Servis Jihlava

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Ady
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 07.08.2005, 10:56
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Servis Jihlava

Příspěvek od Ady »

Zdravím,

má niekto skúsenosti so servisom Autocentrum-Rozkoš v Jihlave?

dík
Toyota Corolla 1.4 (4E-FE) Liftback
1999
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Když jsme kupovali u nich corollu, tak by se přetrhli. Jako jiní prodejci. To ještě sídlili u Humpolce na Rozkoši.
Pak se přestěhovali do JI. Když jsem tam jezdil na pravidelné prohlídky, tak musím říct, že jednání dobré, ochota a chuť se postarat o zákazníka jim taky nechybí. Auťák byl vždy na objednání. Procházka po městě, vyzvednout auťák za 2-3 hoďky a domů.
I když se tam občas zastavím,cca.1 za rok, poslintat kolem nových aut :cry: , tak jsou vždy vstřícní.
Servis je v poho. Nikdy jsem si na práci nestěžoval. Někdy dokonce něco doporučili, nebo na to poukázali, než to vyměnili.
Suma sumárum, 1-5, dávám 1- :wink:
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

No ja tam kupoval Yariska :D

Super jednani..ochota maximalni...super super ja davam za 1 z hvezdickou :wink:

Akorat by mohly do novejch aut aspon natankovat plnou nadrz :roll:
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

:lol: Pro začátek by plná bodla :wink:
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

Fikus píše::lol: Pro začátek by plná bodla :wink:
NO to jo....dali me tam 2 litry...at si prej dojedu k benzince..ktera je asi 50m od autosalonu...no nikdy sem novy auto nekupoval...ale myslel sem si ze je to takovej jako standard....plna nadrz :-)
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Nová zkušenost, no spíše oprášení staré-dobré. U tak starého auta si člověk skoro všechno dělá sám, ale na něco přeci jen nemá :lol:
Telefonicky jsem se objednal na výměnu palivového filtru a jakous takous prohlídku. Ani jim nevadilo, že mám filtr vlastní-Nippars. Sdělil mi, jak to bude asi dlouho trvat.
Přijeli jsme s manželkou, seldli do kulturního koutku, dostali kapučíno. Drahá polovička tam projela časopisy a Já se dohodl s technikem a po část úkonu jsem byl přítomen. Když jsem jej požádal o nějaké přeměření, či zkontrolování jiné věci na vozidle, ochotně a hned provedl, vše mi vysvětlil a případně poradil, ukázal. Cena? Super. Kam se hrabe škodovka.
Takže opět jsem s Toyotou Rozkoš v Jihlavě nad míru spokojen a mohu jen a jen doporučit. :wink: 1*
Přeji vám více takových servisů a hlavně takového přístupu, aby jsme nemuseli měnit kvůli serisu auta, jak psal jeden borec z Brna.
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Kupuju tam akorát součástky, ale byl jsem vždycky spokojenej vyjma jednoho případu, kdy jsem zakoupil a zaplatil 14 šroubů do hlavy (do hlavy auta, ne do mé...) a po rozbalení doma jsem zjistil, že jich tam je pouze 12 - ale za to nemohli oni, nýbrž nějakej mamlas, co to někde balil. Jednou jsem objednal víčko chladiče - nepasovalo, byť bylo podle VINka v pořádku, takže jsem si zjistil, jaký objednací číslo má to co potřebuju a to nepasující si vzali zpátky (byť by nemuseli, protože z jejich strany žádná chyba nevznikla). Dokonce mi dali i slevu na vypínač mlhovek, takže místo superdrahýho už byl jenom drahej :D

Hodnotím kladně, byť teda servis jsem jak říkám nezkoušel.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Fakt mě mile překvapili.
Švagr si koupil z dovozu E12, combi, D4D 66KW. Jelikož nemá serv. knížku, nechal v JI udělat komplet rozvody se řemenem a oleje (vůbec veškeré náplně). Pak po měsíci jel na dotažení řemenu, když si sedl. Zároveň si nechal zkontrolovat brzdy, protože se mi zdálo,že má zadek hodně sjetej. Vrátil se a že mu řekli brzdy OK a řemen dotáhli. Jenže po týdnu začal řemen pískat jak blázen a vzadu dojel destičky až na kov. Takže notně nasr..nej volal doTOY, a byl hodně nespokojenej. Po objednání jej vzal přímo šéf techniků a nechal jeho auto opravit a pak prohlédnout druhým mechanikem. Destičky mu dali na zadek jen za nákupku a bez práce :!: A řemen vyměnili úplně za nový (samozřejmě zdarma) -novější model, který by měl být Ok. (ten předchozí prý povrzával ve více vozech).
Předchozí nasr...ní se změnilo rázem v údiv nad jejich ochotou napravit chybu předchozího mechanika a hlavně v přístupu a cenovém vyrovnání :twisted:
Prostě Jihlavský TOYOTA servis opět 1* :wink:
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

Moje zkusenosti s Toyota autocentrum rozkos Jihlava:

