Sportovni podvozek CELICA

vše o tuningu na vozech Toyota

Co si myslíte o sportovním podvozku?

Kravina, jen vyhozené peníze
2
11%
Nevím
0
Žádná hlasování
Dobrý, jen moc tvrdá a nepohodlná jízda
6
32%
Super, mám, chci ho
11
58%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

To byly "sportovní zkrácený"???
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

ArnieGT píše:Tak dnes jsem byl na testu tlumičů a kupodivu jsem zjistil že jim vlastně vůbec nic není a k mému udivu jsou ve 100procentním stavu, jako nové,...no jo no Japonec,...se mi zdálo že by odešly?... :-D

Takže prozatím se sport. podvozek odkládá na neurčito, a za ten pokles auta můžou zřejmně pružiny Cobra co jsem si tady objednal :roll: ,...nevím jestli se unavily nebo co jim je, ale auto po čase kleslo asi o dalších 2-4cm k zemi, tak uvidíme zda nakonec nebudu břichem hoblolvat cesty,.. :roll:
no jo, nekdo nadává na D2 a Cobry pružiny schválí to sou mi poměry :D
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

ArnieGT píše:Takže prozatím se sport. podvozek odkládá na neurčito, a za ten pokles auta můžou zřejmně pružiny Cobra co jsem si tady objednal :roll: ,...nevím jestli se unavily nebo co jim je, ale auto po čase kleslo asi o dalších 2-4cm k zemi, tak uvidíme zda nakonec nebudu břichem hoblolvat cesty,.. :roll:
No teda... to se mi nezdá, to by bylo snížení 6-8 cm... Shop jsem už zavřel a skončil, ale pokud by se ti něco nezdálo, tak dej vědět, dořešíme s dodavatelem...
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Jak jsem psal,....asi to holky nesou špatně,...fakt to po par měsících kleslo o dost dolů,....sice bylo na krabici že jsou pro daný vůz, ale i tak to chtělo malinké upravy,..i když pro moje auto jsou, seděly do tlumičů dobře,..jen asi nevydrží to co by měly, no zatím to neřeším,...moc totiž nejezdím,..uvidíme po zimě,....až budu jezdit častěji :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Jiří Súkeník
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13.11.2013, 23:12

Re: Sportovni podvozek CELICA

Příspěvek od Jiří Súkeník »

Já jsem toho názoru, že podvozek se prostě má nechat u takových aut jako je Celica v origo stavu. Většinou stejně u levnějších podvozků je pak akorát auto nehorázně nedotáčivé nebo uskakuje. Toť můj názor
Celica 1.8 6. generace
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni podvozek CELICA

Příspěvek od destabilizator »

Jiří Súkeník píše:Já jsem toho názoru, že podvozek se prostě má nechat u takových aut jako je Celica v origo stavu. Většinou stejně u levnějších podvozků je pak akorát auto nehorázně nedotáčivé nebo uskakuje. Toť můj názor
Nesouhlasim, mel jsem zkracene pruziny, ted mam coilovery a je to nesrovnatelne, pokud teda jde o jizdni vlastnosti a ne komfort (coz si stejne dost protireci). Samozrejmosti je nebrat levne sunty... A pripadne se presvedcit, zda-li vyrabi i pruziny ruznych tuhosti ;)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

Re: Sportovni podvozek CELICA

Příspěvek od Pavel Liška »

Pokud se rozhodneš pro TEIN nebudeš věřit co je možné zažít jeho výměnou.Nový majitel cecilky nevěřil co jsem mu říkal při její prodeji.Jeho slova( čekal jsem,že to bude lepší,ale toto je pecka).Jde o komplet s horním uložením.
Odpovědět

Zpět na „Tuning“