VRAKOVIŠTĚ CO PRODÁVÁ KRADENÁ AUTA-DRÁSOV

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Tak to je opravdu mazec ! Já do drásova alespoň každej měsíc zajedu kouknout se po nějakývh drobnostech, sleduju ají jejich web a tohle by mě teda nenapadlo. Na druhou stranu to ale byl neuváženej krok od vykupujícího... to jsem teda nečekal, dost by me zajímalo jak to dopadne. No a to že to auto daly na net je teda fakt vrychol to by me zajimalo s cim by me je prodal.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Fakt masakr...alespoň to mělo pro tebe relativně dobrej konec a navíc se můžeš chlubit odhalením zločinu :wink: Nevim, co si takoví džvíři o sobě myslej.
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

no pan majtel auto vykoupil za 13 tisíc, se značkama jen tak na občanku, co dodat, no a ted nebere poštu tak musím kvůli němu čekat 15 dnu než se doporučený dopis vrátí na policii a pak si auto budu moc odvíst, ale věř te mi že se mu to vrátí, být vámi já už bych tam nic nekupoval, co vím tak náká prodejna japonských vrahu je i v brně snad někde u olympie nevím a jsou i jinačí, já si od nej koupil před 2 roky kola plecháče, přímo od toho hajzla co se hlubil že má funkční telefon na stece, ten co to ukradl , FUNKČNÍ!!!
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

zdar borci, jinak jsem se zapoměl pochlubit, ale někteří z Vás si už všimli, toyotku mám doma a jezdí perfekně!
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
cipis
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: pon 17.07.2006, 19:41
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cipis »

Hele, čistě jen orientačně, jakou to mělo dohru?
Podle stránek fungují vesele dál, osobně jsem tam min. půl roku už nebyl, nebyla potřeba.

FERNET1986 píše:zdar borci, jinak jsem se zapoměl pochlubit, ale někteří z Vás si už všimli, toyotku mám doma a jezdí perfekně!
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 92) 55kW 2E-E šedá (moje)
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 93) 55kW 2E-E červená (ségra)
IFA Multicar M25 sklopka (r.v. 84) 33kW, 2l diesel (moje)
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

takže nakonec v pohodě? :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Také by mě zajímalo jak to dopadlo :oops:
Uživatelský avatar
Bobr8
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: sob 21.03.2009, 14:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobr8 »

Máme nějaké nové zkušenosti s tímto vrakovištěm?
Díly nabízejí dál - celkem dobré ceny.Dá se tam něco koupit?
Toyota Carina E Liftback,1995,1,6/85kW,408000km
http://bobr8.rajce.idnes.cz/
Obrázek
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

ja tam mam namierene na buduci tyzden,, ale teraz nveru neviem ci ist alebo nie,, co sa mi moze stat ak kupim odtial napr motor? Mozu ma policajti nejak otravovat potom?
cipis
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: pon 17.07.2006, 19:41
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cipis »

Trvej na kupní smlouvě, včetně prohlášení, že ručí za legální původ zboží atd. Aspoň malinko budeš krytý. Sice ti v případě kradeného motoru tento zabaví, ale budeš mít o něco lepší startovací situaci vůči tomu vrakovišti.

Jinak samozřejmě ten jejich obrovský nápis, že neručí za díly, je blbost, na cokoliv, co se prodává, máš dle občanského zákoníku a zákona na ochranu spotřebitele půl roku minimálně na skryté vady. Tj. když si tam koupíš něco, to třeba praskne a v tom lomu budou bublinky, tak by ti měli (nejen) vrátit prachy ...

A to, že to jakoby akceptuješ, když si to koupíš s tím nápisem, tak je taky kravina, ze zákona prostě to, co odporuje zákonu, tak jako by tam vůbec nebylo napsáno ...
ToyoCarE píše:ja tam mam namierene na buduci tyzden,, ale teraz nveru neviem ci ist alebo nie,, co sa mi moze stat ak kupim odtial napr motor? Mozu ma policajti nejak otravovat potom?
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 92) 55kW 2E-E šedá (moje)
Toyota Starlet 1,3l EP82 (r.v. 93) 55kW 2E-E červená (ségra)
IFA Multicar M25 sklopka (r.v. 84) 33kW, 2l diesel (moje)
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

ahoj, tak s autem jezdím a je to fakt krása, nestěžuji si, co se týče toho vrakoviště, tak su trošku sklamanej, očekával jsem, že skončí tím, že spáchal trestný čin a vezmou mu živnost... ?? popravdě informace, co se dál dělo u policie nevím, ukradli to auto dědy a ten byl taky rád že to pro něj skončilo, ale známe většinu české policie "pomáhat a chránit" ...

Co se týká toho nabytí kradeného zákon v tom má docela jasno, přesně jak říkal kolega, v občanovi nelze nabít od vlastníka, což znamená, když se na to přijde, tak to musíte vrátit a pak tahejte ty peníze zpátky od toho zloděje na základě bezdůvodného obohacení....

Se skrytýma vadami 6 měsíců má kolega taky 100% pravdu. Může si napsat do kupní smlouvy klidně 1000x, že za vady neručí, ale když dojde na věc, musííííí!!!!!


Co vím tak jsou i jiné vrakoviště, já bych ho bojkotoval, nikdy nevíte kdy se i vám může stát, že vám někdo ukradne auto a nebo něco z něj odmontují a právě pan prodejce BolF prodá Vašemu kamarádovi zde v klubu :evil:
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

ahoj mno kdyz si to tak procitam tk neda sem napsat, kdybyste nekdo na nejakym vrakovisti ci v bazaru zahlidnul octavku 2002 1.9TDi v takovy ty stribrnosedivy metle s hodne tmavym (skoro cernym) prednim naraznikem tk mi prosim napiste. i kdyz ja uz se s ni skoro rozloucil :(
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
martin fanta
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10.12.2009, 15:10

Příspěvek od martin fanta »

V noci ze 7. na 8. prosince 2009 mi ukradli stredni radu vyndavacich sedacek /3ks/ z toyoty Avensis Verso. Barva seda. Rad bych potkal hajzla, co to udelal. Martin, info@adinternational.cz
lezec014
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01.11.2010, 10:40

Příspěvek od lezec014 »

Potřebuju zadní světlo a tak jsem psal e-mail do Drásova. Žádal jsem i foto, jelikož znáte to, že každý může mluvit o něčem jiném. Ten člověk mi odpověděl: "Je to světlo o kterém jste psal,nevím proč bych vám měl psát o nějakém jiném. Pošlete foto vy."

Jde vidět, že Drásov si plete pojem zákazník a prodávající. Chtěli za to litr a na e-bay jsem to viděl za pět liber tj. cca 150 kč.

Drásov nikdy více a poté co jsem si přečetl tento přísvěvek na foru, tak i kdyby mi to dávali zadarmo. Nebudu přeci podporovat zloděje aut.
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“