Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

artie: ja premejslim, kde jsme o vikendu byli... nebyla tam jen verunka (v corolle)? a ta tvoje auto zna... ale to vis, na silnici clovek kouka po necem jinym, nez po bavoracich (kdyz si teda o pozornost nereknou nejakou nevsednosti) :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Stejně sem o tom přemejšlel... jak se to mohlo stát... prostě parkla... ok a automaticky dala 1 jako aby se to nerozjelo :-) :-) to jí radil expert v autoškole :-)
Já tohle taky nesnášim... když mi tam třeba v servisu nechaj 1, já parkuju zásadně i zkopce/ do kopce... i velkých kopců bez 1... neutral a ručka... nenávidim tu 1... párkrát se mi stalo že mi auto vystřelilo... u servisu... člověk si to neuvědomil... Tenhle sichr 1 neni u japanců fakt ale potřeba... ani z mega kopce.... :-)
Takže chtěla to tak nechat... zařadila 1 a jouda vedle jí řek ať ještě trochu popojede... start, pustila spojku, nestihla vůbec ručku.... a auto vystřelilo jako dělo :-)
To zařazování 1 se dělalo za komančů... škoda 120 atd... ale pořád se to lidem sere do hlavy... že to je jistota... aleeee taky to může bejt pěknej průser :-) Já to nepoužívám a nikdy nebudu...
I se subaru se mi to stalo... chtěl sem vyject ze servisu... start, plyn... předpokládal sem neutrál... hovno 1 :-) Auto jumplo celkem fest... i když bylo zabržděný ruční brzdou :-) tak sem se zastyděl... a řikám nenenenene kurfa zase mi tam mrdli tu 1... proooč??? :biggrin: člověk se lekne... ale měl by zareagovat okamžitě... což se slečně opravdu nepovedlo... ta vůbec nechápala... a stála na plynu místo na brzdě... střem hlav do baráku :-) křoví napnutý... k prasknutí... pak sundala nohy z pedálů...
1 bych prostě zásadně nedával na parking... NIKDY. Je to stará komančská kokotina co může způsobit víc škody než užitku...
brždění motorem? 1? kokotina spíš je to nebezpečnější než bezpečný... 100% sem proti zařazování 1. striktně a nikdo muj názor nezmění. Komančská MEGA kokotina...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
xpicekp
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: ned 23.02.2014, 17:52
Bydliště: Tábor

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od xpicekp »

Nějakou dobu jsem tady nebyl a koukám, že to tady jde pěkně do kytek. Jeden magor sem cpe výlevy svý pošahaný kebule a mezi tím se ztrácí ten obsah, který by tu člověk čekal. Velká škoda.
2001 Lexus IS200 2.0 VVT-i
2003 Avensis T25 1.8 VVT-i - Sold
2000 Celica T23 1.8 VVT-i - Sold
2002 Lexus IS200 2.0 VVT-i - Sold
2001 Corolla E11 1.4 VVT-i - Sold
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

muzes ho ignorovat, je to pak prehlednejsi ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Bude to tim že tu žádnej obsah už dávno neni... jen ten starej... starší a utra starej... novej obsah? Děláš si prdel :-)
Tak toho už to taky právě nebaví ----ho tvořit.... zkus to sám kokote!!!! z Táboráku. Zkus nám tu něco novýho povědět... něčim nás tu zaujmout...

No rozhod sem se že si dám rok pauzu... prostě tu budu jen tajně sledovat co se děje- neděje... a budu jako většina, co to tu jen využívá... neporadim s ničim nijak nikomu... jen přes mobil... a nechám to tu ladem... proč by člověk jen dával, když nic nedostává...??? To je přeci hovadina... ale joooo byl sem hodnej... takže FINITO. Definito. Jen budu tajně sledovat... :biggrin: Budu----- "budiž k ničemu"-----... jako většina... :biggrin:
PS: Proč sem vůbec píšeš? Lexusi.... máš snad problém? Vždyť to sem ale vůbec nepatří... :biggrin: Najdi si kategoriii Lexus a stížnosti... tam to patří hovado... Ideálně si tu kategoriii založ... budeš mít dobrou sledovanost... :biggrin: :biggrin: spoustu lidí to bude fáááákt hroooooozně zajímat.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: aka NIKOHO... ale zkus to :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Jop už dlouho mě nic nezaujalo, ale jako tyhle videa a celej ten channel je vynikající!!! 10/10 Týpek sympatickej, lidi kolem taky, informace o japan supr... kvalita videí... perfekt.
Viděl sem prostě skoro všechny... solidní zásek :-) na 2 dny, drift mě nikdy moc nezajímal, ale jakoooo z těch videí mě to začalo bavit :bigups: jako fanouška :-)
Moooc pěknej channel.... mam pocit že sem se vrátil z japan :-) a mam JET LAG :-) a taky mě občas silně tlačil žaludek z těch drift videí... :-) adrenalin
+ pučit si Skyline 34 / supru / rx7? Tak to jako bych si rád dal.... někdy... Tomu řikám velký lákadlo, 3 dny, každej den jinou :bomb: :inlove: :listen:
I když možnááá bych si tam radši pučil celi 5g 4x4 RC... jenže ty podle mě nejsou na pučování... já to chápu :-) Naprosto to chápu... celicy se nepučujou... nepotřebujou si přivydělávat...
noooo ale člověk by se tam cejtil jako doma... až na to že je všechno obráceně :-) ale ideální pokojík :-) radši bych tu celi... fakt jako. na 3 dny privat rent...
noooo2 jako proč nezkusit něco jinýho.... no protože prostě celica 5g má delikátní interier i exterier... 4x4 RC aka CS bych nechtěl mít... drahý... likvidační... atmo GT-R fain, vlastně i GT-R 5g bych rád... úplně stejnou jako mam jen obráceně... proč 4x4 RC... GT-R= 2.0 Gti.... úplně bych byl spokojen :-) :-) Těžko je nědo ale pučí :-) půjčí

https://www.youtube.com/watch?v=cvsDmXqWPXM
https://www.youtube.com/watch?v=w_mxxseMlAI

