SOS Wagon 99 VoDo

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

SOS Wagon 99 VoDo

Příspěvek od Toro »

Zaslal: ne 12.10.2008, 15:44 Předmět: Re: lidi s Camry

Toro a VoDo píše:Toro napsal:
Ahoj,
pokud máš nějakou Camry, tak písni sem odkud jsi a co přesně máš
Aby jsme se tu nenaháněly pořád do kola...


VoDo napsal:
Mam Toyota Camry Wagon 1999 zlaťáska, ale huntuju ho Mam pár dotazů, ale nevim jak je tu živo, je to moje první Toyota, předtim Hondy


Toro napsal:
Ahoj, no živo... Jak kdy...
Ptej se... někdo se najde kdo ti bude umět odpovědět... Jsou tu prima lidi...

VoDo napsal:
Ok, koupil jsem Camry v v květnu a měla najeto něco přes 190 000Km, teď už má najeto 201 000Km a nejspíš by potřebovala do servisu na prohlídku po 200 000Km, jelikož jsem automechanik a osm let pracoval v Hondě, tak si myslim, že tato prohlídka bude jedna z těch větších a možná i největší (Hondy maj právě 200 000 nejrozsáhlejší). Nějak se mi nedaří najít rozpis servisních prohlídek na toto auto na internetu.
Dál mam problém s předníma tlumičema, asi spíš s uloženim. Jezdim hodně po špatných cestách a po poslednim výletu mi mlátí v přední nápravě. Myslim, že to tlumič neni, jsou to tupý zvuky při přejetí větší díry a mlátí to vpředu jakoby u okna, mohlo by to být uložení tlumičů? (podobný zvuky jako u starejch favoritů kde se dost často vymlátilo právě to horní uložení).
Jasně do servisu zajet můžu a taky nejspíš zajedu na tu prohlídku a ještě potřebuju gumy a geometrii. Jde mi teď hlavně o ty rány.
Na fotce je docela dobře vidět po jakých cestách chudáka huntuju, právě na těch vlnkách jsem to oddělal a když přes ně jedu pomalu tak to mlátí, když rychle, nad 70Km/h tak ne. http://img90.imageshack.us/my.php?image=img6574sa1.jpg
Díky za reakce a rady. Je to třílitr V6 automat.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: SOS Wagon 99 VoDo

Příspěvek od Toro »

Toro píše:Zaslal: ne 12.10.2008, 15:44 Předmět: Re: lidi s Camry


Toro napsal:
Ahoj,
pokud máš nějakou Camry, tak písni sem odkud jsi a co přesně máš
Aby jsme se tu nenaháněly pořád do kola...


VoDo napsal:
Mam Toyota Camry Wagon 1999 zlaťáska, ale huntuju ho Mam pár dotazů, ale nevim jak je tu živo, je to moje první Toyota, předtim Hondy


Toro napsal:
Ahoj, no živo... Jak kdy...
Ptej se... někdo se najde kdo ti bude umět odpovědět... Jsou tu prima lidi...

VoDo napsal:
Ok, koupil jsem Camry v v květnu a měla najeto něco přes 190 000Km, teď už má najeto 201 000Km a nejspíš by potřebovala do servisu na prohlídku po 200 000Km, jelikož jsem automechanik a osm let pracoval v Hondě, tak si myslim, že tato prohlídka bude jedna z těch větších a možná i největší (Hondy maj právě 200 000 nejrozsáhlejší). Nějak se mi nedaří najít rozpis servisních prohlídek na toto auto na internetu.
Dál mam problém s předníma tlumičema, asi spíš s uloženim. Jezdim hodně po špatných cestách a po poslednim výletu mi mlátí v přední nápravě. Myslim, že to tlumič neni, jsou to tupý zvuky při přejetí větší díry a mlátí to vpředu jakoby u okna, mohlo by to být uložení tlumičů? (podobný zvuky jako u starejch favoritů kde se dost často vymlátilo právě to horní uložení).
Jasně do servisu zajet můžu a taky nejspíš zajedu na tu prohlídku a ještě potřebuju gumy a geometrii. Jde mi teď hlavně o ty rány.
Na fotce je docela dobře vidět po jakých cestách chudáka huntuju, právě na těch vlnkách jsem to oddělal a když přes ně jedu pomalu tak to mlátí, když rychle, nad 70Km/h tak ne. http://img90.imageshack.us/my.php?image=img6574sa1.jpg
Díky za reakce a rady. Je to třílitr V6 automat.


Co se týká intervalů servisek ti neporadim, protože jsem je nikdy neřešil... Ale mam dojem že jsou v té malé orig. knížce. Teda pokud se dochovala...

Nejdříve zkontroluj utažení tlumičů. Horní uložení to může bejt... Ale spíše bych řekl že se to bude ozívat při zatáčení... A pokud to dělá při "dosednutí" tak bych se podíval na uchycení stabilizačky... Nevim jak u 99, ale u těch II. je to docela bolest...

Kde to vůbec jezdíš? :shock:
Popiš jí prosimtě v té sekci lidi s Camry :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
VoDo
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 12.10.2008, 06:08

Příspěvek od VoDo »

Jak fotka napovídá, jezdim po Western Australia :roll:

malou knížku nemam, právě jsem to hledal na netu, ale neuspěšně...
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

sos

Příspěvek od camry97 »

s tim servisnim intervalem ti neporadim to vážně nevim, ale s tym dutym bouchanim to vidim na 95 procent na lozisko v hornim ulozeni tlumicu me to delalo taky v servisu to rozebraly a rekly ze bylo rozsipany ložisko tak snad sem poradil jinak fakt nevim cau :shock:
Odpovědět

Zpět na „Camry“