Kdyz zaparkuji tak to chvilku bubla jakoby to varilo

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Kdyz zaparkuji tak to chvilku bubla jakoby to varilo

Příspěvek od Ditri »

Kuci nezabijejte me. Ja mam porad nejake blbe dotazy. Proste kdyz zastavim tak to zacne samo varit. nevim cim to muze byt?
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
mison
Manager Týmu
Příspěvky: 417
Registrován: pon 20.12.2004, 14:05

Příspěvek od mison »

vzduch v systeme najskor.. aj ked pri turbe to varilo tiez..ale tam bola ina teplota.. ked mas v systeme vzduch tak ta voda vrie pri nizsej teplote. normalne by mohla mat voda v systeme aj 120stupnov a nevrela by..myslim
mison
Manager Týmu
Příspěvky: 417
Registrován: pon 20.12.2004, 14:05

Příspěvek od mison »

pisal som to 100 krat tak to napisem aj 101 raz. odvzdusni si system..poriadne. normalne daj topeni na maximum aby ti tiekla voda aj do kurenia, ked budes mat studeny motor tak otvor chladic nastartuj motor a dolievaj pokial to bude brat. potom to zatvor a nalej vodu do vyrovnavacej nadrzky, kludne aj viac, ked nevies kolko tam ma byt..sak ono to vytecie a musi to byt dobre..
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

ja vim - ale uz jsem to delal. asi v tom bude nejaka jina prasarna na kterou nemuzu prijit. napr ucpana nejaka hadice nebo tak. jsem to odvzdusnoval tak 3x. nalil jsem tam i tu pruplachovou sracku a porad nic. ono to napr drzi teplotu uplne v poradku...
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Tom XXX
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 07.06.2005, 19:37
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Tom XXX »

Hele něco m napadlo a nemohlo by to třeba být i prasklé těsnění pod hlavou. Ono ti to pak může přisávat vzduch stačí trocha a když je auto teple tak i ten vzduch se ti rostáhne když je teplý. nevím jestli to může být ono každopadně se podívej jestli třeba nemáš vodu v oleji buď na víčko na hlavě a nebo na měrce.
Uživatelský avatar
Diablo
Manager Týmu
Příspěvky: 381
Registrován: úte 26.10.2004, 16:42
Bydliště: Ostrava City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diablo »

Měl sem už 3 celiky 89. a u všech mi to dělalo stejně....Chce to měnit vodu v chladiči....Po minulich majitelich je tam vždycky humusu,a jen tak se toho nezbavíš...Pokaždé co to tak udělá vyměn vodu,a odvzdušni,po par vyměnách to přejde-uvidíš jaké bahýnko ti z toho poteče.... :D
Komanche

Příspěvek od Komanche »

aha aha, me to dela taky, myslel sem ze to je normalni... :?:
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Mě to dělá taky ale u mě to vypadá na fouklý těsnění protože když otevřu chladič tak se m itam dělá pěna a když ju ofouknu tak mi tam valí bublinky takže to bude chtít asi našetřit peníz a vyměnit těsnění
wong
Věčnej rejpal
Příspěvky: 545
Registrován: pon 28.02.2005, 01:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wong »

Celica2.0GTI píše:Mě to dělá taky ale u mě to vypadá na fouklý těsnění protože když otevřu chladič tak se m itam dělá pěna a když ju ofouknu tak mi tam valí bublinky takže to bude chtít asi našetřit peníz a vyměnit těsnění
ja jsem na tom stejne :evil:
ale jestli mate podezreni na praskly tesneni, tak bych s tim moc nevahal, protoze se vam pak (jeste vic) zkrouti i hlava

jinak mne voda zacne vytykat ven a zacne se to hodne zahrivat kdyz ujedu tak 100km po dalnici (cca 140kmh)

kompletni tesnici sadu + rozvodovej remen novej uz mam koupenej - 2400Kc (www.autodily-brno.cz - bohuzel nemaji eshop)
prace bude ale drazsi - ptal sem se v servisu a tam mi rekli, ze by to zacinalo tak na 6000Kc (rozdelat, srovnat hlavu, vymenit potrebny veci...)
nastesti tata ma nejakyho znamyho, kterej mi to snad udela za nejakej rozumnej peniz :wink:
crashed :'-( Toyota Carina II 1.6 GL ...prodana
Nissan Primera 1.6 LX (P10)
Komanche

Příspěvek od Komanche »

ale me se to prave vubec nehreje... ani jizda na slovensko, nic... at jezdim jak jezdim jezdim v pohode :)
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Tak změna těsnění to není jen to bude chtít koupit tu čistící srajdu do chladiče a doufat
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

me to zacina pripadat jako normal stav - alespon u me - jedu /zastavim / zabubal prestane > mozna to muze byt i spatne tesnicim vickem chalidce - pusti tlak do nadobky a pak to bubla -- muj nazor
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
wong
Věčnej rejpal
Příspěvky: 545
Registrován: pon 28.02.2005, 01:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wong »

tak to dopadlo takhle http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... =7604#7604

doporucuji to nepodcenovat :roll:
crashed :'-( Toyota Carina II 1.6 GL ...prodana
Nissan Primera 1.6 LX (P10)
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

no snad uz to bude ok. shodli jsme se s 3sGE na postupu - totalni pruplach motoru - japoncici jsou nachylni na shit v chaldicim systemu. zatim zda se vse OK. Ale dik za info!
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Komanche

Příspěvek od Komanche »

pruplach motoru nebo chlazeni?
Odpovědět

Zpět na „Celica“