Zámky

vše ohledně modelové řady Celica
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Zámky

Příspěvek od Morfík »

Tak se mi chtel nekdo podivat zacatkem tydne do Celici,nastesti se mu to nepovedlo,ale ja s tim mam ted akorat problemy.Mam rozjebany zamek u ridice a u kufru resim ted co s tim.Nechci kupovat novy zamky ani zamky z vrakace,protoze tam budu mit porad zamky => porad budu tercem lidi,kterym by se meli sekat ruce.

Proto jsem zacal premyslet o zahlazeni zamku a sel bych i do zahlazeni klik,protoze se mi to libi a znam nejaky reseni jak to pak otevirat,ale ma s tim nekdo zkusenosti nebo to mate vsichni na zamek?

Doufam,ze uz se nevrati a jestli ano a chytnu ho,tak nez na nej zavolam policajty,tak mu omlatim hlavu o zem. :evil: Takovy lidi co tohle delaj bych fakt strilel na pockani.
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

No davaj se tam pak ty odskokovy magnety(ci tak nejak) proste zmacknes central a dvere u ridice odskoci, Mne se to libi, ale neporidil bych to.

a) muzes otvirat jen ridicovi, a pak sednes a spolujezdci musis otevrit zevnitr, to je pak jak u s120 ktera nemela central

b)Pri nehode je to zbytecny zdrzeni kdyz te nekdo chce dostat ven z auta.

c)musis mit nekam vyvedeny draty na pripojeni zalozni baterky.Kdyz ti kiksne tamta.A prca je kdyz ti na parkovisti zhebne baterka v ovladaci :)nebo se posere ten odskokovej bazmek :((
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Ja bych rekl,ze si na odskok muzes udelat kolik dveri chces a to vim zcela jiste,ze to tak jde.Vetsinou na to je i samostatnej ovladac kde si mackas jaky knofliky chces a podle toho ti vyskakujou ty dany dvere.
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jo to urcite jo, ale uz i kvuli pak pripadnymu dalsimu prodeji bych kliky pryc nedaval... to radsi kup zaslepky na zamky... stojej asi 8Kc jedna 8)
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od eSafa »

Komanche píše:jo to urcite jo, ale uz i kvuli pak pripadnymu dalsimu prodeji bych kliky pryc nedaval... to radsi kup zaslepky na zamky... stojej asi 8Kc jedna 8)
??? Co to je ?
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
Komanche

Příspěvek od Komanche »

misto zamku je akorat cerna svina... samozrejme ale u toho musis delat ty odskoky... dela se to kdyz chces mit napriklad zamek jenom u ridice... (a central), to mi prijde rozumny... mit na aute jen jeden zamek
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Nemusíš tam dávat magnety namontují se tam motorky na táhlo od kliky takže když dáš ovladačem impuls tak to udělá jako kdyby jsi zatáhl za kliku ale musím tě upozornit že je to u nás zakázaný a kamoš to má pravidelně za 500 jedině tam ty kliky nechat ale oddělat táhlo aby to fungovalo jen přes ovladač. Můžeš si ovládat kolik dveří chceš záleží na typu ovladače a přijímače některý mají i 16 výstupů takže můžeš ovládat okýnka start na dálku co si vzpomeneš ale je to o penězích
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

jj, mate pravdu ze ten ovladac neni prekazka.Ale ty policajti jo.Ja nevim asi bych do toho nesel.
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

A daji se sehnat ty zaslepky primo na celicu?dam pryc zamky,ale tu kliku tam necham.
Komanche

Příspěvek od Komanche »

ja myslim ze to je uni? dyt ten zamek je fsude stejnej, ne?
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Řešení je začít žrát anabolika a steroidy,cvičit jak magor, začít s kickboxem a karate,pořídit pořádnej kvér a chrápat v autě. Hele, prostě nenechávej v autě nic, co by je lákalo... :cry:
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Ale ja tam nic nemel,do kufru nevidej,takze nemuzou vedet jestli tam neco je nebo ne a to je castecne laka a vevnitr mi blikaji dve kontrolky,radio a alarm.Fakt tam nic lakavyho nemam snad krome hezkyho auta :)
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Mám řešení...Ti půjčíme dycky večer Nikittu, dáš jí deku na sedačky a ručím za to, že se Ti do auta nikdo nedostane...a pokud ano,zaručeně neodejde :wink: P.S. ...Nikitta je pitbull
vlado
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: sob 16.04.2005, 23:08
Bydliště: dca

Příspěvek od vlado »

Chlapy, to mi chcete povedat, ako keby som zavaril klucky aj na prednych dverach a otvaralo by sa to iba elektricky-centralom, fizel mi da pokutu????
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Hnusny fizlove ti daji pokutu jen pokud budes mit zavareny zamky i kliky,protoze kdyz se ti neco stane,tak se k tobe nemaji jak dostat a zdrzuje to od zachrany,ale pokud budes mit zavareny jen zamky aby ti je nemohl nikdo vylomit,tak za to ti pokutu dat nemuzou k tomu nemaji duvod.
Odpovědět

Zpět na „Celica“