PS: máme 1 součástku společnou se Silvií S15.... ofuky :-) Který sem kdysi hacknul, že pasujou i na Celicu 5g... náhodička :-)

Zajímavý, že sem si- je to tak tejden všimnul, že japan auta pro japan trh- celicy a všechny auta maj tacháče jen do 180 km/h???.... v Japan je zakázaný ject víc :-) Taaaak už to chápu.
by mě zajímalo co dělá ten tacháč, když dojde na konec 180 a máš to odbloklý :-)
Celi sem jel max 230 ale jen 1x :-) vyzkoušet se to muselo, i když sem mučil jak auto tak sebe :-) morbidní sound a vibrace- přibližně asi jako raketa co startuje do kosmu, tak mi to připadalo :-), XV 205

Fakt supr channel, nějak nesleduju youtube channely... a vůbec youtube... vlastně, ale jako zásek fest brutální... ztráta času to ale opravdu nebyla... :bigups:
Dokonce sem si na 2. pokus všimnul že tam je i XV.... celica 5 nene... tak aspoň XV
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

občas tu parkuje-parkuou :-), pěkný polepy, i když sundal bych rozhodně ten nápis toyota 86 ze dveří, bylo by to hezčí bez, jinak pěknej polep.
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Joey »

micron píše:...sundal bych rozhodně ten nápis toyota 86 ze dveří...
MS patrně nenabídl odpovídající plnění :)
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

:biggrin:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Nj :-) Večer zmizela, ale zase tu stojí... no já už sem vypil celkem dost svařáku z lidlu.... celkem dává :-) No moh bych tam parknout na chvíli celi... vedle... ale jen na chvilku, aby jí nebyla ziminka :biggrin: barevně by to mohlo bejt zajímavý... tak nic zdrhla 86 :biggrin: jindy
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Joey »

Ten příběh končí trochu smutně... :(
https://auto.bazos.cz/inzerat/102169385 ... oc-DPH.php
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

oj.... no dostala pořádnou ťufku... ale 399.000 asi někdo upad ne? :-) za vrak.... dobrá prdel... a já si řikal jako že tu už dlouho nestála... njn... místo toho kdysi Hilux línej orange co byl testovanej, corolla a nebo yaris... samá nuda... celica to neni :-) ta spinká dole v podzemí.... a občas letí pro píva...
Tady bydlí u nás totiž v baráku někdo od toyoty... a ty auta má gratis rent... připravený na testy... pak jsou ty samý v recenzích... tajnej agent :-) vtipná náhodička... ale couvání s mobilem u ucha mu moc nejde...
https://auto.bazos.cz/inzerat/102354718 ... oc-DPH.php
ale jako taky fascinující poškození... z prava stajný jako z leva.... moc úzký :-) to bylo asi
Ale tohle je totální vrak... na vrakoviště a ne auto na prodej za 399.000.... sorry jako. Někdo je asi tak trochu blbej... nemýlim li se.... :biggrin:
díly na prodej... :wink:

+ no jednu výhodu to má--- že tu ten člobrda bydlí, a to tu že tu bude jako první Supra... než bude všude jinde... i když BMW vlastně mě vůbec nezajímá :-) Tak se podivám... :biggrin: No ne nezajímá mě to... všechno faleš, VIN bmw.... žádný sedačky vzadu, komickej kufr... ale tak se podivám.... a nafotim :-) Němku podvodnici. Jojo kde jsou ty časy... opravdový a funkční vedení vzduchu... jako to má moje celica... 5g- sání z kabiny vozu až do zadu kde jsou výstupy pod "ventilací" oušek u zadních světel... vyrovnává to tlak v kabině, a suší - sushi.
Neni to jen dekorace. Luftuje to podběhy až pěkně k zadním světlům kde vzduch utíká ven ventilací s klapkama. ojojoj :biggrin: tam to neni fake, tohle bylo poctivý....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Erat
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 13.05.2019, 20:02
Bydliště: Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Erat »

Tak jsem včera při návratu z Ústí do Prahy potkal jednoho nezdraviče. Nezamával a ani nezamrkal :(
Přílohy
5g.png
(315.3 KiB) Staženo 759 x
Nyní:
MR2 SW20 NA 115KW, 1991
Předtím:
Celica 6g 2.0GT 125Kw, 1998
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Buhví kdo to je... ale jouda to bude určitě :-) hustej jouda :-) bude to ale jen 1.6 s turbo kapotou... takže tak... masér :-) a co je to krása je to krása... tak co.... 6 g nechápou jak je složitý je udržovat, a prostě to nechápou... ale i na 6g přijde řada... taky nebudete chápat.... tomu věřte.... a pochopíte... velmi dobře... :biggrin: bejt 6g dělám si zásoby... :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“