VRAKOVIŠTĚ CO PRODÁVÁ KRADENÁ AUTA-DRÁSOV

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

VRAKOVIŠTĚ CO PRODÁVÁ KRADENÁ AUTA-DRÁSOV

Příspěvek od FERNET1986 »

:!: POZOR!!! DĚDOVI UKRADLI AUTO COROLLU E110 a já ji tam v pátek vypátral v DRÁSOVĚ za 25 tis Kč, byl pěkně sprostej a nemít klíčky a doslova nevyjet z vrakoviště za jeho zády, tak auto ještě nemáme, spáchal trestný čin, tak mu snad vezmou živnost... nyní toyotU dostanu já

ps nejede tu dat screen tak sem to uložil zde http://picasaweb.google.cz/FERNET1986/Plocha
:!:
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Tak to jsi neměl nechat jen tak,... :x Sakra já bych mu polámal ruce až by brečel,....ukrajinace na ně,.. :twisted:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

ArnieGT píše:Tak to jsi neměl nechat jen tak,... :x Sakra já bych mu polámal ruce až by brečel,....ukrajinace na ně,.. :twisted:
no bohužel byl 2x větší než já a já měl zlomenou ruku čerstvě, ještě jsem neměl ani sádru, jsem tam hned jel a řídil pravou, jinak souhlasím, takový si zaslouží fakt ukrajince, dokonce má s.r.o. tak co nejrychleji se postarám, aby mu pozastavili činnost :twisted:
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Třeba ho taky jenom někdo napálil. I když.... je to jako s těma deklama od kanálů, co každá sběrna vykoupí, ač jí musí být jasné, že je právě někdo oddělal ze silnice..... :?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

Jimmi píše:Třeba ho taky jenom někdo napálil. I když.... je to jako s těma deklama od kanálů, co každá sběrna vykoupí, ač jí musí být jasné, že je právě někdo oddělal ze silnice..... :?
no to silně pochybuji podle toho jak startoval, aji se dušoval že na toho zloděje má funkční tel. číslo, zjistil jsem mimo jiné, už mi 3 lidi řekli, včetně pána, co to odtáhl, že za tu cenu by to koupil hnedka, ono to auto má najeto 55tis a je garážovaný, v zimě se sním nejezdilo vůbec. Ten lump to vykoupil jen za 12 tis kč, od toho zloděje, ani nechtěl vidět papír co by potvrdilo vlastnictví prodávajícího a tím se dopustil toho trestního činu, v branži podniká 5 let a neví to?? a to jak se snažil utéct a mě vyhrožoval....to nebylo nevinátko, proto tu všechny varuji, né vždy to má štastný konec
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Takže říkáš, když potřebuju funglový náhradní díly, tak jedině do Drásova.....? :wink:

Zcela vážně: ještě že to dopadlo dobře. Jsou to fakt grázlíci.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

To je fakt husty pribeh...takovejm *pip* je to potreba poradne vosolit!
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Jsou to šmejdi.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

jj sou :wink:
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
ombre
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 08.04.2005, 15:17
Bydliště: České Budějovice

Re: VRAKOVIŠTĚ CO PRODÁVÁ KRADENÁ AUTA-DRÁSOV

Příspěvek od ombre »

FERNET1986 píše::!: POZOR!!! DĚDOVI UKRADLI AUTO COROLLU E110 a já ji tam v pátek vypátral v DRÁSOVĚ za 25 tis Kč, byl pěkně sprostej a nemít klíčky a doslova nevyjet z vrakoviště za jeho zády, tak auto ještě nemáme, spáchal trestný čin, tak mu snad vezmou živnost... nyní toyotU dostanu já

ps nejede tu dat screen tak sem to uložil zde http://picasaweb.google.cz/FERNET1986/Plocha
:!:
Co na to říkala přivolaná policie? ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Re: VRAKOVIŠTĚ CO PRODÁVÁ KRADENÁ AUTA-DRÁSOV

Příspěvek od FERNET1986 »

ombre píše:
FERNET1986 píše::!: POZOR!!! DĚDOVI UKRADLI AUTO COROLLU E110 a já ji tam v pátek vypátral v DRÁSOVĚ za 25 tis Kč, byl pěkně sprostej a nemít klíčky a doslova nevyjet z vrakoviště za jeho zády, tak auto ještě nemáme, spáchal trestný čin, tak mu snad vezmou živnost... nyní toyotU dostanu já

ps nejede tu dat screen tak sem to uložil zde http://picasaweb.google.cz/FERNET1986/Plocha
:!:
Co na to říkala přivolaná policie? ;)
no auto se odtáhlo do Brna a majteli vrakoviště zděli obvinění (nebo že bude obviněn ted nevím) ze spáchání trestního činu a řekli mu, zda by si na občanku taky koupil policejní auto, že je to to samé jednání, co udělal
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

drsný, tak prej kdybych našel auto na ulici, tak už je naše, takto že jsem ho našel u třetí osoby musí zůstat minimálně měsíc na policejním parkovišti, budu vás informovat o dalších novinkách, třeba zda ještě smí podnikat Bolf na vrakovišti, na to jsem dost zvědavý, protože studuji práva a vím co by orgány veřejné správy měli udělat :lol: :wink:
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Šmejdi jedni-jeden si utrhuje od pusy aby si ji koupil a oni si ji prostě jen tak vemou.Nenechal bych to jen na policii a přesně jak píše ArnieGT bych to pořešil i v soukromí-šmejd jakejsi :evil: Tohle mně dokáže vždy vytočit
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

FERNET1986 píše:...a vím co by orgány veřejné správy měli udělat...
To máš špatně: buďto orgány....měly nebo orgáni....měli :wink:
Hádej, co se stane: nic.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

Jimmi píše:
FERNET1986 píše:...a vím co by orgány veřejné správy měli udělat...
To máš špatně: buďto orgány....měly nebo orgáni....měli :wink:
Hádej, co se stane: nic.


:lol: děkuji, bych si té chyby neuvědomyl, snad jich tu nenasekám dalších deset_____________________________________________

živnostenský úřad by mu mohl pozastavit činnost do doby vyšetření celé věci policií, ale kdyby tak neudělal, tak určité po té, co bude pravomocně rozhodnuto o spáchání trestního činu. Trestním činem totiž porušuje jednu za základních "všeobecných podmínek provozování živnosti", nebo-li bezúhonost, dále by měla následovat nucená likvidace s.r.o. krajským soudem... ale to zacházím, až moc daleko, každý znás ví, jak jsou na tom úřady a soudy s tempem :roll:

Jedna věc je jistá, "hodnému" panu Bolfovi a panu zloději Stecovi vůbec nezavidím, nemluvě, že by si ještě zasloužili...
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“