Neznačkový servis Toyota v Praze

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Byl jsem u p.Ladry na servisu s vozem, a jako obvykle mi vyhověl ve všem.
Občas zde na stránkách klubu někteří jedinci haní a pomlouvají p.Ladru, já si osobně myslím, že když se s p.Ladrou jasně předem domluvíte na postupu opravy a současně si necháte v některých praktikách poradit, že vám splní vaše veškeré požadavky.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Vcera jsme tam byli s kolegou (koupil jete Mondeo a na zaklade referenci odtud ho odvezl tam jednak na prohlidku pred koupi a pak na vymenu kapalin/filtru), krome toho, ze je pan Ladra trosku lehce telefonne nesehnatelny (ale to je asi vlastnost vsech mechaniku :D) vsechno OK :)
V pondeli tam jedu ja s elektroinstalaci, tak dodam info, jak to dopadlo ;)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

destabilizator píše:Vcera jsme tam byli s kolegou (koupil jete Mondeo a na zaklade referenci odtud ho odvezl tam jednak na prohlidku pred koupi a pak na vymenu kapalin/filtru), krome toho, ze je pan Ladra trosku lehce telefonne nesehnatelny (ale to je asi vlastnost vsech mechaniku :D) vsechno OK :)
V pondeli tam jedu ja s elektroinstalaci, tak dodam info, jak to dopadlo ;)
Určitě budeš spokojenej, včera jsem tam tu tvoji Celicu viděl, je krásná.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
offroadcentrump-11
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26.11.2012, 11:55

Offroad centrum Praha

Příspěvek od offroadcentrump-11 »

Ahoj, představuji Vám autoservis Offroad centrum Praha. Hlavní náplní našeho servisu je běžná údržba, servis a opravy osobních vozidel, specializujeme se na vozidla TOYOTA, zvláště pak na všechny modely Land Cruiser. Máme s těmito vozy letité zkušenosti a tým kvalitních pracovníků, který si poradí s každým problémem. Především model LC80 a LC75, které sami již několik let používáme nebo model LC120 se kterým závodíme na podnicích crosscountry rally, známe opravdu důkladně. Vlastníme speciální nářadí nutné k opravám a používáme technologické postupy doporučené výrobcem.

Najdete nás na adrese:

Exnarova 100, v areálu stavebnin Renix ( statek u Miličovského lesa), 149 000 Háje, Hlavní Město Praha, Czech Republic

...a nebo volejte: 608 834 970

...či piště na: info@offroad-centrum.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu :)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

a jak to mate s pristupem k ostatnim autum? myslim non-offroad.
dik
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
offroadcentrump-11
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26.11.2012, 11:55

Příspěvek od offroadcentrump-11 »

Opravujeme auta všech druhů (i značek) :)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

kdyz uz jsem se pustil do otravovani... nejaky reference? fotky, pripadne komentare? na webu jsem toho moc nez zavody nevidel :-)

dik a treba nekdy navidenou, mam vas za bukem ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Bůvol píše:
destabilizator píše:Vcera jsme tam byli s kolegou (koupil jete Mondeo a na zaklade referenci odtud ho odvezl tam jednak na prohlidku pred koupi a pak na vymenu kapalin/filtru), krome toho, ze je pan Ladra trosku lehce telefonne nesehnatelny (ale to je asi vlastnost vsech mechaniku :D) vsechno OK :)
V pondeli tam jedu ja s elektroinstalaci, tak dodam info, jak to dopadlo ;)
Určitě budeš spokojenej, včera jsem tam tu tvoji Celicu viděl, je krásná.
Trosku opozdene - spokojenost maximalni, elektro fachci, jen umrelo zrcatko, ale to je asi kabel v pytli. Za me +.
Diky ;)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
servis tomas
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: pát 31.08.2012, 16:03
Bydliště: praha

Příspěvek od servis tomas »

Muzete si udelat svuj vlastni profil a reklamu,delate offroudy ok,snazim se delat jen toyoty,delam toyoty 10let,osobaky i land cruisery,pouzivam manualy a pripravky tez,mam i diagnostiku primo na toyoty techstream,nevadimi vase nabidka ale umim to taky,se zavodenim mam tez zkusenosti s osobaky,offroudy ne
servis vozidel toyota tomas ladra adresa ul. ke kablu 378 Praha 10 Hostivar tel.774174445
Dwarg
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pon 21.02.2011, 23:45

Příspěvek od Dwarg »

Musim se pridat s pochvalou pro pana Ladru. Vcera jsem u nej byl s Avikem na kontrole po 180 tkm, tedy vymena oleju, filtru a kontrola auta + diagnostika a vse super :thumbsup:

Skvela domluva, super udelano a ze u toho muzete byt a pokecat prijemny bonus navic :D

Takze za me spokojenost :)
Toyota Avensis combi 2.2 D-4D D-CAT, 130 kW (2007)
Uživatelský avatar
CiFO
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 04.04.2013, 21:32
Bydliště: Úvaly

Příspěvek od CiFO »

Taky jsem byl a za 1 :)
Toyota Avensis 2.0 D-4D - 93kw 10/2006
Mám poptávku, hledám Yaris, Celica
Ilja
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: pon 22.07.2013, 14:46
Bydliště: Praha 5

pripajam sa

Příspěvek od Ilja »

Bol som u pana Ladru a bolo vsetko super, som spokojny a mozem doporucit
Uživatelský avatar
Radek Šafka
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: stř 04.09.2013, 10:47
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Radek Šafka »

Tak i ja se pridavam do klubu zakazniku p.Tomase.
Prosil jsem o kontrolu dovozoveho vozu co bylo a nebylo meneno dle servisni knizky z DE. Probehla vymena mot.oleje, prevodovkoveho oleje, stabilizatoru, nacteni chybovych hlaseni z RJ.
Mimo to jsem dostal upozorneni na nekolik moznych mist budoucich oprav.
Jsem nad miru spokojeny a vim v cem jezdim.

Zaverem jeste jednou velke dik za ochotu p.Ladrovi
Avensis III 2009 2.2 D4D
Ford Fusion
Nissan Micra
Mazda 626
Opel Corsa
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Ještě že tu máme p.Tomáše, děkujeme.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Příspěvek od zvady2 »

servis tomas píše:Muzete si udelat svuj vlastni profil a reklamu,delate offroudy ok,snazim se delat jen toyoty,delam toyoty 10let,osobaky i land cruisery,pouzivam manualy a pripravky tez,mam i diagnostiku primo na toyoty techstream,nevadimi vase nabidka ale umim to taky,se zavodenim mam tez zkusenosti s osobaky,offroudy ne
Koľko u vás stojí servisná hodina? Potreboval by som "doinštalovať" cúvacie senzory a vymeniť palivový filter na Carine E.

PS: alebo ju napíšte niekto iný aj viete cenu.díky
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“