Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Gramo> jo pěknej bávoš... v tom sem měl tu čest se project... líbil se mi design moc, měl ho kámoš kdysi... bílýho 525i myslim. komfortní kárka, byla taková mafiosní :-) fakt komfort, i když mitsubishi galant 2.0 GLSi byl ještě komfortnější :-) a zajímavější... tyhle báva mě ale bavěj... je to klasika, vzadu sem si připadal jak šéf :-) 730 750 740 taky z těch 90 let... hustý, v tom sem nikdy nejel... pak mě ale bmw přestaly totálně bavit... ty 5 a 7 z 90´ale žeru, 7my se moc nedochovaly- skoro vůbec.

Biscuit> panda fainos... má i tu stahovací střechu... tuhle pandu jsme měli pučenou na Krétě kdysi dávno, bavilo autíčko :-) hlavně když si vzadu stoupneš na sedačky a čumíš střechou :-)
4x4 byla, jako poprala se pandice se všim, srandovní zábavná kárka.

Dneska sem našel že sem měl bejt tady... pozdě! Kurfa jako jak tak koukám na tu akci, uslintaná klávesnice... :-) Jo kdybych o tom věděl... těch kárek a ne moc lidí... WOW
celicy tam nejsou... a chyběj, někde sem čet že maj zájem o auta do 1990... no a celi mi tu hnípe :-) Sem idiot... ale příště jedu na 100.000.000% to jsou kárky... no vyrazilo mi to dech.
Takže Volume 4 :bigups:
+ je tam i ta Lada :-) jak sem jí fotil u Prokopáku pod viaduktem.+ ty zabalený "některý" škodky do igelitu mě pobavily :-) :-) :-) vopruz :-)
Ty vagoooo takovejch kárek???? zdarma? takovejch kárek krásných!!! WTF! žádná celica??? no tak jo příště! kurfa ostuda :-) :inlove: :inlove: :listen: :wub: :wub: :wub:
Jsou tam kárky co sem ani nikdy neviděl na živo... jen v jako malej jouda v auto-katalozích- který sem uměl nazpaměť :-) nastudovaný precizně... kurfa musim je vidět, šáhnout si :-)
sem netušil kolik je u nás sběratelů a magorů :-) No těch kárek je tak moc, že je to skoro až moc :-)... neuvěřitelný. :bigups:
umim si představit pak večer doma... vyříznej :-) designově přebušenej, no chce to si vzít volno :-) těžko se ta krása dá vstřebat za 1 den... a to i z fotek!

Ale že nás nikdo o týhle akci neinformoval? tytyty :biggrin: volume 4 bude "nebeštější"... to je slovo :-) "nejnebeštější" no to taky ujde :-) to bych dal do diktátu jako chytáček :-)
Já sem poprvý dal nebezštější... vypadá to líp, zamotalo mi to palici :-)... bylo by to logičtější... čeština je ale jeden z nejsložitějších jazyků.... protože dost toho nemá logiku.
Ne povolil bych nebezštější a nenebezštější... prostě jo zní to :-) vypadá to... povolil bych to v pravidlech pravopisu :-) je to hooodně blbý slovo :-)

https://www.facebook.com/CDclassiccars/
https://www.rajce.idnes.cz/hledej?q=Classic+Drive+vol.3
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
moulis222
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01.01.2016, 20:12

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od moulis222 »

Tak jsem měl minulý týden štěstí na Celdy. Rudá v Neratovicích a čtyřkolka na Proseku, když jsem byl na emisích...A ještě jedna perlička...Prodali jsme u nás v práci ofiko druhé a to i v ČR Porsche 911 GT2 RS 700koní na zadku za 8mil....Neskutečný auto...doslova plive plameny :-D Vedoucí prodeje řikal, že složenou zálohu u nás měl rok a půl :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

To GT2 RS je extrémní stroj :)

Dnes v Časech a pak před mostem v Kuněticích tyrkysová 6g, jel jsem MX-5.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

moulis222 > polepenou stříbrnou sem ještě asi neviděl... celkem to vypadá dobře... neobvyklý.
Co to má to porsche za řadičku? to jako dopředu - (podřazení) a k sobě + (vyšší stupeň) ? střed neutrál? Jestli jo, tak to je zajímavej manuálek.... i když "trochu dražší" :-)
umí to i zpátečku? :biggrin:

