lidi s Camry

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
RobertMarcin
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: stř 01.10.2008, 20:45

Camry

Příspěvek od RobertMarcin »

Zdravím všechny Camráky :D . Moje Camry měla v pátek nehodu, nic strašnýho mojí polovičce nedala 19letá holka ve fabii přednost z prava a odnesla to nejdřív lehce kapota světlo a nárazník, ale po ujetí pár kilometrů
odpadla poloosa :cry: Zkusím sem dát foto, ale ještě nevím jak na to. Je to Camry Wagon(Vl2) r.v. asi 89. ( V TP je napsáno, že se r.v. nepodařilo zjistit
tak tam mrskli 87, ale má ABS a to se mělo montovat až v roce 89) je to 2.0l 16V GLI 89KW. Zbytek kastle až na lemy blatníků ve slušným stavu. Motor začal žrát olej, interiér je taky zachovalý a má půl roku starý stř. díl výfuku. Auto má najeto poctivých 350tis km. A za 3000 kč je k mání. Auto je odtahu schopné. Ještě u převodovky vyskakuje 5. stupeň.
Tel: 776790829 Pha
Ještě perlička byl jsem služebně na Slovensku a vyfasoval jsem služební Toyotu Hi ace, nevím co to bylo za rok, ale na tachometru bylo 600tis a bylo my řečeno, že už je milion přetočený :o . Jela celkem v pohodě a spotřeba 11l nafty je na ty kilometry taky dost dobrá. Pak že Japonci neuměli diesl :D
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

v jakém stavu máš čelní okno a 5dveře? Kdybych stihnul rozebrat tu co mam v garáži, tak bych jí možná vzal celou...

(prosim admina o vytvoření nového topicu pro předchozí a tento příspěvek děkuju)
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
RobertMarcin
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: stř 01.10.2008, 20:45

camry

Příspěvek od RobertMarcin »

Ahoj tak s čelním sklem tě zklamu, je tam mini dirka, ale je a na víc to měnil někdo doma na koleně a napatlal kolem spousty tmelu. 5 dveře jsou O.K., ale vzpěry jsou K.O.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

:bomb:
Naposledy upravil(a) Toro dne stř 18.11.2009, 13:08, celkem upraveno 1 x.
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

..
Naposledy upravil(a) Toro dne úte 18.10.2011, 20:06, celkem upraveno 2 x.
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Ahoj všici co máte rádi toyotky a hlavně camráky. Naše rodina byla vždycky na toyoty, ale na prvních pár tisíc jsem dostal golfa3 :lol: Ovšem teď brouzdám ulice v Camry 3.0 r.v. 97 po jednom fandovi, kterej z ní udělal velice pěknej kousek, kterýmu jsem teda nemohl odolat od prvního kouknutí ještě když byla v inzerci. Teď je zatím uložena k zimnímu spánku. Svezení úžasný. Pardon za blbou kvalitu fotek, ale v tý garáži to stojí za prd.



http://img187.imageshack.us/img187/4928/p1000726t.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/9794/p1000725c.jpg
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

party boy píše:Ahoj všici co máte rádi toyotky a hlavně camráky. Naše rodina byla vždycky na toyoty, ale na prvních pár tisíc jsem dostal golfa3 :lol: Ovšem teď brouzdám ulice v Camry 3.0 r.v. 97 po jednom fandovi, kterej z ní udělal velice pěknej kousek, kterýmu jsem teda nemohl odolat od prvního kouknutí ještě když byla v inzerci. Teď je zatím uložena k zimnímu spánku. Svezení úžasný. Pardon za blbou kvalitu fotek, ale v tý garáži to stojí za prd.
Tak to te gratuluji k peknýmu úlovku :wink:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

party boy - Vítej v klubu... Nehledně na to že tu jsou docela fajn lidi, tak u některejch (např. Idaho, Lenulka) seženeš ND jaké chceš... Na pojistku ti doporučuju jirku howarda. Celkově tu je dost informací, ale hledej je i mimo očekávané sekce (auta si jsou dost podobné)...
Krása jak se Camráci rozrůstaj :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slovan »

[quote="party boy"]Ahoj všici co máte rádi toyotky a hlavně camráky. Naše rodina byla vždycky na toyoty, ale na prvních pár tisíc jsem dostal golfa3 :lol: Ovšem teď brouzdám ulice v Camry 3.0 r.v. 97 po jednom fandovi, kterej z ní udělal velice pěknej kousek, kterýmu jsem teda nemohl odolat od prvního kouknutí ještě když byla v inzerci. Teď je zatím uložena k zimnímu spánku. Svezení úžasný. Pardon za blbou kvalitu fotek, ale v tý garáži to stojí za prd.

Vítej do klubu,tu tvoji jsem taky vídal na inzerát:)jen ta cena se mi zdála poněkud vyšší,ale to už je dýl.Jinak hodně pěkných km bez nehody
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

Díky moc. Ona byla na prodej už dřív, nějaký leta zpět to už jsou. Stála v jednom bazaru V Praze. Teď se před cca třičtvrtě rokem objevila v Děčíně za 199 000. Cena časem padala a nakonec vyšla na 97. Najel jsem s tim zatim asi 320km z toho 90% dálnice. Spotřeba na cca 10.5, ale teď ty čísla nevim úplně přesně. Jako je to drak.

Rád bych se zeptal na jednu věc. Nějak jsem to tu procházel, ale nenašel. Potřebuju se dostat k zadním reprákům. Předpokládal jsem, že nějak sundám tu mřížku, ale zadrhl jsem se. Mřížka drží v každém rohu za něco. Myslel jsem si, že mřížka drží za nějaký hajzlíky přes skelet. Podíval jsem se pod reprák (viz foto), ale nic tam není. Nějaké 4 úchytné body tam nejsou. Za co to drží? Není to součástí toho celého plata? Všude jsou nějaké matky a plastové úchyty, ale nic co by drželo ten kryt. Doufám, že jste mě pochopili, díky.

http://img204.imageshack.us/img204/5851/p1000709.jpg
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jak jsou na tom obrazku ty 3 srouby kolem repraku tak myslim ze to drzi za ne a vyndava se to horem takze musis vyndat zevnitr ten "plast" a pak povolis srouby a je to , pokud si vzpominam
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

To je mi jasný, že repro je na těch šroubech, ale co ten kryt? On tam totiž drží jak blázen a já se za to bojim vzít.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jo to uz si nepamatuju , delal jsem to u te starsi , musel jsem vsechno odendat sedacky atd, pak tam byly myslim srouby vepredu a pak uz nevim, byla to bouracka takze uz se nepodivam ale vyndal jsem to bez poskozeni, rekl bych ze tam budou plastove trny nebo neco podobneho
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Repro zadní plato

Příspěvek od Bůvol »

Ahoj vítám další Camry v klubu.
Repro vyndáš s celým platem, POZOR NA KRÁTKÉ KABELY, sklopíš opěradla a uvidíš 3 plast.krytky, odšroubuješ šroubky a vyjmeš plato. V případě že tě budou držet boční úzké opěradla tak vyjmout sedák (jen naražený na třech bodech) poté šrouby (klíč 12), směrem nahoru vysuneš opěradla.
Ulož do svého profilu nějaké foto.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

no já musim uznat, že jsou to držáci :D na to jak ta moje dostává čočku, tak maká o 106 :)
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Camry“