Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: Já

Příspěvek od T.Y.N.G. »

aczasa píše:Já bych doporučil Tsusho v průhonicích. Koukáš přímo do dílny, můžeš servisákům koukat pod ruce a měřit čas..... Jen jsou celkem drazí. :-/
Vím, že kdysi koukat šlo a po přestavbě to už myslím nejde. Ale pokud ano, tak odkud?
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

ha..

Příspěvek od aczasa »

Ha, tak to bude asi problém, já tam byl naposled asi před rokem? Rokem a půl? Takže asi již to možné není... :-/ Lituji za marnou naději, kterou jsem mohl dát, ale dříve jsem s nimi býval velmi spokojený...... stále až na tu cenu. :-/
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Jiří Pánek
Navigátor
Příspěvky: 126
Registrován: stř 04.01.2006, 10:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Pánek »

A k čemu ti je měření času, prohlídka má danou délku a jestli to udělají za půlku je to jejich plus, ty zaplatíš to samé :)
Toyota JORGE

Mazda 5 1,8 Comfort ´05
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88 - toho času v rekonstrukci :)

...nafta patří do kamen a do traktoru !!!
...a na spotřebu, tak na tu s...
...zvuky a pazvuky vyřeší VOLUME doprava
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Re: ha..

Příspěvek od T.Y.N.G. »

aczasa píše:Ha, tak to bude asi problém, já tam byl naposled asi před rokem? Rokem a půl? Takže asi již to možné není... :-/ Lituji za marnou naději, kterou jsem mohl dát, ale dříve jsem s nimi býval velmi spokojený...... stále až na tu cenu. :-/
Nevadí, já jezdím pouze tam, i přes chybu kterou udělali ale kterou i náležitě odčinili. Teď tam mívám většinou solidní slevu na cokoli :)
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
jetpac
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 04.11.2009, 10:06
Kontaktovat uživatele:

Re: ha..

Příspěvek od jetpac »

T.Y.N.G. píše:
aczasa píše:Ha, tak to bude asi problém, já tam byl naposled asi před rokem? Rokem a půl? Takže asi již to možné není... :-/ Lituji za marnou naději, kterou jsem mohl dát, ale dříve jsem s nimi býval velmi spokojený...... stále až na tu cenu. :-/
Nevadí, já jezdím pouze tam, i přes chybu kterou udělali ale kterou i náležitě odčinili. Teď tam mívám většinou solidní slevu na cokoli :)
Po přestavbě už do dílny nevidíš. O zákazníka se starají výborně (zázemí, internet, dovoz z/na metro, technici pro styk se zákazníkem se opravdu snaží), ale podělali mi brzdy, díky tomu jsem přišel o TK. Stane se, ale zároveň s vysypanou ruční brzdou na LZ kole se v dílně přišlo na to, že po ujetí 5k od poslední servisní prohlídky jsou zadní kotouče pod minimem. Tohle někdo pořádně odflákl. :mad:

Doporučíte mi někoho jinýho? Hodinová sazba 650 mi za takovouhle práci přijde příliš....
Toyota Corolla E12, 1.4 benzín - Obrázek
Citroen C5 II
Ex. BMW E32 r.v. 1986
B.Sanchez
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: sob 23.06.2007, 14:36

Příspěvek od B.Sanchez »

Byl jsem u Loumana ve Zličíně jenom na takový prohlídce abych ho oťuk a zdál se mi v poho.Tedy jenom co se týka jednání a serioznosti.Náhr. díly neměnili,tak to nevim.Práci snad odvedli OK.
Uživatelský avatar
dedekmladek
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 24.01.2008, 08:47

Re: servis

Příspěvek od dedekmladek »

Neprotiřečím. Byl jsem u vás (u Duby) pak ještě myslím 2x a cena šla opravdu nahoru (850,- bez daně tuším). Od té doby tam nejezdím. Nebudu zde pomlouvat váš autoservis, takový chudák nejsem - rozhodně jste se ke mně vždy chovali slušně a byl jsem s přístupem nejspokojenější ze všech značkových servisů v Praze, ale platit tuto sazbu za 9 let starý Avensis s bezmála 300tis. km na tachometr mi přijde zbytečné.


