Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Tahle vypadá podobně jako ta na fotce :-) "okounka"
https://www.youtube.com/watch?v=fm2jDXtX5Ys 1:44
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

No celicu potkat někde... těžký :-) barrandovský jsou už "zmapovaný" ale si tak jedu pomoct něco na baráku a ejjj :-) cotooo mraky aut zaparkovaných ale tohle, no musel sem zastavit a jít si Láďu blejsknout... podobnou žlutou ladu jsme kdysi měli taky :-) Pamatuju si ty skvělý kliky z venčí... luxusní, pak tu koženku z který se nám připalovala prdel v plavkách... ses připek :-) a řadící páku průsvitnou, ve který byla neee beruška... psycho auto.
Tohle je modifikovaná verze, nemam rád tuning, ale v tomhle případě- Láďa je vyjímka... je to pěkný, vtipný a dalo to práci... když sem jel zpátky, už zmizel... jo pobavilo mě to vozítko.
Obrázek
Obrázek
To je barva :-) nejstrašnější barva, ale stejně je to dobrý :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

barva je to krasna a hlavne kolego, neni zluta. obvykle se tomuhle rika bezova, nebo bila kava ;-)
auto je lehce pretuzeny, coz je skoda. je to sice decentni, ale zbytecny.

zluta 2101 je tohle:
Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od 29Carlos »

Známej to měl a v originál papírech bylo od nova... barva : písková... :wink:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

