autoscout.de

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Komanche

Příspěvek od Komanche »

a ne? motor je prece vymenna cast vozidla? policajt snad pozna 4AGE od 4AFE? myslim ze ne 8)
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Porsacek »

Jo mas pravdu kamarad koupil ochcavku 1.4 a dal tam 1.8 turbo a nou problem .Akorat na tom krytu jak je 20v turbo tak tam dal 1.4 :P :P
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
Komanche

Příspěvek od Komanche »

hehe tak to je pohoda 8)
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Tak já taky přidám svou trošku do mlýna. 4íslo v TP sice můžeš vymazat ale pouze výrobní čílo typ motoru ne. Takže když jdeš na technickou tak typ v TP musí odpovídat typu co máš na motoru. Policajti ti motor ani myslím kontrolovat motor nebudou ještě jsem o tom tedy neslišel. Pokud máš na technické známý tak ti to třeba protlačí že tam máš jinej typ motoru než je v techničáku a pokud jde o tu přestavbu po 8 letech pokud koupíš atarý papíry s vinkem tak ho převaříš na tu kastlu co si dovezeš a je po prdeli ale nic jsem tu nepsal a ani babičku jsem nečetl
Komanche

Příspěvek od Komanche »

:lol:
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Proč si teda nepořídíš 1.6ku Celicu, nebo 1.8 čtyřokou? V pohodě se vejdeš do osmi litrů a dojem nakonec děláš stejnej ;-)
Jinak u Toyoty pokud chceš udělat výměnu karoserie nebo přestavbu vozidla, musí ti souhlasit prvních osm písmen/číslic VINu karoserie u obou aut (tj. staré (doklady) a nové dovezené). Poplatek u Toyoty je 600Kč za všechno (u Fordu ti účtujou třeba 2000 za motor a 2000 za karoserii :-( ).
Přestavba z většího obsahu na menší je také možná, ale ne naopak (dělal jsem Celicu 2.0 na 1.6). Doporučuju to ale předem zkonzultovat v Toyotě.
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Snad mne neukamenujete..
jen jsem chtel rict, ze weby s inzeratama je treba brat s velkou rezervou. Je tam nejaka cena, nejake ty fotky atd. Pak se tam clovek vyda a kouka, co to je za mrdku.
Internet je proste jen informacni pomoc, jinak ale jsou lide, kteri napr. chteji super Focus 2000 TDDI kombikoveho do 170, protoze na nejakych strankach videl, ze takovy Focus je okolo €5000. No super. Ale to, ze je po kroupach, nebo ze motor je v prdeli, o tom uz se nezmini, jelikoz tomu stejne nerozumi.. A to pak je auva.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
V-tek
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 15.12.2005, 20:27
Bydliště: Strakonice

Příspěvek od V-tek »

Tygr píše:Snad mne neukamenujete..
jen jsem chtel rict, ze weby s inzeratama je treba brat s velkou rezervou. Je tam nejaka cena, nejake ty fotky atd. Pak se tam clovek vyda a kouka, co to je za mrdku.
Internet je proste jen informacni pomoc, jinak ale jsou lide, kteri napr. chteji super Focus 2000 TDDI kombikoveho do 170, protoze na nejakych strankach videl, ze takovy Focus je okolo €5000. No super. Ale to, ze je po kroupach, nebo ze motor je v prdeli, o tom uz se nezmini, jelikoz tomu stejne nerozumi.. A to pak je auva.
Musím souhlasit, sám jsem si své předchozí Renaulty 5 našel také na www.mobile.de a i když tam kámoš volal nebyl problém 8) Až když jsme tam přijeli a viděli ty detaily které Němci neřeší... to pak bylo překvapení. Pro ně je auto perfektní pokud vrčí, brzdí a nerozpadá se :roll: To, že má někde prorezlý práh, nebo hranu kapoty neřeší. Takže pokud chcete auto z Německa je dobré se jako magor ptát na všechny detaily i když se Němec bude divit proč to u auta za (pro něj) pár EUR vůbec řešíte... To co jsem měl já bylo fakt jen na ježdění po městě a do práce, takže jsem za těch 300 EUR byl docela spokojen, a je fakt že víc jak tři roky jsem ty Rendly neměl... Prostě poměr kvalita/cena nebyl zase až tak špatný.
Čas od času se dá v Německu opravdu sehnat slušné auto, ale spíš to chce známého který je schopen to omrknout na místě
noxman
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: ned 21.05.2006, 18:34
Bydliště: Praha vetsinou