Já típnul před pár dny z balkonu Kravku4 ... celkem mě zaujala, už sem tuhle "starší" neviděl dlouho... líbí se mi ten přední spoiler... šukýnka 8) vypadá sympaticky i v tý černý, sluší jim to :-)
foceno po "odpylení" stačila hadice a tlak vody... a jak se leskne, i když žlutej kožíšek nebyl špatnej... :biggrin:
Obrázek
Naposledy upravil(a) micron dne stř 16.05.2018, 21:48, celkem upraveno 6 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
moulis222
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01.01.2016, 20:12

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od moulis222 »

To je "automat" PDK, je to rychlý jak svině ta převodovka...JJ přesně tak, bud můžeš pádlama pod volantem a nebo na řadičce klasicky...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Aha, tak proč se jmenuje automatická? když se dá pěkně manuálně? To nemá logiku... no nevyznám se v tom moc, ale tahle ručka je vlastně to samý jako je v závodních autech na rallye... nikdy sem se o to nezajímal, ale teda asi člověk nešlape na spojku? Logicky... ale může řadit ručně na páce nahoru a dolu- fofrem... dává se to i do nějakých normálních aut? Asi ne... pojmenoval bych to "quick-shot manual transmission"
Pádla pod volantem je konina... to by mě nebavilo... automat vůbec by mě nebavil, ale s timhle by to ušlo... mohlo by to bavit jako 6MT/5MT, ale ta levá noha se bude strašně nudit... :biggrin:
Teoreticky by tam moh bejt druhej pedál na akceleraci... prostě 2 pedály... někdy si zaakceleruješ pravou, někdy levou, nebo oběma :-) Dobrej nápad :-) :biggrin:
Levej pedál by moh bejt pomalejší akcelerace... romantickej :-)Cruiser mode... jo to by šlo.
Na volantu by bylo tlačítko jestli chci mít akčnější pravej nebo levej pedál a volba intenzity... pak by to bylo zajímavý, levý noze by se to fakt líbilo :-) Aby nezakrněla :-)
Tak bych si to představoval... finální produkt, zábavu i pro levou nohu... :-) akcelerace na levej pedál by měla jinej lauf sound než pravej... atd...
Výhoda by byla že se to dá aplikovat i do elektromobilů, hybridů atp... a zábava tam je, jak pro ruku, tak pro obě nohy... člověka by to zabavilo... pořád bude mít auto pod kontrolou a může si i zablbnout... pravá levá... podřadit jo to by šlo...
"quick-shot dual force manual transmission" =QS[DualForce]MT=
Tak teď je řada na Japoncích... :wink: :choon: Tenhle system by vyřešil problém nudy a lenosti aut s automatama. Mam proti nim přímo odpor. Brr :biggrin: Automobilky se vymlouvaj na to, že nemůžou aplikovat bezpečnostní systemy na 5/6MT atp kecy.... Na tohle by to relativně šlo... ale poprosil bych i o tlačítko deaktivace, stejně tak jako auto start-stop... to se vyplatí jen v číně, japan a NY, ale jinak je lepší to vypnout po startu... že ? :biggrin:

Já sem třeba vůbec nepochopil proč auta s automatama maj řadičku... aby to jako vypadalo? Co to je za logiku? Navíc když ti tam např v kodiaku zasvítí slunce, nevidíš ani hovno co máš zařazeno...
Mrdky... tlačítka co maj svítit nejsou vidět a vidíš prdlajs... ale hlavně že to vypadá jako manuál :-) kokoti :biggrin: fotku mam, můžu ukázat... nepoznáš ani prdlajs, tohle považuju za nebezpečnější, než je nemožnost aplikovat bezpečnostní nesmysly do 5/6MT takže asi tak.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