odstiny vzorniku bal a mototechna, to je tema na roman ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Biscuit> jo to je ona... takovou žlutou jsme měli za komančů v rumunsku :-) VIP :biggrin: :biggrin: ne i ty kliky pěkně pekly... venkovní... poctivej materiál :-) 100% chrom-ej
Tamto je je taková písečná žluť... žluč? :biggrin: i ty sedačky odpovídaj takový hnědky to byly :-) pěkně pálivý :biggrin: no jo a i ten brutal volant... když znáš tenhle volant, tak neřešíš a nechápeš zmenšování volantů :-) Ten byl maxi poctivej plastik. obvod větší než na kamion :-).... no já to neřídil, já byl malej jouda, ale pamatuju si to dobře :-)
Pak jump na chvíli do fáčka ... no dobrýýý ale "doooost vyhopsaný" jak na hopsinkách :-) v tý době frčeli šmoulové :-) ... a pak šup do mitsubishi galanta GLSi... oleeeeeeeeee Ráj neskutečný... nic mě nikdy nerozseká tak jako byla první jízda v Mitsu Galant E33 GLSi ´92 To sem si prostě řikal, no do prdele, no do prdele... to neni možný!!! Myslim že i rodiče křičeli radostí :-) :biggrin: :biggrin: :wub: :wub: od tý doby jen Japan...
Ale jo tyhle auta jsou vtipný, a určitě se daj využít.... kdo by si po těch letech nezavzpomínal jak se jelo v ladě atp... deky na sedačky a frrr :biggrin: byla by to prdel... ale problém je v tom, že ty auta vlastněj lidi, co nechtěj podle mě zrovna tohle :-)
To by musela bejt firma...
já bych taky nikomu nepučil za prachy celicu aby se jen tak kochal... mafioso dealer ´90-1999 nene, takže to chápu. Kdysi po celice šli snad všichni policajti kdekoliv :-) Teď no pár let naopak... skoro se i ukloněj a nechaj tě fičet... už je to jinak :-) respect. :bigups:
Celica 89-93 už nemá tu nálepku podezřelýho dealera... ale naopak je VIP. za posledních 5 a i víc let sem nedostal nikdy pokutu za nic v celice, a to samý v Subaru XV... tam se radši kreju sklopenou značkou :-) ale nikde nikdy nic... a to nejezdim zrovna vzorně :-)
Mně prostě vyhovuje system, když prohlásí moje vozidlo jako "chybu"... nelze přečíst RZ... ciao :-) :biggrin: a fachá to všude, i v německu :-) Já to myslim dobře, nechci zbytečný papírování... :biggrin: chyba je fain :-) všichni si ušetříme spoustu času... na jiný pikačoviny
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Ale co mě zaujalo je tohle vozítko...
http://mwmotors.cz/luka-ev/
Blbá je ta maximálka... tu by to chtělo tak 250km/h /230min pak by to bylo zajímavý... až na ty zadní lampy... tragický... ty odrazky??? ne to si dělaj prdel v plzni???? odrazka stačí 1 jako má subaru a mrdneš jí někam prostě kurfa jinam... a ty světla jsou tragický...ty musej bejt jako úl... delší.... protáhlý.... ale každej ví co myslim :-) design jako úly na vánoce.... noooo kurfa :biggrin: a hned to ožije... i z prdele.
Jo a ten znak... ten znak aby nebyl jako VW.... kurfa idioti...
jinak fain, přidal bych zadní řadu sedaček "na leháro" modrou metlu a ok... :biggrin:
jinak fakt sexy kárka... supr záležitost až se doladí... takhle působí prostě jen jako studie, to že je to kopie/ napodobenina tatry no comment, to nevadí... fain, ale musí se to kurfa dodělat do absolutní dokonalosti!
Co s tim znakem? no lva bych tam nedával, orlici taky ne... něcooo jako chameleona... jo s lehce vystřeleným jazykem a lapenou mouchou... jo tohle... jop tohle přesně by se k tomu autu hodilo...jen vychytat ty mouchy... Njn já vim že VIM co jinýho? moment... :biggrin: Jo straka... ta by taky šla... i když ta má takovejch pozic, že ztvárnit jí do loga by byla složitější než chameleona...ale straka by taky šla... má unikátní eleganci pohybu, srandovní predátor :-)
No straka by byla originální... ale ten ocásek co má... dlouhej... problém loga.... tak pak pavouka nebo chobotnici. Aleee zůstal bych u toho chameleona :-) s pořádnou masařkou :-) to logo vidim :-)
aleee v česku nejsou chameleoni... problém... "tak teda pavouka ale drsnýho co si svazuje masařku k večeři" jo pořádnej pavouk a masařka z 1/2 svázaná pavoukem... sexy logo až erotický :-) :biggrin: jo tohle by bylo drsný logo- emblem značky. Tohle jo :-)
Design auta jednoduchej, a přitom neobyčejnej, design loga ultra složitej, taky neobyčejnej... jj to logo pavouka a masařky by mělo vyvolat pocit psycha.... podle toho jestli se člověk vcejtí do pavouka nebo do svázaný mouchy... :biggrin: jj takovej je život... :biggrin:
Svázaná v kokonu... kokon to je slovo :-) jak se kurfa slovo kokon vzalo v češtině? odkud? kdy? coooože :-) jo ale ta masařka bude svázaná v kokonu a měla by bejt tak dokonalá, že i očíčka budou vidět jak se bojí smrti :-) kokonka :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 12.04.2018, 00:03, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Si dovolim se vrátit k tomu volvu co sem kdysi fotil... když tam kopali jámu těsně u auta, to bylo drsný, ale jak vypadá teď :-) :biggrin: "A co děti, mají si kde hrát?" :-)
Značky má jako nový, ze srandy mu tam někdo dal rezervu, gumy jsou v očesaným interieru, ale volant tam je asi i s bagem :-) Zbejvá pravá zadní lampa a maska...
No teď se to bude odtahovat asi o dost složitějc... volvo co ničí neni, ale má značky :-)
Vtipný je jakej je o díly zájem... auto je otevřený, takže kdo chce, může si brát co zbylo... komplet karoserie, zrcátka, maska, nárazníky... jak je libo ale nenááápadně :-)
Takový open-space vrakoviště.... všechno gratis... náhodou celkem dobrej nápad :-) :-) + ten hák na odtažení na prdeli :-)
+ Ty značky jsou special, ty se hoděj např. k vykradení banky nebo tp... podle značek to auto neni ničí... a jediná stopa povede k tomu vraku :-) geniální
Na druhou stranu, kousek vedle stojí tahle mazda 626... zavřená, má i vzorně sklopený zrcátka, asi min. 5 let spíš víc?. A je netknutá, japonec se prostě vyplatí :-)
No už nebudu to téma zasírat, ale tohle sem sem musel ještě dát pro pobavení a ostudu prahy 5.
Obrázek
mazdaaa
Obrázek
vs volvo
Obrázek
Obrázek
Obrázek