Příspěvek od noxman »

Ahoj vsem. By me zajimalo jak to mam udelat pokud chci nejakou 1.6 Sti 90-94 , proste kulaty model. Vim ,ze 2.0 je vykonejsi. Ale zase nepomerne drazsi pojistka, spotreba atd. Nechci zadnyho zavodnika. Jen auti, co by pekne vypadalo :D
Klidne strpim nejaky boule na kastli apod mensi nedostatky.
Na mobile de koukam, ze maji kolem 1-2000 Eur. Daji se na to v Cr sehnat papiry a za kolik? Co jsem koukal na annonci tak za 90 1.6 -2.0 chteji lidi 80 litru. To se mmi fakt zda desne moc na 16 let stary auto.

Takze v podstate sehnat 2 auta se stejnymi 8 cisly a jde to v pohode legalne?
Nerad bych pak zasel na Toyotu a zjistil, ze to nejde :)

Jinak ted jsem koukal na nabidku 90 Celica 1.6 Gt starsi model za 30 kk. Zrejme i s doklady, ale radeji bych kulatejsi .

Uz jsem shanel pred 1.5 rokem, ale jak koukam ceny se moc dolu nepohly.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

pokud ti můžu poradit, taxe koukej po modelech 92-94(aby měla 5šroubů na kola, ty starší maj jen 4) pokud by si chtěl 2,0 tak rok výroby moc roly nehraje, ale novější 1,6 maj několik změn(hezčí př. nárazník a zadní světla[ale ty jen decentne])
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Honza
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 25.04.2005, 21:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Komanche píše:motor? a co takhle vymaz cisla motoru z TP (10,-Kc) a pak si tam muzes dat co chces ;)
Jo mužeš si tam dát co chceš jen musí souhlasit tip a obsah motoru asi tak!
Carina E 1,6 95r.v 85kw
Uživatelský avatar
Honza
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 25.04.2005, 21:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

To nevím jakou annonci jsi četl.Do 15ti tis je koupíš.Znamej si takhle dovezl 91 2.0L a vyšla se vším všudy 40ti.Bylo to auto z CH moooooc pěkný i servisku to mělo.
Carina E 1,6 95r.v 85kw
noxman
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: ned 21.05.2006, 18:34
Bydliště: Praha vetsinou

Příspěvek od noxman »

Honza : to byla reakce na me nebo na koho ?

No ale jak jsem koukal na obrazky tak zase ta novejsi 1.6 nema vzadu kridlo ne ?

Jinak jsem mel asi rok Uno Turbo docela pekna raketka. Nepocitam, ze ta 1.6 bude trhat asfalt. 105 Hp na tezky auto. Snad to aspon trosicku pojede, kdyz uz to vypada tak sexy.
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 noxman: Přestavbu v Toyotě povolí bez problémů pokud souhlasí prvních 8 písmen z VINu. Měli by Ti povolit i přestavbu z dvoulitra na 1.6ku (tam se bude lišit jedno písmenko, ale to je právě kód motoru). Určitě je lepší si předem zavolat to Toyotoy a ověřit si to (255 706 870 homolagace individuálních dovozů, přestavby). Nadiktuješ oba VINy a hned Ti řeknou, jestli přestavbu povolí.
Uživatelský avatar
Honza
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 25.04.2005, 21:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

nene pro noxmana :D Fakt je lepší opsat si vin zavolat do Toyoty a zeptat se vyhneš se spoustě problému
Carina E 1,6 95r.v 85kw
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“