růžovka :biggrin: Ale pozor, ta řadička :-) No moje celica jí má sníženou, akorát--- tohle byl ale "klacek" moje měla taky takovej :-) :biggrin: :biggrin: + má Live Sound Fuji Wow
https://auto.bazos.cz/inzerat/90989339/ ... ohodou.php
to je klacek... :biggrin: :biggrin: podle mě má 95% majitelů ten klacek zkrácenej... :-) No rozhodně... :biggrin: to je kláda... :biggrin:
První moje úprava na celice bylo zmenšení klacku :-) To si pamatuju naprosto přesně... :biggrin: pamatuju si jak se mě mechanik ptal... tak kde to mam seknout, řikej... no to je moc málo... to je moooc... tak akorát... jo tak... to je jako muj... akorát :biggrin: :biggrin: přesně akorát... ne moc a ne málo... někteří celice řadičku usekli ultra nízko... to je takový divný... :biggrin: :biggrin:
Obrázek
no trocha erotiky

Ale jo je to zajímavej exemplář... je i blízko, ultra blízko někdeee, pán se jmenuje Kateřina a prodává mimo jiné i boty :-) Ne něco mi řiká že je to zajímavý auto až dostane lak a zkrátí se klacek...
jen bych checknul doklady, 129Kw jsou hodnoty z 6g, ne z 5.g... takže se buďto někdo splet, což se stávalo... má to tam vyražený i když je to omyl... má 115kw (129 možná s bavlněným konusem simota racing :-) Ale rez tam nevidim, chce to checknout prahy, podlahu a to pořádně... jo je to zajímavý... cena tajná. růžovka z lesa prahy 5 :-) Nikdy sem jí tu neviděl na p5. Zajímavý vozítko.
To jestli člobrda nekecá se švajcem se dá ověřit jednoduše... v zadu bude mít malou značku SPZ... a bude mít ABS. To švýcarky maj- moje byla taky. Bez ABS by se do švýcarska nedostala.
Ale asi nekecá... už jen to že má live sound... tak je jasný že to švýcarka bude... bylo to totiž pekelně drahý... ale švajcaři chtěli mít všechno... rozmazlený parchanti :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Sem si vylez na pivečko a doutníček a ejhle :-) Pěkný vozítko, týpek si všimnul že fotim, prej jestli nechci svézt... neni potřeba, děkuji :-) Byli tam 3, sice nevim jak se tam vešli, ale pochválil sem, prej rok 1966 napodobenina jaguaru vyrobeno ve španělsku... svez by prej za 250 ,- :-) jinak za 500,- to jsou kšefty :-) Já ale preferuju Japan a gratis :-) Ty dveře jsou ale hustý... značku ale neprozradil... asi nějaká malovýroba... pěkný.
Obrázek

srandovní akční dokument z roku 1968 ... návštěva Japonský Hondy, Toyoty, Hitachi atd... ten reporter je výbornej, a někdy jak se Japonci snažej anglicky je to sranda :-)
doporučuju, občas má reportér tendenci skoro slintat :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... enom-honda
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Zajímavej exemplář divoké barrandovké kočky- spíš kocour :-) Ani auta se nebál, stačilo "čiči" a nechal se blejsknout, drsná barevná kombinace :-)
jde z něj strach :-)
Obrázek

Dneska mi udělala radost tahle Mazda RX8, tu má nějakej soused, ale nikdy nestála venku, Jeden čas sem uvažoval jako že bych jí chtěl dááávno, právě a jen přesně takovou modrou, ta barva je skvělá, podobná jako má celica... Nevěřil sem ale těm motorům Wankel... design má ale skvělej, vypadá jako nová, interier se mi taky líbil a ty zadní výklopný dveře... no někdy se musim nechat svézt... Mazdy nemusim, ale RX7 a RX8 to zase joooo :-) Na oplátku je svezu Celicou skoro veteránkou, v tomhle se fakt chci svézt... only blue. Byl to takovej muj sen... už neni, ale chci sedět v předu a v zadu... to si chci vychutnat :-) i zevnitř... z venku je to krása... design a ta barva... mam rád tuhle modrou, i když počasí je hnusný, to auto je svěží... supr barva.
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Artie »

Včera kolem osmé večer na Švehlově červená 5gen...

