Co nechat dovest? revize 1 nebo 2?

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

mě tam ten posilovač nevadí-na rozdíl od většiny z Vás mám mr2 na denní ježdění do práce, navíc oproti revizi 1 kerou sem taky měl-jedinej rozdíl kerej vidím je právě při tom parkování-de to lehčejc, jinak při jízdě sem si nefšim že by to bylo nějak míň citlivý.Revize už tady byly popsaný xkrát-stačí když si přečtete předešlý odkazy
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

ja posilovač nemám a s kolama 205/40 17 není problém ani u mojí přítelkyně která to taky utáhne bez nějakých potíží... posilovač tedy jen zbytečně žere koně :-D
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

že by mi těch 19 koní navíc voproti revizi 1, 2, 3 přidali kvůli posilovači...? :lol: , já tady nemluvim vo tom že by to bez posilovače nešlo-zvládal jsem to taky i ze svejma chatrnejma rukama..., ale nemyslím si že by to bylo s tím posilovačem horší...
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

tak to je parada. :) tak uz mam jasno... pujdu tedy hlavne po dobrem stavu a ne podle roku vyroby... jeste otazka, nasel sem na mobile.de MR2 v turbu... cenove je na tom velmi podobne jak atmosfera...
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

můj názor je takovej že u atmosféry můžeš mít to štěstí jako já, že to auto měla původně starší paní jako designový auto, rozhodně né na sportovní jízdu a netrápila ho-takže je v supr stavu, kdežto u turbíny ti skoro můžu slíbit že ti tohle nehrozí, protože každej kdo si ho kupoval ve verzi turbo, věděl proč-aby tomu mohl dát napít a potrápit to. Turbíny sou vetšinou v horším stavu a když ne, tak sou o dost dražší, tudíž jestli je za skoro stejnou cenu, typnul bych si že stav nebude nic moc
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

a podíval si se zda má volant na správný straně? : o))
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jasně to bude nějakej omyl,já ted schánim turbo verzi a musíš vybírat obzvláště opatrně a nebojim se říct že za slušný turbo vysypeš od 240 000 víš
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jasně-tohle co napsal only one je další a dosti pravděpodobná možnost :-), na ebay se dosti často točí jedna mr2 turbo-dokonce revize 3-kerý sou hodně vzácný, páč mám dojem že se vyráběly pouze rok-za 5000 ojro-bohužel nemá targu a volant pro nás na špatný straně....
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

2 Only_one: ups.. :lol: jak si to napsal tak sem si toho vsiml... sem to jen tak prolitl...
to je jasny no, ze turba budou vyhoneny, s tim bych aji pocital ze do toho budu zezacatku muset investovat. ale ja sem jeden z tech, co se radi v necem hrabou... ze 70ccm skůtra sem dostal 20 koni. takze auto nenecham jen tak... do nej taky zahuci lovu... :lol:
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

no tak doufám že cítíš ten rozdíl že, když ti lehne motor ze skůtra tak za pár šupů koupíš jinej celej skůtr, ale když ti lehne motor u turbo MR2 tak máš před sebou investici možná i kolem 50 tisíc a to nehledě na to že každá součástka na tom je totálně atypická a polovinu buddeš muset koupit origo neboť se ani druhovýroba dělat nebude a vraky turbo MR2 nejsou a nebudou. A starší motor taky jen tak neseženeš... no dobře promysli jestli koupiš hodně zchátralej kousek nebo rovnou zaplatíš za zdravej kus
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

asi tak, pokud na to nemáš výše uváděnou částku-tak bych šel rači do atmosféry, jedna z mála fakt pjeknejch turbín tu byla ještě nedávno poměrně dlouho k mání za celkem slušný peníze-ale už je pryč..., a navíc jak říkal kamarád René, kerej turbínu má-žere to i trávu u silnice :lol: , spotřeba je tam uplně někde jinde než u atmosféry-já třeba jezdim průměr za osum a půl-vo tom se ti u turbíny nebude ani zdát
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

8 a půl s turbínou v pohodě, zase ho nestraš :) [ pozn. údaj uvedený pro 8,5litru/ 50 km] : o )
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

přesně tak,já jsem zvažoval koupě turba rok,a i když mě to neodradilo jsem už ted připraven na original servis toyota:) a to hodlám pořídit kus za částku vyšší než 200 000,a i tak ani nemrkneš a seš v tom za 300 000 a pokud nejsi ochotnej tuhle částku vysipat do letního auta,a nebudeš počítat pro jistotu s roční ůdržbou cca 30 tis. bude ti stát pořád v garáži
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to only one-ty sesh zase dneska ftipnej :lol: -ale jinak to sedí-spotřeba 8,5 na 50km je asi tak reálná :lol:
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

hehe zlaty N/A :) to jsou auta na denní ježdění : )
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“