problem z stk

vše ohledně modelové řady Picnic
Odpovědět
alexcaj
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13.03.2008, 18:34
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

problem z stk

Příspěvek od alexcaj »

Zdravim vsechny

Setkal jsem se ze zvlastnim problemem :(
dovezel jsem auto Picnic z Italie a jel udelat technickou kontrolu, tam mne rekli ze nemaji v databaze vubec takove auto, tak mne bych zajimalo, jak majitele takovych vozu v Cechach delaji stk?
moc dekuji za odpoved
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

Kolik tě vyšel iItalii ten Picnic.Já ho tam sháním ale marně.Hlavně chci benzin motor!!!Bohužel tam nacházím poze nafťáky.S tím STK si myslím,že pokud ho tam nemají v databází posílají pro data někam do Prahy a to stojí další prachy.
J.
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

hele jestli jde o klasickou technickou tak to že není v databázi tak nic neznamená zkontroluje se normálně jako každé auto, jenom to zahlásí, že program toto auto nezná, ale normálně se vše udělá, vypíše ručně a klídek. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
RAV4 D-CAT
alexcaj
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13.03.2008, 18:34
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alexcaj »

no, koupil jsem ho tam za 4t. eu, ale jedna se o evidencni kontrolu a technickou kontrolu na prihlaseni auta, vratili mne penizy na STKacce, a rekli ze musim udelat to prez zastoupeni Toyota, ta jsem tam volal, a rekli ze taky nevedi jestli ty data budou mit, ze prej je to uz starsi model, tak cekam, maji zavolat zpatky
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

To je fuk ze je strasi, oni si to dohledaji, pripadne si pozadaji o info z JPN. Pokud se neozvou, zavolej znova a tvrde to vyzaduj - jestlize se auto dodavalo do Evropy, pak ty informace existuji.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

jeď někam na stk popř. Praha přímo na Dekru a oni ti to udělají přes výpis. Dovoz je potřeba ztotožnit a to Dekra umí. Zkus opravdu tam :wink:
RAV4 D-CAT
alexcaj
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13.03.2008, 18:34
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alexcaj »

prosim te , ale kde je ta dekra, je to STK , spravne tomu rozumim, dekuji moc Alex
alexcaj
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13.03.2008, 18:34
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alexcaj »

tak uz pred chvilkou volali a rekli , ze muzou mne poslat list s technickyma datama, podle ktereho udelaji technickou , ufff, za 3000 kc
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

RAV4 D-CAT
PICNIC
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 06.02.2008, 19:10
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od PICNIC »

Měl jsem s Picem stejný problém. Dovezen z I a na stk čuměli jak tatři. Neměli žádné údaje. No tak jsme vzali metr a to základní jsme změřili metrem. To ostatní muselo na zastoupení do prahy. Za týden vše hotovo. Jsem naprosto spokojen. Skoro dva roky.
Odpovědět

Zpět na „Picnic“