíňák co to šlo a je po problému. :lol: Akorát mě překvapilo že je nějak spálenej a odrbkanej :D po výplatě ho budu muset vyměnit. :x
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Klíňák je eště v pohodě, já když dám plnej rejd a zatáčím a jede servo, tak se ozývá z motorovýho prostoru zvuk, jako kdyby mi prasknul nějakej nosník, prý to je přeskakující doraz. Tak jsem se naučil nedávat úplně plnej rejd a je to :)
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Max

Příspěvek od Max »

Me to taky pri plnym otoceni delalo strasny zvuky a nakonec jsme zjistily ze to bylo tim ze nebyl poradne nasponovanej klinak, tak ted uz je a vsechnoje ok :) muzu tocit a tocit a tocit :)
Odpovědět

Zpět na „Celica“