ztrata vykonu

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
losdelfinos
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24.07.2006, 18:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ztrata vykonu

Příspěvek od losdelfinos »

Zdravim

stala se mi strasna vec :cry:
dneska jsem byl u znamyho na vymene rozvodu a kladek a mimo jine jsem jeste potreboval prizvednout vejfuk (od poloviny az na konec jakoby vysel dolu a kdyz byl pasik nalozenej, takjsem skrtal o pricny prahy na silnici). Ten jsme jenom prihnuli nahoru a byl jsem spokojenej. Nastartuju, rozjizdim se a mam pocit ze misto 90HP je tam 20HP. Driv jsem se rozjel za 1-> hrabacky, 2-> hrabacky a na 3 aspon piskly gumy. Ted rozjezd na 1 na plnej plyn je neco jako kdyz jedete na 5 120km/h a slapnete na plyn. (hruza) tak jsme to zvedli a za katalyzatorem byla z potrubi nejakej drat primacknutej na podvozek (jakoby ukostreni). Mysleli jsme, ze jak to je orezli a hejbali jsme s tim, tak to treba ztratilo kontakt. Tak jsme to privarili a pasik jede lip, ale zdaleko to neni "starej" pasik. Po ceste domu jsem jel po dalnici a nez jsem se na 5 dostal ze 120km/h na 150km/h, tak jsem ujel snad 2km :cry:

nemate nekdo zkusenost nebo nevite co s tim?

PS: omluvte moje vyjadrovani, ale auto pro me konci klickama a volantem...

Diky moc za reply
Celica 7 ;)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Nejspíš bude špatně nasazený ten rozvoďák => rozhozené časování ventilů.
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

taky bych tipoval spatne nasazeny remen nebo vam to preskocilo o zoubek dojed si s tim nekam do servisu na pal test a kdyz bude dobrej tak diagnostiku
losdelfinos
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24.07.2006, 18:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od losdelfinos »

diky za replly, byl to o ten zoubek. uz zase jezdi jako fik. mel jsem pekne nahnano, prece je to jenom srdecni zalezitost.
Celica 7 ;)
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

no o tom mi nemusis vypravet taky je to muj mazel :D hlavne ze zase slape :wink:
Odpovědět

Zpět na „Paseo“