Co nechat dovest? revize 1 nebo 2?

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Co nechat dovest? revize 1 nebo 2?

Příspěvek od Jamal »

chlapi vyplati se nechat si dovist z nemecka MRku revize 1, nebo spise zainvestovat a dovest revizi 2? slysel sem ze rev. 1 ma male brzdy, tenci stabilizatory, horsi zadni napravu atd... tak nevim jestli stoji za to cekat a setrit na rev.2, nebo tam jet a koupit 1...
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

já mám jedničku a je v mnoha ohledech v lepším stavu než kdejaká revize 2 :D
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já bych shell určitě už do revize 2-cenovej rozdíl už tam není takovej a těch věcí navíc tam je spousta-mimo jiný i posilovač řízení, probíral sem to už dávno s Landerem a ten mi řekl to samý-přišetřit na revizi 2, o tom že revize 1 může bejt v daleko lepším stavu než 2 se nehádám, je to jenom dva roky vod sebe-takže záleží jenom na tom jaký prase to mělo doteď :D
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

taky si myslim ze kdyz uz to necham dovest, tak rovnou rev.2, jen sem si nebyl jisty jestli to vubec stoji za to cekani... :) hele a je hodne znat na jizdnich vlastnostech ta horsi naprava a maly brzdy??
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já sem měl jak revizi 1, tak teď revizi 4-ale tohle se těžko posuzuje, jestli to je poznat-subjektivní pocity-v něčem byla revize jedna zajímavější-taková surovější, ale ber to tak že i když to nepoznáš, tak ty brzdy budou holt líp brzdit... :D
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

ty novější revize mají podvozek Bilstain :) a ten taky není od věci :) nicméně já sem chtěl auto bez ABS a bez posilvoače a to má jen rev 1 :) menší brzdy jsou škoda.. ale zase sem je repasoval z nových origo Toyota dílů a brzdí to velmi dobře. Zkrátka rozhoduje stav vozidla a přesné požadavky budoucího majitele zda ti bude auto vyhovovat
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

no takhle já mám revizi 1 ted jí sice budu prodávat protože chci 3s-gte :twisted: ale jsem s ní max spokojenej podvozek jsem si předělal dle svého gusta,to že nemá posilovač mi maximálně vyhovuje protože se s tím autem víc scítíš,a zrovna jsem taky chytnul super stav,nikde nehnije motor běží krásně a auto tě poslouchá 100%,co se týče brzd stačí ferodo destičky a stačí ti krásně,a nebo u nás můžeš zakoupit ATE drážkovaný kotouče a destičky a vyrovná se to rev.4
Lander
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: pát 13.10.2006, 12:42

Příspěvek od Lander »

Můj názor, rozhodně rev2. Já svou rev1 překopal na rev2, dal větší brzdy, novější zadní nápravu, tluščí stabilizátory... Na druhou stranu jsem moc rád, že nemám posilovač řízení.

Lander
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj bez posilovače je to auto prostě větší závodák
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

tyjo hosi ted me docela prekvapujete... :) ja myslel ze posilovac je k dobru ale koukam ze vam to vic vyhovuje bez nej. ja sem v aute bez posilovace jeste nejel, tak nemuzu posoudit co se ridi lip. nejde rizeni bez posilovace moc z tuha? :lol:
a co se tyce pozadavku po aute, nejde mi o spotrebu, nejde mi o investice co do nej budu muset narvat. chci dobre jizdni vlastnosti a taky trosku vyssi vykon. jak se tak znam, tak to stejne nenecham v serii. :oops: tohle auto se mi libi designove jako zadne jine. mozna pak jeste 200SX s14a, ale to je cenove jinde.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ukaz mi opravdu sportovni auto s posilovacem ( ted nemluvim o tech novych co maj ty spesl posilovace co tuhnou ve vyssich rychlostich a jine vychytavky )

proste je lepsi chodit do posilky a nemit v aute posilovac - obzlast ocenis ve vysokych rychlostech ale i jindy ( proto u novych aut se delaji ty vychytavky jako tuhnuti pri vyssich rychlostech atd..) , posilovac je jen pro mestsky panicky :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

nejde to z tuha,možná jen na místě když točíš volantem,ale za jízdy to jde dobře,právě že cítíš silnici,tahá ti to za volant,je to pravý race,třeba když lítám naše zatáčky na šébru to je série ostrých zatáček v lese do kopců,kde je vidět mezi stromy letím tam od 70-120 km/h což je na ty ostrý zatáčky až dost a jak jseš zapadlej do těch sedaček a cítíš jak ti volant tahá no je to prostě ůžasný auto co si budem povídat,až prodám svojí emeru tak se mi po ní bude stejskat,i když budu kupovat turbo který bude výkonostně jinde stejně mám ten svůj typ co ted mám rád,tohle auto je prostě osobnost
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

tak aspon sem ted o neco chytrejsi. :) jo, jeste me ted napada, lisi se ty dve generace od sebe nejak designove? tady na forku sem se docetl ze maji jiny zadni svetla atd...
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

ktore revize boli vktorych rokoch vyrabane???
1?
2?
3?
4?
bola aj 5ka?

sorry, uz som sa docital :roll:
Lander
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: pát 13.10.2006, 12:42

Příspěvek od Lander »

V MR2kách je EHPS - systém, který by měl snižovat pomoc v řízení při čím vyšší rychlosti, ale MR2ka je tak obratné auto, že tento systém bych tam nechtěl mít ani zadarmo. Při pomalé jízdě otočím volantem 32cm průměr jednou rukou. Řízení mi tak vyhovuje.

Rokama se u revizí řídit nemůžeš... Moje MR2ka má první registraci 94 a přitom je vyrobena 91 a podle vinka (a podle věcí co měla -jako náprava atd.) to byla rev 1. V Evropě byl strašně špatný odbyt na tyto auta, byly moc drahá, cenovka cca 1,25milionu Kč. Nejvíce se MR2jek vyrobylo 90 - 91, pak produkce prudce klesala, ke konci se vyrábělo do cca 10 aut denně !!!!!!! Ruční práce za pomocí Yamahy.
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“