vrak Camry z roku 94

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

vrak Camry z roku 94

Příspěvek od Pavo.B. »

vali se nam pred barakem naborena Camry 2,2 5S-FE z roku 94 , je to ta co se vyrabela nejak od 90 do 95. Jsou k ni i papiry se znackami. Tohle auto se moc nerozbiji a neni moc rozsireny takze se blbe prodava :? motor je celkem v pohode ale ma dost najeto a je trochu pohmozden od bouracky ( praskly kryt rozvodu a dalsi ) , prevodovka mela nedavno meneny lozisko na 5 rychlosti - vypadavala , interier je normalne opotreben
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Koube
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: ned 11.02.2007, 22:20
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Koube »

Zdarec, nedávno mi klekla moje druhá Toyota Celica 4g :cry: (ta první odešla dvakrát na klikce a to i po GO! :cry: )a vidím že tady máš bouranou Camry se snad dobrým motorem. :? Slyšel jsem že by ten motor pasoval i do Celiky 4g a možná mám v plánu prubnout, takovouto zběsilost (ty staré orig. motory mě už fakt omrzely).Za kolik bys to eventuelně prodal? :wink:
Koube
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Koube píše:Zdarec, nedávno mi klekla moje druhá Toyota Celica 4g :cry: (ta první odešla dvakrát na klikce a to i po GO! :cry: )a vidím že tady máš bouranou Camry se snad dobrým motorem. :? Slyšel jsem že by ten motor pasoval i do Celiky 4g a možná mám v plánu prubnout, takovouto zběsilost (ty staré orig. motory mě už fakt omrzely).Za kolik bys to eventuelně prodal? :wink:
zbesilost? nedelej si iluzue na ten obsah je to slaboučké..
Uživatelský avatar
Koube
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: ned 11.02.2007, 22:20
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Koube »

2 Idaho: Aha.. :( Ale Slyšel jsem, že motor z šestky tam taky pasuje a prý by to tu čtverku docela popohnalo. Jen dotaz,co by jsi mi doporučil ty? Myslím teda kromě původního motoru? :lol:
Koube
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Ten motor je spis na dily jelikoz ma 400tis. km :D ale ne ze by nebyl v pohode, hur na tom bude prevodovka. Nicmene zastavba neceho jineho obcas neni jednoducha. Ja bych ti doporucoval stejnej motor co mas, jinak do auta napasujes cokoliv - ale za jakou cenu.

Jinak tenhle typ motoru je super - 100kw , kroutak taky peknej a spotreba kolem 8 litru a hlavne bez udrzby, mame jeste jednu camry ktera ma pres 400tis.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Koube
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: ned 11.02.2007, 22:20
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Koube »

Tak to jo... Já jen že už jsem do té první narval za generálku nějakých 35táců a po zajetí mi znovu klekla. A jelikož mě teď (z mě dosud nepochopitelných důvodů) opět odešel motor u druhé (ještě mladší) Celdy, tak se stejného motoru bojím. :cry: Ale pokud by se našel někdo kdo by mi pomohl s tím jiným (výkonějším)motorem :D a věděl bych že to pak bude fungovat a alespoň pár let to vydrží, pak jsem ochoten do toho ty prachy dát.
Celda je prostě srdeční záležitost... :wink: :inlove:
Koube
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

ja mam kupca na cele auto,, len potrebujem na teba kontakt
Odpovědět

Zpět na „Camry“