No je to drsný... ne žádný jiný auto nikde v okolí neni rozebraný takhle... ale jako lituju ty lidi co tam bydlej, a chtěli by např. prodat nemovitost... to si asi při pohledu na volvo každej investici fest rychle rozmyslí... protože nechápe, že je to jen unikátní "případ" tohle volvo... ale bál by se tam parkovat :-)
Neskutečný je ale to, že to furt nikdo neodtáh.... na shrot??? Je tohle vůbec možný???? :angry: Myslim že na vrakovišti volva by jim to udělalo radost... karoserie je cajk... tohle prostě nedávám...
ale taky je možnej Alzheimer... prostě na ty auta majitelé zapomněli... :biggrin:
Nebooo marketing volva... celkem originální... :biggrin:- proč nemít radši volvo...
Nooo co by se tak stalo kdybych přecvak ty značky na tu mazdu? :biggrin: :biggrin:
jo je to rok... a jak se nám panečku volvo modifikovalo :-) zhublo... :-) před rokem bylo celkem nový :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin: to je fofr- přesně 1 rok.
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... vo#p353408
Obrázek

Obrázek
No tohle volvo by mělo mít svuj fanclub na facebooku... já tam nejsem, takže nevim... ale mělo by mít :-) :biggrin:
ten dělník, kterej je nafotce mi před rokem řek, že podle týhle značky neni prej možný podle policie najít majitele????? !!!!!!!!!!! WOW kouzelná značka kurfa :biggrin: :biggrin: až magická...WTF a s autem se nesmí hejbat... :biggrin:

Já bych poprosil kohokoliv aby sem napsal koho je ta SPZ/RZ 2AN5858.... čí to je ???? kurfa :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin když polcie si s tim neví rady... lost...
Brutání je ale že obě auta maj stejnou barvu.... wow :biggrin:

fakt přemejšlim jestli ty značky neprohodit... na mazdu :-) celkem se nudim... tohle by byla dobrá akce :-) co to děláte? kurfa polib mi prdel .... :biggrin: :biggrin: :biggrin: hovado---
mazda 626--- co je za problém...? my nechcem mít problém... a kdo by chcal mít problém kurfa... ten o tom něco ví... po tom jdeme ty hovado... snaž se... ne hele do píči já ti povim jedno... všichni se tak snažíme... a jako co do píči... ty si asi myslíš jako že fosforekující lesbická romance... no hovno... čo do prdle---???? :biggrin: :biggrin: :biggrin: vymrdat somnou chců ---- kundy :biggrin: :biggrin: :biggrin: Musieme sa na to pozrieť vonako inako... :biggrin: takyto bordel neni možný... :biggrin: :biggrin:

jak tu hudbu jen poslat...když neni system... tohle tady je kurfa bordel... kterej se musí uklidit... do píči--- tak co s tim chceš dělat... notak jo tak to uklidnim a dááál... :biggrin: moje milá? co s tim chceš do prdele dělat? zlatíčko? No jo máš recht mrdánm na to... jo mrdej nato...
Zlatíííččko??? prosimtě a co mam mrdat dál? :biggrin: Nejsem si úplně jistej... znáš mě :-) :biggrin: to je bordel naozaj----- :biggrin: do prdele

No je dou až moc agresivně... :-) mělo by to bejt víc do klidu--- prostě do prdele--- _:-) do pohody vy zmrdi... :biggrin: prostě budeš se snažit jak králík--- hovno z toho... :biggrin: co hovno vole volvo z toho ty píčusi--- :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

jeden starší LC, mě zaujal... nevim časově jak ho zařadit, ale tipnul bych si 90-94 jako celica 5G? asi jo
Jako už sem takovej kousek dlooouho neviděl... drsný monstrum :-)
Obrázek