Vzdycky maximalne ochotny, kdyz je problem, tak zavolam klidne v nedeli vecer a bez problemu, ceny jsou sice trochu vyssi, ale zase je zaruka na vsechno (opravdu zaruka, ne jenom na papire..). Treba i na motor mam ted 2 roky zaruku, ale doufam ze nebude potreba :)
Jako staly zakaznik mam u nich velkou slevu na praci i na dily, naposled dali zadarmo novou spojkovou lamelu.. Poradi, vysvetli, ukazou.. :) Ted mi napriklad sehnali z prazsky toyoty znaleckej posudek na moje 18" kola a budu je mit legalne v technicaku (takze polajti ze me uz zadny dalsi body nedostanou :D )
Kdyz sem mel jeste 5g a hluboko do kapsy, tak mi pomohli sehnat prevodovku z vrakoviste a vymenili za babku..
Jediny co me stve, tak sou jejich brigadnici, co tam mejou auta po servisu, pac mam blbou elektroinstalaci u xenonu a pokazdy mi tam natece voda, kdyz mejou motorovej prostor, a musim to doma fenovat :lol:
Jinak sem maximalne spokojenej :)

Dalsi servis kam jezdim, tak je Autoservis Pojer, taky v Jihlave, sef tam je muj znamej, ma tam moc sikovnyho jednoho mechanika, kterej je blazen do jap. aut a hodne tomu rozumi, ceny lidovy, prace zadarmo (staram se jim za to o pocitace), jenom bohuzel nedelaji slozitejsi veci (jako opravy motoru nebo elektroniku...) delali mi napriklad komplet brzdy, vymena klinaku, prednich lozisek, vsech stabilizatoru, a tak...


Naopak nejhorsi zkusenost mam s vesnickejma dilnama, jeste s 5g sem k jednomu takovymu zajel na vymenu zarovky v jedny mrkacce (!), nejenom ze to delal rovny 4 hodiny, ale rekl si za to 2000 kc za praci (zarovku mi dal k praci zdarma...), fakt super :!:
To samy kdyz mi v jedny vesnici kousek od Jihlavy delali pripravu auta na lak a nasledne i lakovani (z cerny na zlutou)... nechtejte videt jak ten lak vypadal po roce :x A to si za vse rekli pres 30t a navic bez papiru, bez zaruky... :evil:

Jinak pro toho kdo me nezna - sam si na aute nevymenim ani olej (sem chobot, jak by rekl celerak :lol: ), proto jsem odkazanej na servisy a tise zavidim Lenulce, Radusovi, Beavrovi, Idahovi a vlastne skoro vsem 8)

Psal sem to i do jineho vlakna, ale treba tam nekdo nemusi zabrousit :wink:
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
TOY OTA
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: stř 31.03.2010, 11:16

Toyota Jihlava

Příspěvek od TOY OTA »

Zdravim lidi to sem rad ze nejezdim za kvalitou zbytecne... :D Ziju v Praze mam tu praci ale pochazim od Jihlavi... A musim rict ze si porad dojizdim uz 3 roky... :lol: proste paradni servis corollka E12 je parada a oni rychlost ochota cena a skvela prace... A jedu hned v pondeli na loziska, spojku a nejaky ty filtriky... A stejne neshorim s cenou... Ani jsme se neptal kolik mam snema jen dobry vztahy... Tam By mela jezdit cela republika :P
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

Ahoj,
jezdím do Toyoty Rozkoš už léta a jsem maximálně spokojený, ale o víkednu jsem si všiml, že najednou některé věci na jejich stránkách nefungují a když jsem se podíval na oficiální stránky www.toyota.cz, tak Jihlava už není na seznamu autorizovaných prodejců a servisů.
Nevíte někdo co se děje? Mám trochu strach aby neskončili.
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Haky »

Cituji Toyotu:
Bohužel musíme potvrdit, že se společností AUTOCENTRUM-ROZKOŠ, s.r.o. byla ukončena spolupráce a nejsou již autorizovaným partnerem Toyota. V současné době se snažíme pro tuto oblast najít nového vhodného partnera. Dočasně můžete využít služeb autorizovaného servisu Toyota Dolák, Tábor, případně autorizované servisy Toyota v Pardubicích či Brně.

Taky se tomu divím, já byl s nimi vždycky spokojenej. Je to velká škoda.
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

Díky za informaci. To mě fakt mrzí, protože tam byly skvělí. Vždy velice příjemní a ochotní cokoli vysvětlit. Jezdil jsem tam na garančky i na další servisní práce až z Prahy, ale nikdy mě nenapadlo jít jinam.
Kodis
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09.12.2014, 21:34

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Kodis »

Podle stranek toyoty uz neni ani FederalCars autorizovany prodejce / servis.
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

Podle informací které jsem dostal, Toyota přesunula centrum pro ČR do Maďarska, vypověděla smlouvy všem prodejcům a nové smlouvy dostali jen vybraní prodejci z velkých měst. Tento krok nebyl nijak zdůvodněn prodejcům, kteří novou smlouvu nefostali.
Toyota Jihlava bude prodávat a servisovat Toyoty prý i nadále, ale pod záštitou jiného prodejce.
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“