Servisy Toyota - kvalita práce a ceny

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Uživatelský avatar
cuba66
Manager Týmu
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30.06.2008, 16:23

Servisy Toyota - kvalita práce a ceny

Příspěvek od cuba66 »

Myslím, že by nebylo špatné kdyby sem všichni začali psát svoje zkušenosti s konkrétními servisy - spokojenos/nespokojenost, ceny práce atd.
Bylo by dobré zdržet se emocí (i když to někdy asi nejde) a spíš se snažit poradit ostatním.
Díky za příspěvky.
Cuba
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Kolega s Aurisem jezdí do Tsusha Průhonice a nikdy si na nic nestěžoval.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Plextor
Věčnej rejpal
Příspěvky: 993
Registrován: čtv 02.09.2004, 21:11

Příspěvek od Plextor »

Jezdim taky do Pruhonic Toyotatsusho super servis ceny nevim jezdim na garance a ty jdou.
Yaris 3 / 1.33 2011
VW Tiguan 2.0, 150k, 2018, po Praze do 6,8l, dálnice 6,4l
měl jsem E12U 1.4, E15U 1.6, T27 2.2.aut, RAV 4.4 - 2.2 aut.
Uživatelský avatar
T.Y.N.G.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 537
Registrován: čtv 19.10.2006, 08:03
Bydliště: Jablonec Nad Nisou

Příspěvek od T.Y.N.G. »

Taky Průhonice
Ford Focus 1.0 Trend 2015
Toyota Yaris NG 5dv 1.0 Base Cool (Made in Japan) r.v. 2006. Prodáno 06/2015.
THIMLICK
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: sob 06.10.2007, 17:09
Bydliště: Dongen,Netherlads

Příspěvek od THIMLICK »

Tak jsem byl v Ostrave u Makra. Nechal jsem si tam udelat prohlidku 30tkm, upevnit palubovku, odstranit vybrace prednich svetel, odstraneni piskani razeni a vrzajici spojky, kontrolu poloosy no a odstraneni vybraci vnitrniho zrcatka.....
No a vysledek:
Prohlidka 30 tkm OK
palubovka Technik pry nic nezpozoroval
svetla Normalni jev=jou pry uchycene na nejake kulicce
razeni stale piska
spojka stale vrze
poloosa nezaslechly zadne lupnuti
zrcatko Nezda se jim ze by byl nejaky rozdil oproti jinym Aurisum
No a nakonec to nejlep............Na odstraneni vrzajici spojky musi prevodovka ven......Tohle snad ani neni toyota
tomassmekal
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 26.03.2007, 19:26

Příspěvek od tomassmekal »

My jezdime do Toyoty do Usti nad Labem. Posledni prohlidka po roce, mame najeto 8100 km nas stale necelych 800 Kc. Jinak celkova spokojenost. Vibrujiciho vnitrniho zrcatka jsem si vsimhl az pri posledni jizde. Zacne to v 1900 otackach a v 2100 otackach to zmizi. Je jedno jaky je zarazen prevodovy stupen. Je to sice kravina, ale stavat by se to rozhodne nemelo ,takze se na to take co nedjrive pozeptam.
Uživatelský avatar
kakaf
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pát 23.11.2007, 22:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kakaf »

Ľudia ja sa vám čudujem že to spätné zrkadlo stále riešite. V práci máme VW pasat a to by ste mali vidieť čo sú vibrácie spätného zrkadla. Ja si osobne myslím že je to naozaj normálny sprievodný jav. Veď tie vibrácie sa niekde prejaviť musia. V práci máme aj MB sprinter a tam vibrujú vonkajšie spätné zrkadlá a brutálne prevodovka. Nič si s toho nerobte môj názor je že je to úplne v pohode. A THIMLICK teba ľutujem. Teda ti máš ale smolu. :cry:
Uživatelský avatar
cuba66
Manager Týmu
Příspěvky: 340
Registrován: pon 30.06.2008, 16:23

Ještě k zrcátku...

Příspěvek od cuba66 »

tomassmekal píše:My jezdime do Toyoty do Usti nad Labem. Posledni prohlidka po roce, mame najeto 8100 km nas stale necelych 800 Kc. Jinak celkova spokojenost. Vibrujiciho vnitrniho zrcatka jsem si vsimhl az pri posledni jizde. Zacne to v 1900 otackach a v 2100 otackach to zmizi. Je jedno jaky je zarazen prevodovy stupen. Je to sice kravina, ale stavat by se to rozhodne nemelo ,takze se na to take co nedjrive pozeptam.
K tomu zrcátku - v zimě to nedělá, řekl bych, že jeho kloub je více ztuhlý. V létě totiž stačilo jen se zrcátka dotknout lehce prstem a bylo to OK. Proto v létě zkusím prostříknout kloub nějakým odmašťovadlem, aby se zvýšilo tření a uvidíme.
hasicm
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: sob 04.10.2008, 13:07
Bydliště: Karlovy Vary