Jiří Pánek píše:
dedekmladek píše:Moje zkušenosti se servisem v Praze a okolí:

Určitě NE:
Emil Frey Nové Butovice - drahý servis a často montují druhovýrobu (fakturují samozřejmě originál)
Tsucho Modřany - ten samý problém

Spíše ANO:
Autocentrum Duba - zatím jsem byl spokojený s jednáním i cenou, ovšem od té doby co postavili Mazdu na Jeremiášový dosti podražili !!! Takže pozor, hodinová sazba mech.prací je 850,- bez DPH !!!!!!!!

JAPANCAR Rudná u Prahy - zatím jsem tam nebyl, ale údajně vcelku slušné jednání. Hodinová sazba činí 450 bez DPH. Není to autorizovaný servis, ale pokud vůz máte v záruce, provedený servis u Japancar prý záruku neztrácí.
Trochu si protiřečíš oproti příspěvku Duba v Motole??? Nebo se snad pletu :)

Jinak k Japancaru, vřele nedoporučuji, ceny možná dobré, ale kvalita dostatečná(z více zrdojů), montáž doplňků katastrofa.
ND díly kupují originál, garance řeší u nás. A upadá to tam(to je jedna paní povídala:))
:D :D
Uživatelský avatar
Jiří Pánek
Navigátor
Příspěvky: 126
Registrován: stř 04.01.2006, 10:04
Bydliště: Praha

Ceny

Příspěvek od Jiří Pánek »

S tou hodinovou sazbou je to bohužel pravda, ale začalo se s tím něco dělat, auta starší 5-ti let budou mít zvýhodněnou hodinovou sazbu(zatím nevím kolik), ale asi 490,- jako v Japancaru to nebude
Toyota JORGE

Mazda 5 1,8 Comfort ´05
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88 - toho času v rekonstrukci :)

...nafta patří do kamen a do traktoru !!!
...a na spotřebu, tak na tu s...
...zvuky a pazvuky vyřeší VOLUME doprava
honzaj
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 02.03.2016, 23:59

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od honzaj »

Ahoj. Já bych určitě doporučil Autoplus Praha. Jsou v Praze 4. Zatím s nima mám jen dobré zkušenosti. Vždycky vysvětlí co a jak a zbytečně nedělají problémy. Ceny mi přijdou dobré ale posuď sám, mají ceník na netu http://www.autoplus-praha.cz/cenik :)
Ladahori
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 30.03.2016, 09:19

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Ladahori »

Od roku 1995 jezdím do Tsusha v Průhonicích a docela spokojenost.
Láďa
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne stř 06.09.2023, 18:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Idaho »

Do jakéhokoliv odborného servisu zajedete tak při dodržení servisních ukonu z jejich strany záruka nepadá ( UTFG "evropská doložka" ). POdmínkou žje že servis musí dodržet všechny předepsané podmínky a práce pro daný servis ( což mnohdy znamená zaplatit si přístup do DB toyoty, jelikož v servisních knížkách a "běžných" manuálech není vše. Bohužel v mnoha případech ani servisní technici ve značkovce kolikrát na přímý dotaz nechápou co ponich člověk chce protože pokud na nějakém skolení byly tak bud se to tam neprobralo ( pruser toyoty což pochybuji ) nebo to zaspali, nezapoměli. Každopádne v jejich manuálech zmínky jsou a již jsem nekolikrát stránky manuálu otloukal servisákum ve značkovkách o stoly...

Pokud bude zájem, dost lidí jezdí i na běžný servis a garančky k nám, je to sice z ruky ale dost lidí lidí jezdí z větší vzdálenosti ( brno, ostrava, liberec.. )
Uživatelský avatar
Chorche
Člen Týmu
Příspěvky: 46
Registrován: úte 29.06.2004, 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Chorche »

Jak je na tom dneska Duba ? Potřebuju na rafce udělat ventilový vůle (na vejfukovejch ventilech), tzn. změřit a následně vyměnit hrnky. Vůbec nevim na koho se s toudle "delikátní" prácičkou obrátit. Byl sem předběžně domluvenej s Idahem, ale bohužel nemá až do března čas...
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od manasek »

co kafic,ten by to nedal??? :D :D :D
Uživatelský avatar
Chorche
Člen Týmu
Příspěvky: 46
Registrován: úte 29.06.2004, 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Chorche »

no káfa taky nestíhá a todle bych mu asi nesvěřil :lol: Jeho přístup "jebat kule" na todle neni úplně vhodnej...
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“