Paseo a nahradni dily

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Paseo a nahradni dily

Příspěvek od Vazli »

zdravim planuju koupit paseo ale chci se zeptat jak je to s nahradnimi dily kdyz se paseo v cr neprodavalo a jak je to s cenama oproti treba dilum na cesky auta...
a jak ste s paseem spokojeny?
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

ja som mal Tercel US verziu, je to v podstate to co paseo len sedan. Tieto auto maju velmi vela dielov (napr casti podvozku) spolocne s corollou. V toyote som nemal nikdy problem kupit cokolvek (nezabudaj ze moje bolo cisto us model!) a relativne rychlo (2-3 dni). Inak spokojnost s autom maximalna.
Myslim ze aj druhovyroba a la autokelly by mala byt dostupna
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

paseo mam a neni s nim zadny problem je jak je u techto motoru znamo kdyz ho beres u huby tak si trochu vic mazne ale zadna brutalita a necha se to celkem pekne stahnout kdyz davas synt.oil fuchs titan. jinak s dilama neni problem auto stoji na podvozky koroly takze u toyoty i jinych prodejcu sezenes celkem vse i za rozumne ceny ale jak co ted sem menil zadni tlumice monroe reflex 2500 oba a dorazy byly o stovku levnejsi no ale zas je na dobu klid jestli jezdis sam se zenskou a nevozis vecne bandu kamosu tak takovyhle auto doporucuju
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

no aj muzu mit rok 96 motor ma najeto asi 70k km el. zrcatka, el. okna, servo, 2x airbagy, repro s radiem, central, litaky a novy gumy za 56k kc to je dobra cena ne?
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

ja mam taky 96 a vybavu to samy ale spousta veci uz sem vylepsil 14tipalce za 16 ladak kit sani audio atd. takze s autem max spokojenost.za tu cenu co ti nabizi ho vem ja ho mam 1,5 roku melo 75000 najeto je z ndr se servis knizkou a dal sem za nej 90
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

no jsi z pejru to se treba potkame dyt to mame kousek :D
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

tak a uz ho mam od vcerejska doma a je krasny :) este pockat do stredy nez mi daj ridicak a de se jezdit

EDIT: pridelaval si nekdo dalku k centralu? popr nakej navod nebo by stacilo schema elektriky pasea
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

tak to vitej do klubu.at slouzi jak ma a jeste lepe.tak ho nafot a soupni foto sem at vidime toho krasavce.to se urco v pejru potkame.
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

jj jen co bude trochu casu tak ho nafotim... ale je to paradni auticko nemuzu si ho zatim vynachvalit
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

tak tady sou ty slibovany fotecky
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Paseo“