Celica 7.gen dovoz či ne?

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
Orleanus
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 17.05.2008, 17:50

Celica 7.gen dovoz či ne?

Příspěvek od Orleanus »

Zdravím všechny Toyotáře :). Přečetl jsem si všechny přízpěvky o této toyotě a upřímně sem se zamiloval. Chci si ji za každou cenu pořídít a proto se vás ptám: Vyjde dovoz nějak výrazně levněji než z tuzemska? Jako našel sem na USA strankách např za cenu 100 000kč (asi největší extrém)...kolik stojí takovej dovoz třeba z toho USA?

Díky za odpověď, už se těším až budu jeden z vás
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 7.gen dovoz či ne?

Příspěvek od yarisek »

Orleanus píše:Zdravím všechny Toyotáře :). Přečetl jsem si všechny přízpěvky o této toyotě a upřímně sem se zamiloval. Chci si ji za každou cenu pořídít a proto se vás ptám: Vyjde dovoz nějak výrazně levněji než z tuzemska? Jako našel sem na USA strankách např za cenu 100 000kč (asi největší extrém)...kolik stojí takovej dovoz třeba z toho USA?

Díky za odpověď, už se těším až budu jeden z vás
vždycky by tě měla napadnout otazka, proč je to tak levné.. a většinou to bejva díky nejaké skryté závadě, která se projeví po pár tisících km...
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Orleanus
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 17.05.2008, 17:50

Příspěvek od Orleanus »

To je mi jasny do neceho takovyho bych nesel, ale de mi o to jestli se to opravdu vyplati dovazet neco. Koukam se hlavne na mobile.de a jako ty ceny nejsou vubec nizsi nez u nas.
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

A proč by měly být nižší než u nás? Převod auta z EU k nám je otázka několika papírů a pár tisíc korun, zvládne dneska i Franta z džejzetdý. Dovozci ojetin už si nemůžou dovolit takové marže jako dřív.

Zkusil bych tuhle http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=7652. Hlavně bych si dal pozor na motor - je tu o tom dost příspěvků - a ušetříš si shánění a lítání po ouřadech. ;-)
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

Jako Brunner, lepší je koukat po německu , nebo Evropské unii všeobecně. Z US by jsi měl zbytečné strarosti navíc....
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Orleanus
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 17.05.2008, 17:50

Příspěvek od Orleanus »

S tou USA mas pravdu. Mám hlavně strach, že bych něco koupil a dovezli by mě nějakýho smejda. Neni to pro me zrovna mala investice jakozto 20letyho chalana.
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

Orleanus píše:S tou USA mas pravdu. Mám hlavně strach, že bych něco koupil a dovezli by mě nějakýho smejda. Neni to pro me zrovna mala investice jakozto 20letyho chalana.
Právě proto doporučuju vyhlednout si si něco v Německu, třeba i více aut, v jeden den se na všechny podívat a udělat si výlet, a po druhé už rozhodnutej si pro něco dojet. Možná bych i to něco po dohodě s majitelem, ještě před koupí nechal prohlednout v autorizovaném servisu Toyoty ať máš alespon nějaku jisotu o stavu..
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

Zdravim!!! :D Asi před měsícem sem řešil úplně stejnej problém. A na konec jsem si ji dovezl taky z Německa. Zatím si nemohu vůbec stěžovat. Je prostě výborná jak podvokově, tak i motoricky. Měli jsme z Německa i ze Švícarska asi 5 aut a vždycko to bylo OK. :) takže dovoz můžu jedině doporučit.
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Jen doplnim k dovozu z USA - jde to, je to vetsi sazka do loterie pac to auto nevidis jako treba v EU a pocitej tak 100tis za dovoz a mozna neco za papiry tady (10-20)...na druhou stranu vetsinou mas moznost projet auto car faxem takze pokud je majitel seriozni vidis jak s tim jezdil do servisu a jestli to melo nejaky problem se zakonem takze jakz takz neco odtusis. Ja se pri dovozu z USA klasicky vydusil kdyz to melo v prdeli prevodovku ale co zatim zda se dobry..
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“