A dneska kolem poledne u Krtka na zmrzlině stříbrná 7gen, kterou řídilo nějaké mladé ucho :twisted: (ano, už jsem došla do věku, kdy kluka odhadem kolem dvacítky můžu považovat za ucho :lol:)

Takže se dobrovolně přiznejte ;) my jsme ani jednou nejeli Celi, takže nebylo jak zdravit, navíc mladej u Krtka vypadal, že má dost práce s vyjížděním, tak nekoukal po vejrech a Ravkách :mrgreen:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Se tak kochám Onkyama za 1000,- že je zapnu... du na balkon, doutníček, pivko a noooo ty vole :-) Ani ve filmu sem tohle neviděl, málem ta žena co řídila zbořila panelák, při parkování :-)
Sem vykouk a řikám : "Co to do prdele, stuj!!!!" :biggrin: Ještě 2 metry a byla by autem u sousedů podemnou :-) Hjundae zkosil keř- celkem odolnej keř :-) Pak se narovnal jako že nic :-)
Ale jako čuměl sem... ne jen já... někdo chtěl volat policajty... pak se ukázalo že jsou to sousedi a slečna má řidičák asi 14 dní... týpek nemá řidičák... celkem nebezpečnej vůz... pak sem se zeptal" Má to automat, nebo manuál?" " Manuál" Ajajajajajaj tak to je v prdeli :-) :-) U automatu bych to možná pochopil... u manuálu sorry, a ještě k tomu se jim povedlo splodit dítě :-) Hurááá :-) To bude Einstein :-) No snad nebude po mámě... :-) proboha
+ když nad tim tak uvažuju... ještě že tam ten keř byl... kdyby ne, normálně by to natankovala do baráku, prostě by se probourala... ten keř je jako pružina... zbrzdil jí :-) resp. se zasek pod tim autem :-) a nechtěl hjundee pustit :-)
Kdo by to kdy tušil, že takovej keř vlastně dokáže fungovat jako brzdící bariéra :-) Je nejen okrasný, ale i praktický :-)¨:-)
No stát se to mně... kdyby řídila moje žena...nebo svlečna... v pohodě pudu domu, a zeptám se "Prosimtě nevíš kde jsou na internetu ty papíry k rozvodu?".... Ne opravdu se k sobě nehodíme... budeš samoživitelka :-) Muj život je mi milejší :-)
Obrázek

Obrázek
No ale jednoho dne to bude veselej příběh... veselá historie... :biggrin:
PS: předtim než se jí poved tenhle "kousek" tak sem z okna slyšel že jí to 3 x chcíplo když popojížděla--- kdo kdy dal týhle kaskadérce řidičák??? To je moc drsný... "tak testy máte ok" Ale ta praxe, snažte se... anooo anoooo :-) :-) Ne tohle už neni ani vtipný... ta blbka jednoho dne zabije buďto sebe, nebo někoho dalšího. :crazy: stačilo by kdyby tam za keříčkama byly haranti... K.O.
Takovej kix si nikdo nemůže dovolit... splést si brzdu s plynem??? a navíc dala plnej plyn... jako na videích na youtube... ani po 4 sekundách jí nenapadlo sundat nohu z plynu... naštěstí auto chytil keř :-) to je šílený že něco podobnýho se může pohybovat např rychlostí 100km/h nikdy nevíš jestli zabrzdí omylem, nebo omylem poletí 200 než si to uvědomí--- možná nějaká nemoc... ale chtělo by to spíš striktně sledovat autoškoly... jak je vidět i tohle může mít papíry, což je bio hazard.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od 29Carlos »

Hjondeeee nezastaviš.... :-)))
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

za tohle bych korejce nehanil. tady to spis vypada na rozdivocenou kravu...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Artie »

Biscuite, nauč se to naše báwo.. jsem na Tebe o víkendu (?) mávala a Ty nic! :biggrin:

Jinak v sobotu na IP Pavlova modrá 7gen (my jeli RAVkou)... stejně se mi ale nikdo nepřizná :(
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od 29Carlos »

Já nikoho hájit nechci.... Ale jejich dementni reklamní slogan bylo první, co mě při pohledu na fotku napadlo.... ;-)
Odpovědět

Zpět na „Celica“