Servis Ostrava

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
ligeo
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 15.07.2005, 08:13

Servis Ostrava

Příspěvek od ligeo »

Jake mate zkusenosti se servisy v Ostrave, Toyota u Makra a Toyota-Rely, ul. Bohuminska ?
Diky za pripadne reakce.
alpo
Člen Týmu
Příspěvky: 54
Registrován: sob 02.04.2005, 09:50
Bydliště: Frýdek - Místek

Příspěvek od alpo »

Tož kurňa Ostravaci,
kde jezdíte servisovat svoje Toyoty ?


Taky by mě to moc zajímalo.
Doporučte někoho spolehlivého.
Lens
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06.07.2005, 14:37

servisy

Příspěvek od Lens »

Mám Yarise jen krátce, zatím jsem si dělal malý přehled některých cen a vyšel mi lépe servis na Bohumínské, ale se službami a provedením ještě zkušenosti nemám. Pokud někdo má informace tak sem s nimi !!
Uživatelský avatar
Banjo
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 02.09.2004, 11:14
Bydliště: Frýdek - Místek

Příspěvek od Banjo »

Servisoval jsem v obou. Na Bohumínské jsem měnil rozvody a u Makra zatím jen desky, svíčky, palivový filtr a olej (materiál můj). V obou však mám známého, avšak bez možnosti něco ovlivnit (možná čas opravy, i když na to mají tabulky NE?). Cenově mi vycházel lépe ten na Bohumínské, ale solidnější se mi zdál u Makra. Už asi využiju služeb někoho jiného, servisy Toyota jsou na mně drahé. I když mne výměna rozvodů vyšla asi kolem 3500 Kč.
Vše jsou jen mé pocity, nemůžu srovnat, protože jsem zatím v obou nechal opravit něco jiného.
Ex - Coyota 93 1,3 sedan 4E-FE
Ex - Rudý October 1,9 Tdi 66kW
Jean Reno Megane kombi 2001 1,4
Služební Fabián 3 1,4Tdi 2015
Uživatelský avatar
Mr. Yaris
Věčnej rejpal
Příspěvky: 519
Registrován: sob 03.07.2004, 22:48
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Mr. Yaris »

Já jezdím do Havířova, protože tam mám známého mechanika. Ale abych řekl pravdu, tak se tam jezdím jen dívat, pokecat a pro radu. Případné opravy si dělám sám. Opravy to vlasně nejsou, výměna oleje, filtrů a výměnu desek. Víc to zatím nechce. :)
ligeo
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 15.07.2005, 08:13

Zkušenost

Příspěvek od ligeo »

Již jsem měl tu čest navštívit oba servisy v Ostravě a tady je mé resumé : Nedoporučuji servis u Makra - čtyřikrát jsem reklamoval tutéž vadu - vždy byla "odstraněna na 14 dnů", pak se projevila zase. Jelikož jsem ztratil důvěru k tomuto servisu (a to nejen z důvodu kvality práce), navštívil jsem servis na Bohumínské, kde vada byla odstraněna napoprvé a za jeden den (navíc umyli auto a naleštili plasty v interiéru a to bez jediného upozornění na tento úkon během předávání auto ze servisu). Čili mohu servis na Bohumínské za sebe s klidným svědomím doporučit.
Naposledy upravil(a) ligeo dne sob 02.01.2010, 23:58, celkem upraveno 1 x.
svendr
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09.12.2005, 22:28

Trocha do mlyna..