Obrázek

Pak mě dostal rozvozce pizzy včera, kuk co toooo? peugeot 605 ??? řikám, tak tohle auto sem už hooodně dlouho neviděl--- byl to diesel- smrděl jako ďas... ale stejně byl zajímavej, odpověď: "To je auto šéfa, naše obě auta na rozvoz se potento... tohle byl vládní vůz! Sem se tak zarazil... ale až pozdějc :-) Počkat, no takže v tomhle jezdil Havel? No možný by to bylo? Mam dojem že tohle auto měl... že by to bylo přesně jako že jeho auto? Noooo.... na to se musim podivat, smrděl fakt nehorázně diesel... podle mě měl Havel benzín... ale 605 i když mě frantíci nezajímaj, tak jako sem musel auto pochválit... to se fakt nevidí... noooo něco mi to řiká, asi ne že v tom jezdil Havel, ale prostě vláda... kdysi... to možný je... kdysi ale jezdily 605 (no pár) ale jo, je to unikát... pizza delivery :-)
fotky nemam, byla tma.
Naposledy upravil(a) micron dne stř 18.04.2018, 22:41, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

microne, vladni neznamena prezidentsky. jestli si dobre pamatuju, nejcasteji jsem havla videl v mercedesu a v sedmickovym bavoraku. konvoj hradnich vozidel obcas doplnovaly myslim i nejaky audi. byli jsme kamaradi, on maval a usmival se a ja daval k pocte zbran :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Biscuit> jo jasný, ty brambory carbonara byly výtečný :-) Některý pizzy maj geniální, některý ne... ale jop 605 kdy si jí viděl naposled? Ty byly všechny sešrotovaný podle mě--- 405 bylo 3 prdele, 605 bylo něco jako Mitsubishi Sigma a ty jsou už taky po smrti... ale sem si jistej že to poslanci/ senátoři používali v době havla? cca právě před nástupem BMW/Audi atd... interier luxusní byl... to sem viděl :-) No je možný že se 605 normálně u nás ani neprodávaly? To já nevim... vyznělo to tak...
Ale jako pocit že moje zapečený brambory carbonara seděly na místě bejvalejch papalášů :-) byly výborný, ještě mi zbyly :-)
No šéfík bude asi sběratel, a 605 obětoval :-) Až na to že smrděla jako dehtová továrna, tak bylo auto jako nový... to poznám i ve tmě :-)
To by mě zajímalo co má šéfík pizzerie dál za modelky... :wink: Ne jako smrděla ta 605 jak spálený ponožky po tejdnu... morbidní diesel puch
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Se divim že nikdo nepotkává zajímavý auta... jen já :-) A to dokonce ne že bych za nima někam vyrážel :-) samy přijedou buďto k baráku, nebo jsou po cestě k pivům Zubr 11 :-)
Dnešní kousek... řikal sem si mam ho vyfotit?? nemam??? No neni v supr stavu--- aleee kdy sem naposled viděl 323F? Noooo nevim, hooodně dávno, taková klasika to byla a je jich podle mě stejně málo jako celic 5g... kdysi byly ale mazdy 323F přemnožený, 2002 když sem kupoval celicu... to si pamatuju, proto sem jí nechtěl... a ještě zbytečný 2 dveře navíc... ale jo byly přemnožený... celic bylo mnohem míň, většina 323F je už zlikvidovaných, takže možná že jich je teď nakonec stejně jako celic 5g... zajímavý. 8)
Motorky na vyklápěčky asi nefachaj... nebo si je nechal jen tak open... to se nedá poznat :-) Ale jako nepamatuju si kdy sem viděl naposled 323F? 5-7 let? wow
Příště se musim víc snažit, nějak se mi mázla... potvůrka :-) ps: ten fiat brava je mrtvej... ten se nehnul cca 3/4 roku... kdysi sem řikal že má brutální sound- prdlej lauf.... tak už dohrál...555, sice se leskne jak novej, ale je to vrak... :biggrin: a pomalu mě začíná srát... blokuje tu místo... mrdka.
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

To jsou náhody, u nás v ulici taky stál nehybný zlatý fiat brava, jedno kolo prázdné. Ale dnes je blokové čištění a je pryč.
A jestli se sem mají dávat i jiná zajímavá auta, tak staré čtyřoké sedany taky mají něco do sebe.

Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od biscuit »

tak to me o vikendu mijelo nekolik zajimavejch, vybiram dve. prvni je navrat k zigulum a druhej je fiat panda 4x4 carlose sainze :-)

Obrázek

Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Kk »

Dnes odpoledne zaparkovaná červená 7g v ul.Nádražní ve Žďáře nad Sázavou.
Celica 7g TS
Odpovědět

Zpět na „Celica“