mate někdo info o Toyotě Avalon ?

vše co stojí za zmínění + modelové řady, které nejsou příliš často u nás k vidění...
Odpovědět
diamond_S80_T6
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28.10.2008, 22:15
Bydliště: kolín

mate někdo info o Toyotě Avalon ?

Příspěvek od diamond_S80_T6 »

Ahoj toyoťáci zvažuj koupi Toyoty Avalon ale bohužel kromě dvou kusů na bazarech v čr nemůžu najít žádný informace jak to jezdí spolehlivost spotřeba, neduhy a tak máte někdo nějaký informace? odkazy ? recenze?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

česky asi ne, protože je náhoda když o něm někdo ví že existuje, já o tom vim :)

osobně si myslim že to musí být skvělá kára a mít na to peníze tak by to byl jeden z kandidátů, v rodině máme sice o trochu menší limuzínu ( v techničáku je to napsaný ) toy. Camry rok 91. a auto je to jako sedan úplně super - místo, motor atd.

jinak Avalony a Camry se používají v bohatejch arab. zemích jako taxíky alespoň co mi říkal kámoš ,

jinak koncepce avalonu a camry je stejná , design , technika , aval. by měl být větší a luxusnější , jen škoda že camry ani aval. se u nás neprodávají a proto je tu nadvláda audi, bmw ikdyž teď to alespoň trochu zachraňuje Lexus - to být váma ještě zvážím , Camry taky neni špatná - alespoň tu mají trochu větší výběr

anglicky tu: http://usnews.rankingsandreviews.com/ca ... ta-Avalon/
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
diamond_S80_T6
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28.10.2008, 22:15
Bydliště: kolín

Příspěvek od diamond_S80_T6 »

díks za radu dost se mi to líbí , ale na to abych se poučil z vlastní chyby je dost drahý, když nic neseženu v češtině koupím asi Lexus LS400 za pár peněz (ten neni taková loterie) a je dost spolehlivej.
tonicek
Navigátor
Příspěvky: 79
Registrován: pon 01.05.2006, 20:20

Re: mate někdo info o Toyotě Avalon ?

Příspěvek od tonicek »

Ahoj,taky jsem se o něj zajímal ,líbí se mi moc,ale pro našince to není,,,,,,,,,ani cenou ani spotřebou..........zlatý můj 1.6-81kw Avík.......................rv.98........spolehlivý nenáročný jéje
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: mate někdo info o Toyotě Avalon ?

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Odpovědět

Zpět na „Toyota - historie, milníky, události“