Servis

Příspěvek od hasicm »

Dajbych Karlovy Vary, mám 8 000 km, tak jsem zatím nebyl na servisu, ani zaplaťpánbůh žádný problém s autem. Zatím jen montáž handsfree a dokupování přílsušenství - maximální spokojenost. Jo ještě výměna brzdových destiček, pískali potvory, ale v pohodě.....
Uživatelský avatar
Max8888
Navigátor
Příspěvky: 100
Registrován: úte 09.01.2007, 17:08
Bydliště: Uh. Hradiště

Příspěvek od Max8888 »

Jezdil do T-MOTOR Zlín
Pouze pravidelny prohlidky, dobry pristup, zatim bez vyhrad
VOLVO S80 2,4 D5
AURIS 1,6 MM LUX EX
THIMLICK
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: sob 06.10.2007, 17:09
Bydliště: Dongen,Netherlads

Příspěvek od THIMLICK »

Tak zase po dlouhe dobe jsem pet.....
Se servisem jsem byl tentokrat spokojen jen ne s tim autem.
Celkova prohlidka po 60 tkm mne stala 15tisic.
No kdo mel tusit ze predni kotouce u toyoty vydrzi jen 6Otis a na destickach jeste zustalo 4mm nez by zacal piskat ten plysek na upoorneni opotrbeni. Jo ta kvalita se uz nevidi...... Ted se uz jen toho auta zbavit a koupit neco jineho ale uz nikdy toyotu. Za necele dva roky uz byla 52 dni v servisu a to je docela dost.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

servisy toyota-kvalita práce a ceny

Příspěvek od Pavel Liška »

Nedá mi to nereagovat,včera jsem byl se synovcem na prohlídce jeho corolly 1.4 d4d po 60 000.Je to kombi v plné výbavě.Řídil jsem ji asi po 4000 km a zdálo se mi,že je o něco hlučnější.Tak mimo celou garanční prohlídku a poviné výměny,které ktomu patří,prověřil technik vstřikovače pomocí diagnostiky a konstatoval,že jsou tam mírné rozdíly,které mohou být zapříčiněny natankováním nekvalitní nafty,co se jeví jako dost pravdě podobné,jelikoš se v sobotu vrátili z dovolené po balkánu.Práce trvala 2,5 hod. a cena necelých 6000kč.Auto je jinak v naprostém pořádku,je možné,že Váš auris se zrovna moc nepodařil,ale jsem zvědavý,až si koupíte jiný vůz jestli budete mít odvahu na tyto stránky napsat všechny nedostatky Vašeho jiněho vozu.Chtěl bych Vám popřát šťastnou ruku při výběru novéno vozu.
Naposledy upravil(a) Pavel Liška dne pát 07.08.2009, 07:35, celkem upraveno 1 x.
johny2000
Manager Týmu
Příspěvky: 305
Registrován: úte 16.12.2008, 10:42
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od johny2000 »

THIMLICK píše:Tak zase po dlouhe dobe jsem pet.....
Se servisem jsem byl tentokrat spokojen jen ne s tim autem.
Celkova prohlidka po 60 tkm mne stala 15tisic.
No kdo mel tusit ze predni kotouce u toyoty vydrzi jen 6Otis a na destickach jeste zustalo 4mm nez by zacal piskat ten plysek na upoorneni opotrbeni. Jo ta kvalita se uz nevidi...... Ted se uz jen toho auta zbavit a koupit neco jineho ale uz nikdy toyotu. Za necele dva roky uz byla 52 dni v servisu a to je docela dost.
Tak ono asi taky záleží, jak jezdíš. Pokud brzda plyn, tak se nediv.
Obrázek

Verso 1.8 Active
EX: auris 1,6 Dual VVTI Man
THIMLICK
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: sob 06.10.2007, 17:09
Bydliště: Dongen,Netherlads

Příspěvek od THIMLICK »

Tim brzdou-plynem to nebude. To by i tak neodesli driv kotouce nez desticky. Jestli budu menit kotouce co 60tkm tak to je parada.
JInak ten muj kus je asi fakt r$nejak felerny......
Snad vas to taky neceka
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Proč to nedáte do rubriky "servisy".....? Určitě by si přisadili i majitelé jiných značek :)

Jinak kotoučům víc vadí přibržďování z táhlých kopců, než občasné razantní zabrždění. Nebo špatná montáž při jejich výměně (moje zkušenost). Ale tyhle byly asi ještě původní....?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Auris“