lidi s Camry

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gabo
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: stř 31.05.2006, 15:17

Příspěvek od Gabo »

party boy píše: JirkaS > Promiň, všiml jsem si tvého příspěvku až teď. Určitě by bylo fajn se někde srazit.
Len aby to nebola čelná zrážka... :)
Toyota Auris TS Hybrid 2016
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

party boy píše:Spáča > Jen to trochu nechápu, neprodával se tento auťák nějakou dobu kolem 60ti tisíc bez plynu? Dle RZ a fotek bych řekl, že je to ten samý. Nainstaloval si LPG a teď prodáváš za 95? Trochu mi uniká pointa :D

JirkaS > Promiň, všiml jsem si tvého příspěvku až teď. Určitě by bylo fajn se někde srazit.
:) máte si koupit 2.2 a máte po problémech.:: :P jinak Vás všecky zdravím...zatím bez problému...
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Slovan píše:
party boy píše:Spáča > Jen to trochu nechápu, neprodával se tento auťák nějakou dobu kolem 60ti tisíc bez plynu? Dle RZ a fotek bych řekl, že je to ten samý. Nainstaloval si LPG a teď prodáváš za 95? Trochu mi uniká pointa :D

JirkaS > Promiň, všiml jsem si tvého příspěvku až teď. Určitě by bylo fajn se někde srazit.
:) máte si koupit 2.2 a máte po problémech.:: :P jinak Vás všecky zdravím...zatím bez problému...
moje řeč, ale na dnešni dobu je ta 2.2 poněkud slabá dnešni motory jsou jiny kafe
:shock:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Gabo > :D

Slovan > Náhodou, já si teď vůbec nestěžuju 8)
Uživatelský avatar
Spáča
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21.09.2010, 23:11
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spáča »

Zdar Camráci. S tím prodejem jsem to jen zkoušel. Mazlíka bych neprodal. Dělal jsem ted rozvody,chystám se na olej v automatu. Nemáte někdo zkušenost s výměnou oleje v automatu? Kolik to tak vyjde a jestli se nezmění chod převodovky. Řadí to uplně super,tak se bojím aby se to nezměnilo.
Toyota Camry 3.0 24V 140kW
r.v. 9/97
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

Spáča píše:Zdar Camráci. S tím prodejem jsem to jen zkoušel. Mazlíka bych neprodal. Dělal jsem ted rozvody,chystám se na olej v automatu. Nemáte někdo zkušenost s výměnou oleje v automatu? Kolik to tak vyjde a jestli se nezmění chod převodovky. Řadí to uplně super,tak se bojím aby se to nezměnilo.
Já jsem měnil olej v matu u svého předešlého vozu Nissan Maxima.V žadném připadě nekupuj olej na celou nápln,vytece tak litr,litr a pul.Zbytek zustává..prostě to tak je....jinak bez jakýchkoliv problému
stormPegas
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 14.01.2016, 20:34
Bydliště: Břeclav

Re: lidi s Camry

Příspěvek od stormPegas »

Zdravím Camryňáky! Jak tak vidím, tak to tu moc nežije :D
Jsem z Břeclavi (50 Km jižně od Brna) a vlastním Camry StationVagon (Kombík) r.v. 1988 2.0 GLi.... Zajímalo by mě kolik nás ještě v republice je... :D

Je to úžasné fáro... Na dlouhé cesty jako dělané. Ať si říká kdo chce co chce, radši si připlatím za benál a budu cestovat tak, že z toho nebudu unavený a bude mě to bavit, než abych se kodrcal s nějakým německým nafťákem, který to zvládne za 5.5 na 100... V rodině je tohle auto už přes 15 let a já ho používám už jako třetí člověk... Nejdříve ho měl můj otec, který nás s ním vozil na rodinné výlety do všech koutů republiky a nikdy nás naše Camrynka nenechala na holičkách... Pak ji používala má sestra, která jí dala pořádně zabrat... Pořád jezdila jen na rezervu a několikrát ji nechala na suchu úplně, hold byla líná si zajet natankovat :D ...

No a teď ji používám já... Kdybych se jí neujal, tak by asi neskončila dobře, protože otec si koupil od dědy Yarise a Camrynka jen stála na ulici... Chudák nebylo o ni moc dobře postaráno... Ona totiž pořád perfektně fungovala, takže proč měnit rozvody, nebo cokoli jiného... Když jezdí, tak jezdí... A jezdí dobře... Všechno to tedy padlo na mě... Výměna spojky, kterou jsem zvládnul s otcem přes víkend, brzdových destiček, oleje, svíček, vzducháče, vyčistil jsem jí škrtící klapku... No a teď mě ještě čekají ty rozvody a pár estetických detailů (když stála nevyužívaná na ulici kousek od domu, tak to do ní trochu napral náklaďák,...)...
Camry 2.0 GLi Kombi 1988
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: lidi s Camry

Příspěvek od zvady2 »

Hoď nějaké foto :)
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Re: lidi s Camry

Příspěvek od Bůvol »

Nežije, to je zavádějící.
Je málo lidí kteří mají Camry.
Ted nás je o jednoho víc.
Foto?
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: lidi s Camry

Příspěvek od petrbk »

Když se podívám na své příspěvky o stránku zpět, které jsou 6 let staré, tak ani nevim co si mam o sobě myslet :mrgreen: No nic. Wagon z roku 88, no já měl teď nedávno asi rok sedana 89 s v6 a automatem, bylo dělo. Ta lítala 8) No a před těmi 6ti lety jsem měl 97ku taky v6. Tvl už je to 6 let :? Jinak na obě mám krásné vzpomínky. Jednu jsem zbavil tuningu a prodělal stavebko. Druhou jsem vytáhl z bazaru, kde se v ní už zabydlovali myši a prodělal asi 60, tentokrát už mých vydělaných. Ale stálo to za to.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: lidi s Camry

Příspěvek od uruem »

Já já já.
Momentálně 1988 V6. http://www.martinkunc.cz/toyota-camry-88-v6-prohlidka/
Zítra snad 2003
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: lidi s Camry

Příspěvek od zvady2 »

A co bude se starou?
Kolik máš na tom najeto?
Nemáš i nějaké foto interiéru :)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: lidi s Camry

Příspěvek od uruem »

Interieru fotky nemám ale věř mi, že je libový :D. No co sní bude nevím, v létě asi projížďka na chalupu a pak jí budu zase šetřit. To samé s MR2 se bojím vyjet na silnici aby nějaký umělec mi najel do kufru.
kandry II
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: stř 16.12.2015, 16:30

Re: lidi s Camry

Příspěvek od kandry II »

Oživím vlákno a představím svoji Camry TTE :)
Cca před rokem byla na prodej na bazoši a jednalo se o auto s poměrně nízkým kilometrovým nájezdem.Nenechal jsem se zastrašit komentáři o stáří fotek přiložených k inzerátu(byla zima a sníh a auto bylo foceno v létě na sluníčku kdoví kdy) a kecech o nájezdu.Domluvil jsem si prohlídku a jel jsem do Brna.Čekala tam na mně Camry z roku 97 v paketu od Toyoty Team Europe s nájezdem pod 130k km a stavem tomu naprosto odpovídajícím.Posuďte sami :wink:

http://kandry.rajce.idnes.cz/Camry_TTE#
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: lidi s Camry

Příspěvek od petrbk »

Pohonil jsem :biggrin:
Odpovědět

Zpět na „Camry“