autoscout.de

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

autoscout.de

Příspěvek od Morfík »

Rekne mi tu nekdo jak by to vypadalo kdyz budu chtit neco dotahnout z nemec od www.autoscout.de ?Maji tam pekny corolly 1.6 Si co chci a za husty ceny,ale nevim jak by to pak vyslo celkove.Poradite?

Kdyz dam priklad: Corolla 1.6 Si za 1450 euro,coz je teda cca 43tis pri kurzu 30kc - beru odhadem.Na kolik by to pak vyslo a co je vsechno potreba mit,vyridit,zaplatit?????

Asi si tam neco privezu jestli jsou ty ceny takovy a budou v dobrym stavu.
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Re: autoscout.de

Příspěvek od eSafa »

Morfík píše:Rekne mi tu nekdo jak by to vypadalo kdyz budu chtit neco dotahnout z nemec od www.autoscout.de ?Maji tam pekny corolly 1.6 Si co chci a za husty ceny,ale nevim jak by to pak vyslo celkove.Poradite?

Kdyz dam priklad: Corolla 1.6 Si za 1450 euro,coz je teda cca 43tis pri kurzu 30kc - beru odhadem.Na kolik by to pak vyslo a co je vsechno potreba mit,vyridit,zaplatit?????

Asi si tam neco privezu jestli jsou ty ceny takovy a budou v dobrym stavu.
Když bude auto víc jak 8 let staré, tak to nepřihlásíš. Leda na jiný papíry.
K autu musíš mít orig. tech. průkaz,doklad o odhlášení z reg. a doklad o nabytí, následuje tech.kontrola a emise na dovoz, dále na úřadě vyplníš žádost a necháš tam všechny doklady včetně těch z STK a úředník ti schválí tech. způsobilost auta a když tam nebude žádný problém tak ti výstaví čistopis tech. průkazu. To stojí 2000,-Kč a když to auto má globální homologaci tak jen 1500,- . Potom už jenom auto pojistíš a poté opět na úřadě vyplnit další žádost a oni ti auto vezmou do registru,napíšou tě jako vlastníka do TP a dají ti značky. :D
Nejsem typ, kterýho baví strávit celý den trávit na úřadech a tak jsem si auto nechal dovézt a všechno vyřídit. Rozdíl mezi nákupem v SRN a cenou, kterou jsem zaplatil já kámošovi, kterej auto dovezl a o vše se kompletně postaral byl cca 15tis.Kč
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jj, mam na to lidi. Muzu se ti poptat, tahaj z nemec cca 2 auta tydne, vse jen na objednavku...
Komanche

Příspěvek od Komanche »

kompletni sluzba:
je to podle vzdalenosti (do 600km):
10k za odtah
10k za prihlaseni apod sluzby (technicka atd.)

takze 20tis Kc sakumprdum - dostanes auto, umyty vycisteny samozrejme, zkontrolovany, dolity naplne, s dokladama, technickou... co vic si prat 8)
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Tak mi to poptejte prosim.Chci Corollu 1.3, 1.4XLi nebo 1.6 Si ale radsi 5dv.
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od eSafa »

Komanche píše:kompletni sluzba:
je to podle vzdalenosti (do 600km):
10k za odtah
10k za prihlaseni apod sluzby (technicka atd.)

takze 20tis Kc sakumprdum - dostanes auto, umyty vycisteny samozrejme, zkontrolovany, dolity naplne, s dokladama, technickou... co vic si prat 8)
Osobně si myslím, že je to dobrá cena. Kdybych se o o to měl starat sám, tak nevím nevím. Neměl bych nervy na úředníky. Navíc člověk, kterýho to živí, ví co jak a hlavně, na kterým správným místě zašustit... :D
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od eSafa »

Přivézt e10 a přihlásit bude vzhledem k věku takřka nemožný.
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jinak nechapu kde vzal morfik tohle :)
Corolla 1.6 Si za 1450 euro
protoze jestli je to 97+ tak ta cena je neskutecna...

ja kdybych do toho sel sam, tak stejne pres ne, pac nejen ze v tom umej chodit, ale sou to i profici a ja se rad sveruju do pece profiku 8) :lol:

navic kdyz se neco posere cestou, tak to jde za nima, kdezto kdyz pojedes ty, tak ti to nikdo nezaplati :!:
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od eSafa »

neznalost+riziko+nižší cena=cena vyšší :D
Ani ne tak neskutečná jako divná
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Komanche píše:jinak nechapu kde vzal morfik tohle :)
Corolla 1.6 Si za 1450 euro
protoze jestli je to 97+ tak ta cena je neskutecna...

ja kdybych do toho sel sam, tak stejne pres ne, pac nejen ze v tom umej chodit, ale sou to i profici a ja se rad sveruju do pece profiku 8) :lol:

navic kdyz se neco posere cestou, tak to jde za nima, kdezto kdyz pojedes ty, tak ti to nikdo nezaplati :!:
to je opravdu za E10 ale rok 95,to je ta starsi a to uz ted chapu,ze nepujde prihlasit.
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Porsacek »

Morfe ty uvazujes o koupi jineho auta a co celda 8)
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Porsacek píše:Morfe ty uvazujes o koupi jineho auta a co celda 8)
No ja chci kupodivu neco min zraveho,posledni dobou mi leze celda na nervy.Jezdi se s ni skvele a vyborne po tom koukaji holky a frajirci ve skodach,ale ja bych rad neco co se s cihlou na pedalu nedostane nad 10l.Navic pritelkyni mam ted novou a na auto jsem ji neulovil :)

A E10 jako si mel ty se mi hrozne libi celou dobu.Uz mam predstavu jak bych ji poupravil k obrazu svemu.

Jenze to musi celda z domu,nemam tolik prachu abych si kupoval co se mi zlibi :( a celdu prodat se mi asi jen tak nepovede.
Komanche

Příspěvek od Komanche »

proc ne? dyk je fpohode, ne? ;) treba by ju chtel Toyotaman :D
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Komanche píše:proc ne? dyk je fpohode, ne? ;) treba by ju chtel Toyotaman :D
No ja nevim,je to 2.0 a to treba nemusi moc lidi chtit,ale ja to urcite nedam jen tak treba za 80 tis.To ani nahodou.Motorove je od koupe v cim dal lepsim stavu.Ma dost novych veci,takze pripadnymu kupci by to usetrilo penize.Toyotaman vi nejlip v jakym je stavu,jezdim k nemu a delame to u nej v servisu.
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“