čůzing

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
ombre
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 08.04.2005, 15:17
Bydliště: České Budějovice

čůzing

Příspěvek od ombre »

Pozor pozor, všichni tuzéři a le-piči spojlerů zbystřete, máte jedinečnou možnost vyhrát (v aukci) držitelku mnoha ocenění. Myslím, že tato jedinačná nabídka se snad už nikdy nebude opakovat.

http://www.aukro.cz/item404587433_drzit ... eneni.html

Příštím objektem bude dejvů maitiz, dacia logan a lada kalina. Do každého bude potřeba nastrkat aspoň 2 mega, aby to jelo a vypadalo aspoň jako Hyundai pony.
Naposledy upravil(a) ombre dne čtv 24.07.2008, 07:35, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Ty jeden provokatére :lol: Mít v podpisu lambo ... to je víc než corollka s yaríískem dohromady a teť dráždit ladiče :lol: To je buť nerozum nebo chuť po konfliktu. :?

Jisto jistě vím jedno-tuzingovou soutěž bych vyhrál já
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Ombre po vecerech pije krabicovy vino a potom plodi takovy prispevky :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

2 Tonda: ty už jsi soutěž o auto týdne vyhrál. A nechceš snad říct,že Ombreho lambo je mene než corollka s yariskem dohromady. :D takova votunena Dácia je k nezaplacení. :D a co vlastně budeš dražit Ombre? Lambo? :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
ombre
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 08.04.2005, 15:17
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od ombre »

Ahoj vespolek.
Tondo, já nedráždím ladiče, já jsem udělal kulantní nabídku tuzérům, to je rozdíl. Sice se každý tuzér snaží schovat za tunera, ale stejně se nakonec vždycky prozradí. Aspoň, pokud auto skutečně vlastní a neválí machry pouze imaginárním.
Jinak, to lambo mám doma, tak vím, o čem mluvím.

Beavere, že ty jsi ke mně koukal v noci oknem? :-)
Krabici jsem sice neměl, ale polkl jsem láhev něčeho lepšího. Můžete bejt rádi, že to dopadlo takhle ;).
Ehm, jak jsem s tím v noci šachoval, tak jsem vypálil ven ten odkaz, celkem důležitý, že jo :-). Tak, odkaz je zpět, už se můžete kochat.

Libore, lambo se rozhodně nedraží, to u mně, zdá se, spokojeně dožije. Leju do něho mogul 5W-30 a svíčky používám brisk, zatím to jede skvěle.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čůzing

Příspěvek od Tequilla »

ombre píše:Pozor pozor, všichni tuzéři a le-piči spojlerů zbystřete, máte jedinečnou možnost vyhrát (v aukci) držitelku mnoha ocenění. Myslím, že tato jedinačná nabídka se snad už nikdy nebude opakovat.

http://www.aukro.cz/item404587433_drzit ... eneni.html

Příštím objektem bude dejvů maitiz, dacia logan a lada kalina. Do každého bude potřeba nastrkat aspoň 2 mega, aby to jelo a vypadalo aspoň jako Hyundai pony.
No to je mazec, do takové příšery nacpat milion. No a za ty nechutný kola zaplatit 200 tis. dokáže asi jen nesvéprávnej jedinec...
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Asi to jezdí na dřevoplyn - soudě dle těch válců v kufru. Holt nová doba se blíží, připravte se včas :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Můžu říct, že sem to viděl naživo a určitě bych to nechtěl a už vůbec ne do toho narvat mega :roll: :lol:
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

kurna nechcete koupit nekdo moji celicu, tu fobii proste chci :oops: :stupid: :banana:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

To je fakt úlet, naprosto nepochopitelný. Koukám že okopírovali BRunnerův patent na sání horkého vzduchu od motoru. :lol:

Proč ty naši tuzéři musí tuzit takovýhle auta? Kdyby to bylo aspoň poladěný 2.0 TFSI tak to je aspoň vyvážený tuning a styling. Ale tohle je tragédie.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Marty píše:To je fakt úlet, naprosto nepochopitelný. Koukám že okopírovali BRunnerův patent na sání horkého vzduchu od motoru. :lol:

Proč ty naši tuzéři musí tuzit takovýhle auta? Kdyby to bylo aspoň poladěný 2.0 TFSI tak to je aspoň vyvážený tuning a styling. Ale tohle je tragédie.
Na to se vykašlete hlavně že to má všude zlato a že to má 50kW to už je takový malinký, nepodstatný detail,.... :whaasup: :lol: :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Není nad to, když se tůní splašená sekačka :lol:
Takovej výkon jsem měl u škodule :lol:
Je to tak dát na podstavec za sklo a chodit se na to koukat...
Ale zase je pravda... KDO SI HRAJE NEZLOBÍ :lol:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
george GT4
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: pon 09.06.2008, 22:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od george GT4 »

Všichni co haní tohle auto, by se měli asi pořádně ujasnit pojmy, protože tohle auto jsem viděl na vlastní oči a musím říct, že je to kur.. podařenej custom styling karoserie, a měli by jste si ujasnit pojmy co je to vlastně ten váš zprofanovaný pojem o tuningu, protože ne každý vyznavá jen power and performance, i když já osobně se raději přikláním na stranu výkonu...
Celica GT Four ST205 255 PS
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

nas pojem je prave, ze tuning je "performance a power" , tohle je jak si psal styling , ale pokud ho nedelal sam na kolene doma tak je to celkem o nicem ( akorat o penezich ) a to auto je uplne k ho... ( neco jako tezitko )

a za druhy tak zasadni upravy karoserie to nema , interier se mi celkem libi i kdyz je takovej "fetis" jak pro kurwy
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

george GT4 píše:Všichni co haní tohle auto, by se měli asi pořádně ujasnit pojmy, protože tohle auto jsem viděl na vlastní oči a musím říct, že je to kur.. podařenej custom styling karoserie, a měli by jste si ujasnit pojmy co je to vlastně ten váš zprofanovaný pojem o tuningu, protože ne každý vyznavá jen power and performance, i když já osobně se raději přikláním na stranu výkonu...
Já to nehaním, otázka stylingu je ale vysoce subjektivní.

Evidentně je tam spousta slušně provedený práce, ale než jezdit takovouhle navoněnou ale línou lemrou, ... :lol:
Nechápu, proč někdo jen matlá zevnějšek, já si představuju tuning a styling jako vyváženou disciplínu - styling bez tuningu je jen takovej symbolickej pokus něco ukázat. Tuning bez stylingu je zase trošku škoda.

Zkrátka od opticky vypadajícího auta něco čekám, ale pokud je v tom 1.2 HTP, tak se jen pousměju a nic víc mě nezajímá. Protože ten člověk co do toho ty prachy narval si honí ego nad obdivem povrchních rádobyznalců.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Odpovědět

Zpět na „Tuning“