lidi s Camry

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: lidi s Camry

Příspěvek od Tygr »

Je krasna.. to je ta, jak mela persany misto autokobercu, že jo? :)
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: lidi s Camry

Příspěvek od petrbk »

jj
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: lidi s Camry

Příspěvek od MGRR »

Mám Camry 2,4 automat s novým sekvenčním LPG, teď a vlastně od Listopadu stále jen 92.000km (přes zimu a v soli s ní nejezdím).

Původně jsem myslel, že Camry prodám a pořídím Avalon 2013, nebo poslední model Camry, ale slouží mi úžasně, je pohodlná a funguje skvěle :)

http://album.volny.cz/mgrover/view.php? ... page=0#img
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: lidi s Camry

Příspěvek od uruem »

Vyhovují ti přední sedačky ? Přijde mi, že člověka vůbec nedrží. Nevím jestli mám nějakou více social edition, sedačky jsou opravdu slabé.
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: lidi s Camry

Příspěvek od MGRR »

uruem píše:Vyhovují ti přední sedačky ? Přijde mi, že člověka vůbec nedrží. Nevím jestli mám nějakou více social edition, sedačky jsou opravdu slabé.
Co na to říct :) Od Toyoty jsem jednoduše neočekával nic zvláštního, kromě spolehlivosti.
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: lidi s Camry

Příspěvek od uruem »

No já právě očekával něco lepšího u auta co míří na komfort. Mnohem lépe se sedí v Celice a to je to jenom gétéčko. Taky se mi moc nelíbí sezení vysoko jako v nějakém MPV.
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: lidi s Camry

Příspěvek od MGRR »

uruem píše:No já právě očekával něco lepšího u auta co míří na komfort. Mnohem lépe se sedí v Celice a to je to jenom gétéčko. Taky se mi moc nelíbí sezení vysoko jako v nějakém MPV.
Myslím, že sedadla odpovídají typu auta a roku výroby. Každému je pohodlné něco jiného a nejde to srovnávat s Celica.
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: lidi s Camry

Příspěvek od Tygr »

uruem píše:No já právě očekával něco lepšího u auta co míří na komfort. Mnohem lépe se sedí v Celice a to je to jenom gétéčko. Taky se mi moc nelíbí sezení vysoko jako v nějakém MPV.
Presne proto jsem se se svou Camry kdysi rozloučil. V kombinaci s nemožností vysouvat volant k sobe jsem tam sedel jak opičák na zachode. V modelu potom už je to lepší :)
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: lidi s Camry

Příspěvek od MGRR »

Tygr píše:
uruem píše:No já právě očekával něco lepšího u auta co míří na komfort. Mnohem lépe se sedí v Celice a to je to jenom gétéčko. Taky se mi moc nelíbí sezení vysoko jako v nějakém MPV.
Presne proto jsem se se svou Camry kdysi rozloučil. V kombinaci s nemožností vysouvat volant k sobe jsem tam sedel jak opičák na zachode. V modelu potom už je to lepší :)
Sedí se výš, ale to je pro některé výhodou a odpovídá cílové skupině typu auta (lepší než si sedat až na zem a zlámaně vylézat u vysokého chodníku) Nemám nepříjemné, nebo nepohodlné pocity za volantem. Ano, jsou pohodlnější auta, ale popisujete to, jako by jste jezdili v Loganu s odpočtovou mříží za sedadly. Jestli nejste trošku rozmazlený... :)
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: lidi s Camry

Příspěvek od Tygr »

Tak tohle všecko (co bylo výše vyjmenované a až není) já nevím jak je pohodlne, ale Starletka mi přijde nižší a lepší posez.

:(
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
stormPegas
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 14.01.2016, 20:34
Bydliště: Břeclav

Re: lidi s Camry

Příspěvek od stormPegas »

uruem,kandry II Máte je krásné, opravdu :3 :) Bych se před Vámi musel s tou svou stydět :D

Foto... No nic nového od léta vlastně nemám, tedy alespoň ne celé auto :D
Ale tak aspoň fotka po ťuknutí náklaďákem a pak po vyklepání a zakytování... Ještě ani nebyl čas/počasí nastříkat to barvou a lakem... :( Vzhledově není žádný skvost, ale mechanicky je perfektní.
Je to pár dní, co jsem vyměnil palivový filtr, který taky nebyl měněný od doby, co je auto v rodině :D
Smrděl jsem benzínem a málem jsem blafnul, když jsem si pak šel zapálit, ale stálo to za to - hlavně ve vyšších otáčkách teď táhne o poznání víc :3
Vozil jsem hodně kamarádek/dů z plesů a zábav a nemůžou si to vynachválit (interiér je jako nový - ty sedačky jsou snad nezničitelné :D), navíc ve čtyři ráno nejsou vidět šrámy na laku... Pár lidí si myslelo, že jedou v mercedesu :D
Přílohy
DSC_0950.jpg
Ťuklé
(122.84 KiB) Staženo 4860 x
DSC_1128.jpg
(132.97 KiB) Staženo 4860 x
Camry 2.0 GLi Kombi 1988
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 723
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: lidi s Camry

Příspěvek od DavidDDD »

Tak se hlásím (přeskakuji z vlákna do vlákna) s Camry 3.0 z 2004, zatím prvních 100 km a naprostá spokojenost :) :)
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Uživatelský avatar
MGRR
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: sob 02.01.2010, 18:55

Re: lidi s Camry

Příspěvek od MGRR »

DavidDDD píše:Tak se hlásím (přeskakuji z vlákna do vlákna) s Camry 3.0 z 2004, zatím prvních 100 km a naprostá spokojenost :) :)
Blahopřeji k Camry :)
Sám jsem Camry tedy prodal a pořídil další Lexus LS 460
Toyoty Prius, Lexus LS400, LS430, LS460, Land Cruiser 100 a 200, Ssangyong import original autoteile Korea
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: lidi s Camry

Příspěvek od petrbk »

DavidDDD píše:Tak se hlásím (přeskakuji z vlákna do vlákna) s Camry 3.0 z 2004, zatím prvních 100 km a naprostá spokojenost :) :)
Mam trochu strach se zeptat na kolik vyšla :biggrin:
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 893
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: lidi s Camry

Příspěvek od frostie »

Ahojte, taky se pomalu přidávám. Chybí mi ještě dovozová STK a postavit to na značky. Camry 1997 2,2 automat, dovoz z Holandska. Cestu 1200km zvládla celkem bez problému. Tak skrytě doufám, že mě nebude čekat nemilé překvapení u STK... :)

Jedna věc mě na autě zarazila: sedačka spolujezdce. Jak na ni sednu, je to jak na pryčnu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jako by tam někdo do sedačky pod zadek nacpal kus prkna. Nemůže to být třeba špatně nasazené sedadlo? Na sedačce nemám to kolečko, kterým se nastavuje výška posedu/tvrdost sezení.
EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
Odpovědět

Zpět na „Camry“