Servis Ostrava

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
gepard75
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: úte 01.04.2008, 16:52

Příspěvek od gepard75 »

Taktéž mohu potvrdit výše psané - u Makra nic moc, Rely na Bohuminské mnohem lepší.
TOYOTA Auris TS Hybrid 2017 :-)
Uživatelský avatar
kar202
Věčnej rejpal
Příspěvky: 906
Registrován: pon 08.11.2010, 19:39
Bydliště: U vody

Příspěvek od kar202 »

Léta letoucí jezdím na Bohumínskou a Tred Car Šenov u Nového Jičína. S oběma naprosto perfektní spokojenost ..... Jsem bývalý servisák (hodně dávno), myslím, že mohu posoudit.
Toyota Avensis 2.2 D CAT Lux 130kw
Uživatelský avatar
Pomeranc
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: úte 26.05.2009, 20:17
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Pomeranc »

V Šenově jsem auto kupoval, v Rely pak servisoval. Nemůžu si stěžovat ani na jednu prodejnu. Hlavně v Rely bezvadné služby a kompletní servis, radši si připlatím za tohle ale mám klid a nemusím se ničeho bát. :)
boker
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: pon 15.12.2008, 22:26

Toyota-Rely, ul. Bohuminska

Příspěvek od boker »

Pratele doporucuji tento servis, vcera mi delali servis po 30 000, max. spokojenost na vse co jsem potreboval aktivne k me spokojenosti reagovali.Zdravim
Uživatelský avatar
KarlosCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1547
Registrován: sob 05.01.2008, 22:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od KarlosCZ »

pred chvili jsem prijel z Ostravy, z Rely a opet maximalni spokojenost
EX: Corolla E12 1.6 VVTi 5d
EX: Yaris I 1.0 VVTi 5d
EX: Avensis T25 2.2 D4D D-Cat Exclusive Combi
zana
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: pát 12.10.2007, 07:53

Příspěvek od zana »

Jezdil jsem více než 2 roky do Trend Caru v Novém Jičíně . U posledního servisu mi ale sdělili, že už nebudou měnit zákazníkem dodané díly a pokud je nekoupím (předražené) v jejich servise, mám smůlu. Byl jsem v Trend Caru do té doby spokojený, utratil více než 20 tis. Kč a nyní moje peníze zaplatím tam, kde mne nebudou tlačit do jejich dílů. Pro info uvádím, že za stejné originál Toyota díly na rozvody jsem měl v Trend Caru zaplatit 6500. a nakonec jsem ty samé koupil jinde za 5300. kč. Nebýt téhle zkušenosti, mohl bych servis doporučit.
Uživatelský avatar
dave456
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 11.01.2011, 21:29

Příspěvek od dave456 »

kar202 píše:Léta letoucí jezdím na Bohumínskou a Tred Car Šenov u Nového Jičína. S oběma naprosto perfektní spokojenost ..... Jsem bývalý servisák (hodně dávno), myslím, že mohu posoudit.
jde to nějak konkretizovat, co je na těchto dobrého a naopak na těch dalších špatného, ať víme na čem jsme? Bohumínská je Rely v Přívoze?
Díky :)
Avensis 2.0 D-4D, 93 kW, kombi
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

zana píše:Jezdil jsem více než 2 roky do Trend Caru v Novém Jičíně . U posledního servisu mi ale sdělili, že už nebudou měnit zákazníkem dodané díly a pokud je nekoupím (předražené) v jejich servise, mám smůlu. Byl jsem v Trend Caru do té doby spokojený, utratil více než 20 tis. Kč a nyní moje peníze zaplatím tam, kde mne nebudou tlačit do jejich dílů. Pro info uvádím, že za stejné originál Toyota díly na rozvody jsem měl v Trend Caru zaplatit 6500. a nakonec jsem ty samé koupil jinde za 5300. kč. Nebýt téhle zkušenosti, mohl bych servis doporučit.
To není vada servisu,ale politika Toy centály. Moje skušenost s poslední servisky(před 3-mi dny),na dotaz jestli je tam daný olej jak minule Slofn. mi řekli,že už mohou dávat jen ofi Toy olej,jsou do toho tvrdě tlačeni. Jinak v Toy Havířov spokojenost,seviska proběhla OK jako minule.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
koz01
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 03.05.2012, 10:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Výměna dílů

Příspěvek od koz01 »

Slyšel jsem(na netu, a z doslechu, ale nemůžu zaručit), že v některých servisech ČR vám bez vašeho vědomí vymění funkční díl za díl, který už toho moc nevydrží.
Máte někdo takovou negativní zkušenost v nějakém Ostravském Toyota servisu? Nebo naopak, že by si to za žádných okolností nedovolili?
Teď jsem zrovna servisoval a trochu mám tak říkajíc brouka v hlavě;-)
Díky za info
Uživatelský avatar
KarlosCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1547
Registrován: sob 05.01.2008, 22:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od KarlosCZ »

pochybuju ze by si to dovolili u Rely na Bohuminske
EX: Corolla E12 1.6 VVTi 5d
EX: Yaris I 1.0 VVTi 5d
EX: Avensis T25 2.2 D4D D-Cat Exclusive Combi
cport
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: sob 16.11.2013, 14:04

auto-moto-styl (u Makra v Ostrave)

Příspěvek od cport »

Mam se znamyma nejednu zkusenost, jsou to smejdi zlodejsti. Napr.

- zarucni oprava zpetneho zrcatka - za origo si rekli 2,5 krat vic nez v jinde.

- koupe auta v programu "Toyota certifikovano" - kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji. Po koupi se prichazi na ruzne povymenovane dily, reflektory vycpane hadrou apod.
alfik1977
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 26.02.2012, 23:27

Příspěvek od alfik1977 »

Chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenost s ATU servisem v Ostravě.Dík za odpověď
Buldouš
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: stř 02.05.2012, 21:18
Bydliště: ORLOVÁ

Re: Servis Ostrava

Příspěvek od Buldouš »

Pro majitele Toyoty na ostravsku. Dnes jsem se po info z centrály Toyoty dověděl,že autorizovaný servis Toyota je Autobond group v Ostravě u Makra a Rely na Bohumínské Ostrava Muglinov.Toyota Autobond group v Havířově NENÍ autorizovaným servisem.
Toyota Avensis D4D Kombi 93kw r.v. 2007
sodok
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: stř 24.04.2013, 23:08

Re: Servis Ostrava

Příspěvek od sodok »

Ja som bol v servise Autoslužby ČR Ostrava, na ulici ako je Honda, nepoznám dobre ostravu, takže tak.

Prístup 0 bodov, strašne veľa sľubou, nikto sa nedokáže ozvať, komunikácia malého dieťaťa, stále hovoril o tom, čo má v plienke "shit ofcourse".

2-krát som si kvôli nim bral dovolenku, prakticky zbytočne... mám ušlý zisk, som zvedavý na výsledok. Opravovali vstreky + čerpadlo 0R050 + 0R020 2.2D4D.

Nikomu neodporúčam kvôli prístupu a kvalite!!!
slunea
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: pon 23.01.2012, 00:46

Re: Servis Ostrava

Příspěvek od slunea »

Buldouši, co prosím znamená, že Toyota v Havířově není autorizovaným servisem? Jen že mi tam neudělají záruční opravu, nebo jsou i jinak omezení, že třeba nemají potřebné nástroje?

Kam byste šli na prohlídku s tříletým Aurisem? Má cenu hledat nějaký neautorizovaný (levnější) servis?
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“