Příspěvek od svendr »

Zdravim,nemam sice zkusenost se servisem na bohuminske ulici,ale za to kosatou se servisem Toyota u Makra-Auto-moto styl(nyni dokonce jiz s nalepkou Toyota Ostrava). Jak uz tady bylo napsano,kvalita prace fakt priserna.Personal na prvni pohled prijemny az servilni,ale jen do okamziku,kdy mohou se zakaznikem manipulovat podle sveho.Ted uz Toyotu nevlastnim(pustil jsem ji dal do rodiny:) ),sel jsem k Suzuki a udelal dobre.Nevim jak jinde,ale tady v Ostrave mam pocit,ze si zde Toyota nedela zrovna optimalni renome. Ale treba jsem mel jen smulu...
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Nevím jak ostatní ale Toyota u Makra je v pohodě, sice je pravda že ty jejich ceny nejsou zrovna "NEJlevnější" ale práci mi vždy odvedly pořádně a kvalitně a jako stálému zákazníkovi i udělali ui dobrou cenu, dokonce mi i dali svíčky do Celicky zdarma,....celkově SPOKOJENOST
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
hawkey
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 09.11.2007, 23:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hawkey »

Servis Toyota Ostrava (u Makra) bych nedoporučil ani svému nejhoršímu nepříteli. Personál vstřícný - ale toť vše. Kvalita práce mizerná, závady se odstraňují vždy až po několikátém pokusu, nedodržují termíny servisů - vždy jim chybí díl nebo mají jiný (starý typ na předešlou verzi vozu).
Jardaf
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 10.11.2007, 13:21

osobní zkušenost

Příspěvek od Jardaf »

mám zkušenosti s oběma servisy a už jsem uvažoval, že raději vyzkouším servis v Novém Jičíně, ale už nemám záruku, tak si výměny oleje, fitrů a dalších nechám vyměnit u známéh. O peníze by až tak nešlo, ale nedůvěru na základě zkušeností mám k oběma. O umytí auta a naleštění palubovky ani nemluvím, všude píšou jaká je to samozřejmost ale skutek utek, prostě český autoservis.
CHORCHE58
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: ned 23.12.2007, 08:39
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CHORCHE58 »

Toyota u Makra i na Bohumínské jsou majetkově provázány stejnými majiteli. Na Bohumínské jsem v prosinci kupoval RAVku a dodělávali ji ještě 2 měsíce od převzetí !!!!! Snaživí jsou........ale jinak nespolehliví lháři...každé auto si můžete navymýšlet jakou chcete výbavu a zapůatit , ale nikdy se neví, kdy co a jak skutečně dojde. Mi dodávku slibovali za 2-3 dny.....a pok jsem auto dostal až za měsíc !!!
Jirka z Ostravy
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Takže zkušenost s Toyota servisem na Bohumínské, běžný servis pohoda, ale chcíply mi mlhovky na Celdě a nastal neskutečný problém, dodones je nemám spravené - výmluvy typu mi nevíme kde je relátko k mlhovkám atd. , na Toyota servis opravdu ubohé :evil:

btw. netušíte někdo, kde to relátko může být? nefungují ani přední, ani zadní mlhovky
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Co rikate treba na tohle?
Vetsina z Vas rika, ze ten u makra je drahsi, ale tenhle soubor mluvi o opaku...jinak cela nase firma servisuje auta na Bohuminske...a jsme spokojeni, ale asi proto, ze nam by si nedovolili neco neudelat poradne...

http://www.toyota.cz/Images/Auris%201%2 ... 774953.pdf
Uživatelský avatar
xxxmacxxx
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01.06.2008, 09:32
Bydliště: ostrava

servis

Příspěvek od xxxmacxxx »

Včera jsem potřeboval zjistit cenu zámku na toyotu,tak jsem volal do servisu u makra a tam technik urputně tajil cenu a snažil se,abych se tam dostavil osobně,tak jsem zkusil zavolat na bohumínskou a tam byl vstřícný a ochotný a bezproblému mi řekl cenu a taky mi poradil,kde bych to měl levnější než u nich. :wink: Ale když,se mi to nepovede opravit jinde,tak raději zajedu na bohumínskou než k makru :D
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Taze dalsi postreh z toyo na bohuminske, pristup parada, servis bez chybky - prijemna zmena, a jako bonus umyte, vyluxovane a nalestene auticko. proste sluzby jak maji byt.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“