Neznačkový servis Toyota v Praze

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Kochi
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31.07.2010, 10:57
Bydliště: Jihočeský kraj

Příspěvek od Kochi »

Vyzkoušeno, můžu vřele doporučit.
Uživatelský avatar
Doktor-Prase
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 09.08.2007, 23:18
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doktor-Prase »

Klucí máte na p. Ladru někdo aktuální telefon?
lampacz
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 05.03.2009, 19:12

Příspěvek od lampacz »

Funguje jeste ten clovek ? Vypada ze budu potrebovat prohlidku po 45tkm resp. 4 roky
Toyota Avensis WG 02/2007 2.2 D-CAT 130kw
Uživatelský avatar
Doktor-Prase
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 09.08.2007, 23:18
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doktor-Prase »

Tak podle všeho funguje, kolega se k němu objednal.

Tel: 723 172 524 nebo 774 174 445 - Ladra
stafmax
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28.07.2010, 17:16

Re: Neznačkový servis Toyota v Praze

Příspěvek od stafmax »

zdravím ,po dlouhem hledání jsem na doporučení zajel se svojí toyotkou do servisu PP CAR na Praze 4,tam se zabývají servisem včetne diag.na naše mazlíky,slušné jednaní ,vstřícnost.mohu doporučit! :)
Warhawk
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: sob 26.02.2011, 17:09

Příspěvek od Warhawk »

Rovněž pozitivní zkušenost se servisem na ul. Průmyslová
Martin
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pon 02.08.2004, 15:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martin »

Já Prumyslovou bohuzel doporucit rozhodne nemohu.
Lak - podobany kryci lak na metalize.
Po vymene zadnich desticek - zjistil jsem unik brzdovky, po rozebrani doma jsem jako laik zjistil ze nesedi zamky na pistkach s vystupkem na destickach, nebyly spravne natoceny
ty puvodni byly taky spatne, takze to vypada na vymenu zadnich kotoucu a vcetne desticek.
ex Corolla E10, 4E-FE
Avensis T22, 3ZZFE
cescono
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14.03.2012, 13:35

neznačkový dobrý servis

Příspěvek od cescono »

rok jsem jezdil do AutoDuba vždy naprostá spokojenost, pak najednou se vyskytly opakovaně za ssebou nedbalosti a opomění (- nacenění servisu bylo nabízeno za nižší cenu než jinde pak fakturováno s omluvou že došlo k "omylu a nebyla správně zakalkulována DPH... takto už ovšem servis AUTO DUBA nebyl ten nejlevněnjš ve srovnání s ostatními servisy..

/-při špatném druhém studeném startu mě byla doporučeno vymontování vstřikovačů s odkazem na to že jsou mimo normu přitom 14 dnů před tím při uplném servisní kontrole byly "naprosto v pořádku..."
V PPCAR mi p.Šimek doporučil přidat aditivum GOLD EAGLE inject a čepovat pouze VERVA NAFTU od Benziny potom problém se studeným startem zmizel zcela i bez zbytečných drahých kontrol vymontování vstřikovačá jejich renovaci či výměny...což nabízel přičinlivě AUTO DUBA cca údajně přes 30 tis. Kč.

/ dále při čistění egr ventilu a sacího potrubí prostředky WYNN technici AUTO DUBA zapoměli na EGR ventil vrátit těsnění a nechali jej ležet volně položené na krytu motoru..
po kontrole navíc začal drnčet kryt sání vpravo..stačilo to omotat molitanem... neudělali to při kontrole ...ani to nezjistili ...)

zkrátka všechny tyto nedbalosti u PPCAR odstranili a to i levněji než bych očekával zaplatit v Auto DUBA

http://www.ppcar.cz/servis.html

p. Šimek - zatím spokojenost
Avensis 2006 2,0 diesel 93kwh
Bugina
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.06.2012, 21:46
Bydliště: momentalne Praha

Příspěvek od Bugina »

Japak to vlastne chodi u p. Ladry na Prumyslove???? Jeste jsem tam nebyl ale kdyz jsem cetl ty ohlasy tak bych ho rad navstivil? Je u neho naval? Asi je blby otravovat ho o vikendu co?
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

O víkendech asi nepracuje, telefon bere jen v týdnu, osobní zkušenost.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Bugina
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.06.2012, 21:46
Bydliště: momentalne Praha

Příspěvek od Bugina »

Je mi to jasny taky bych nechtel aby me nekdo otravoval o vikendu . Dekuji za info. Zavolam mu az v pondeli. 8)
dexter
Navigátor
Příspěvky: 130
Registrován: stř 28.12.2011, 20:07
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od dexter »

no ja tam jedu zitra menit stabilizatory tak doufam ze bude vsecko ok ... mate nekdo aktualni zkusenost?

Diky
Avensis 2005, 2.2 d4d 110kw
dexter
Navigátor
Příspěvky: 130
Registrován: stř 28.12.2011, 20:07
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od dexter »

takze hlasim take pozitivni zkusenost - sice jsem tam nechal vymenit nakonec i brzdy ale naprosta spokojenost
Avensis 2005, 2.2 d4d 110kw
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

To rád slyším, :lol:
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Bugina
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.06.2012, 21:46
Bydliště: momentalne Praha

Příspěvek od Bugina »

Tak jsem byl u pana Ladry. A jsem z toho akorat zklamanej. Zvlastni sustivy zvuk pri pusteny spojce uz dopredu diagnostikoval jako spatnej setrvacnik (95tis. najeto), tak jsem si teda poridil novy setrvacnik za 23tis. a zvlastni sustivy zvuk pretrvava. Uz od nekolika lidi jsem slysel ze je to spojkove lozisko ktere me vyjde na 2tis. coz je markantni rozdil. Ale spojka je prej v poradku. Vsechno trvalo docela dost dlouho kdyz vam nekdo rekne ze dneska jede pro dily a nakonec je z toho tyden. Dale to byla anabaze s prevodovkou. No a ted kdyz uz mam auto neco pres dva tydny doma tak jsem se jej jal umyt jelikoz uz bylo dosti zaprasene a zjistil jsem ze mam celou pravou stranu auta i zadek zaprasenej od nejakeho lakovani coz pred tim urcite nebylo a po servise auto stalo jen pred barakem na parku kde se bezne auta nestrikaj. :( :( :( :evil: :evil: :evil: takze jsem jen zklaman a ted musim jeste hledat kde mi to odstrani protoze to drzi kur...a fest
RAV4 2.2 D4-D 100kW r.v.2007
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“