Picnic 2,2 TD - spotřeba

vše ohledně modelové řady Picnic
Odpovědět
Kubrt Jose
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10.06.2008, 09:59
Bydliště: Mohelnice

Picnic 2,2 TD - spotřeba

Příspěvek od Kubrt Jose »

Zdravím Vás, koupil jsem v březnu výše uvedeného picnika rv.2000, prý 103.000 km.... no nyní po 3 měsících jsem zjistil, že je stočený cca o 100.000km... neb v roce 2004 měl měněné rozvody ve 116.000km, ale to není až tak podstatné. Je to velmi příjemné auto, tiché do 120km/h , pak to už trochu hučí. Zajímalo by mne, jakou jezdíte spotřebu a zda jste někdo řešil snížení spotřeby a jakým způsobem??? Nezkoušel někdo z vás také další odhlučnění motoru - třeba kryt motoru co je u novějších typů vozů????
-já-
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Na ohlučnenie použi Dynamat, alebo jeho lacnejšie varianty...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
PICNIC
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06.02.2008, 19:10
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od PICNIC »

Vlastním Pica 2.2TD 99'necelé dva roky a jsem maximálně spokojen. Dovezl jsem si jej z Mnichova, ovšem od italů. Takže si dovedete představit, jak vypadal. Z venka otlouklí, uvnitř zdemolovaný a špinavý. Oněch 120km/h potvrzuji. Rychleji s ním raději nejezdím. Jezdím vždy řádně naložen. Spotřebu mám na dálku cca 7L. Měřeno do švícar na lyže a zpět. Avšak volnou (max 100km/h), v šesti lidech, dvě rakve na střeše a auto narvané k prasknutí. Mám najeto 180000km (snad) a jediné co jsem dělal, jsou rozvody. Z krátka nejkvalitnější MPV, které se do ČR oficiálně nedováželo. Mohu jen doporučit.
Odpovědět

Zpět na „Picnic“