vejfuk na paseo

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět
losdelfinos
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24.07.2006, 18:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

vejfuk na paseo

Příspěvek od losdelfinos »

Zdravim!
jsem naprostej laik a potrebuju poradit jakej si koupit vejfuk.
Vejfukem myslim jenom ten posledni dil.
Hledal jsem poruznu na netu ruzny info a vesmes se vsude lidi akorat dohadujou. Jednoduse: chtel by jsem aby auto melo razantnejsi zvuk. Desim se ale toho, ze si neco koupim a bude to znit jako takovy ty stary kadety a golfy s tema rourama od kamen. Me by se libil takovej ten chraplavej. Na zpusob tohohle - >

Kód: Vybrat vše

http://youtube.com/watch?v=72n7SKDdXJc&feature=related
.
[/code] Potom jsem se tak poruznu docetl nazory, ze pokud vejfuk nevymenim celej (jako od motoru az na konec), zvuk se nezmeni (nejaky ford forum nebo kde), pak hodne resili narust vykonu (kdyz neklesne, tak je mi to jedno), potom spotreba (kdyz nestoupne - opet mi netrapi). investovat by jsem chtel tak do 4000,--
No a nakonec posledni zamysleni -> auto ma vejfuk ze serie a zvuk ma celkem hezkej (kdyz pustim plyn tak si pri padani otacek i tak pobubla), tak jestli to neni cely zbytecny. Tim myslim, aby investice byla znatelna.

nemam v tomhle vubec zadne zkusenosti, tak si rad necham poradit, jestli mate nekdo zkusenost, popr. jakej -> znacku, typ atd...

Diky moc za reply.
Celica 7 ;)
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Tak co se týče nějakýho solidního zvuku, tak bych sáhnul po nějaký renomovaný značce jako např. Remus, Layting, nebo něco ve stylu Mugen. Všechno tohle ale chce vyzkoušet osobně, poklepáním na vejfuk zjistíš, jestli je uvnitř plnej, nebo je to průchozí a bude dělat kravál. To, že se zvuk nezmění, když nedáš celej, tak to je holej nesmysl, protože zvuk se změní s každým jiným vejfukem, protože sériový vejfuky jsou uškrcený, aby to bordel nedělalo, takže jiný tolik škrcený nejsou. Nárust spotřeby je myslím jenom posledním dílem výfuku tak malej, že je zbytečný se tím trápit. Akorát jestli má Paseo řešenej vejfuk jako E10, tak, že má koleno od vejfuku ohnutý pod nápravu, tak si pořádně změr, jak dlouhej vejfuk i s koncovkou potřebuješ.
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Odpovědět

Zpět na „Tuning“