Prado - prosba o radu a pomoc

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Odpovědět
Martin Lubojacký
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19.02.2008, 09:57

Prado - prosba o radu a pomoc

Příspěvek od Martin Lubojacký »

Dobrý den. Pracuji v rovníkové Africe. Jsem zde teprve dva měsíce a abych se mohl pohybovat, koupil jsem second hand Toyotu Prado. Podmínky prodeje jsou neuvěřitelně laxní - v prodejní dokumentaci není uveden rok výroby - dle prodávajícího by se mělo nicméně jednat o rok 2001. Na štítku pod kapotou je uvedeno: Model: RZJ 95L-GKMNU,
MOTOR: 3RZ-F 2694cc, FRAMEN RZJ 95-0009529, COLOR TRIM, KO1 FP10, TRANS/AXLE W56 AO3B, PLANT/BULT A51. Jediné, co z toho chápu, je, že obsah motoru (benzín) je 2,694 litrů. Dále mám za to, že se jedná o čtyřválec. Prosím ty, kdo se vyznají, aby mi pomohli rozluštit uvedené kódy. Uvítám jakékoli informace k provozu - co nesmím zanedbat při údržbě atd. - součástí vozu totiž nebyl manuál a místní podmínky jsou dost náročné. Pokud by mi mohl někdo zprostředkovat manuál ( včeštině nebo v angličtině) - byl bych moc rád (uvítám i informaci, kde se dá extra manuál získat). Předem děkuji za reakce a zdravím, Martin
Uživatelský avatar
OndraS13
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 15.02.2008, 16:26

Příspěvek od OndraS13 »

Hele napiš mi kdyžtak do SZ Vin číslo a já se to pokusim v microcatu zjistit -> něco o tom ..... nějaký podrobnosti ... když budu mít čas ;)
Nissan 200SXS13 & 240SXS13 & SUZUKI GSX-R 750
Obrázek
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to bude nějaká safari verze ne ??? s minimem elektroniky a tak .... tam je auto aby jezdilo a ne kvůli nějakým eurům 3 .... už jsem tu doporučoval offroad forum ... tam i 90tku má dost lidí a vyznají se ...
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“