Previa nový model

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaki »

Hanzzz

A co bys potřeboval vědět?Já jsem taky hledal a nenašel . Akorád jsem našel program , který se jmenuje Vivid WorkshopData a tam je celkem dost věcí , je to diagnosticky program , pro osobní auta .
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Hanzzz
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05.06.2012, 19:06
Bydliště: sever

Příspěvek od Hanzzz »

diag zatím nepotřebuju, pokud je kompatibilní s OBD 2 tak k tomu máme přístup taky

takhle
auto mi neříká pane, sehnal jsem ho pro známý ale vypadá to tak že na něm občas bude za pár t km potřeba udělat rutinní servis, čili bych rád věděl kde co je a tak dále, samozřejmě pokud etzold ani haynes pro tenhle model neexistuje nedá se nic dělat. Zatím jsem googloval i na emerickejch klubech a nikde sem nic nenašel :?

za jakejkoliv odkaz i v angličtině předem moc kuju :)
Uživatelský avatar
marekson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10.06.2012, 11:29
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Příspěvek od marekson »

Chystam sa kupit Previu 2, ale dopocul som sa, ze r. 2005+ mali problemy s elektrikou, je to pravda?
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

elektrika

Příspěvek od zaki »

Co tím myslíš elektrika , to je široký pojem . Umě se zatím nic nepokazilo a mám na ni odjeto cca 40 000 a bez problémů .
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Uživatelský avatar
Remi
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13.06.2011, 20:04

Manuál na Previa II

Příspěvek od Remi »

Zakoupil jsem manuál na opravu previe 2. Jde o soubor dat o modelu, elektrické rozvody, oprava karoserie, oprava motoru benz. i nafta, manuál běžných oprav. Pokud budete něco potřebovat, domluvíme se.
Uživatelský avatar
marekson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10.06.2012, 11:29
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Příspěvek od marekson »

Vseobecne, vraj tam hapruje elektrika, ale to moze byt individualne.

P.S. Bol som sa s priatelkou previezt v Previi a ... vraj sa s nou bude tazko cuvat a parkovat. Hmm ... no, asi ju budem musiet vsade vozit ;))).
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

previa

Příspěvek od zaki »

No já tam mám danů couvací kameru , která je připojená na autorádio a není teď už problém zacouvat , jinak jsem nemě pořád odhad v zadu , jestli jsu daleko , nebo jsu už na doraz , ale teď už není problém . Jinak parkovat šlo i bez kamery , až na ten zadek .
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Uživatelský avatar
marekson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10.06.2012, 11:29
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Příspěvek od marekson »

Tu kameru si montoval dodatocne? Aky to je typ a kolko to stoji cca? Nebol problem s montazou? Displey mas zasadeny do pristrojovky ci vytrca nebodaj?
Diki za info.
Uživatelský avatar
Remi
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: pon 13.06.2011, 20:04

Příspěvek od Remi »

U mě řeší parkování čtveřice senzorů na předním a čtveřice na zadním nárazníku. Přibyl mi malý display na levé straně palubky. Vedle grafiky je i akustický signál vzdálenosti od překážky. Montováno v Toyotě, značka Valeo a cena cca 6500Kč.
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

previa

Příspěvek od zaki »

Kameru jsem si montoval dodatečně a nebyl žádný problém . Koupil jsem ji na ebay přímo na prévii a připojená je k autorádiu , který taky není origoš Toyota , ale je tam také dané dodatečně . Jediný problém , ale malý byl protáhnout kabel tou gumovou propojkou co jsou jim protáhlé kabely do zadních dveří , ale taky se to dalo a je připojena na couvací světla , takže když zařadím zpátečku tak začne monitorovat a obraz je vidět na rádiu kde je 7 palcový display , tak obraz je dostatečný . V té kameře jsou vidět i metry , od 3 do 1 metru takže krásně vidíš jak jsi daleko od překážky .
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Uživatelský avatar
marekson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10.06.2012, 11:29
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Příspěvek od marekson »

Chalani prosim vas mozete poslat fotky ako vyzara vas display radio? Kolko vas to cca stalo?
Zvazujem toto, lebo vacsinou su Previe bez kamerky a toto by riesilo problem.

Vdaka.
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

autorádio

Příspěvek od zaki »

kukni do tématu neoriginál rádio , dal jsem tam adresu kde jsou fotky toho mojeho neorigoš rádia
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Uživatelský avatar
marekson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10.06.2012, 11:29
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Příspěvek od marekson »

No nie je to ako od vyrobcu pochopitelne, ale pekne a hlavne ucelovo spravene. Kolko ta to vyslo pls? A kde vzadu si umiestnil tu kameru?
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

autorádio

Příspěvek od zaki »

No právě , mě šlo o účel , ne o estetiku , ale jsem spokojený . To rádio mě vyšlo okolo 4500,- kč a ta kamerka 350 ,- kč a umístil jsem ju na střední díl co je mezi zadními světly . Já tam potom ještě k těm fotkám přidám i foto té kamerky , ale nevím , jestli to dnes ještě stihnu , no uvidíme .javascript:emoticon(':rolleyes:')
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
cizek39
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 18.04.2009, 08:43
Bydliště: medium čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cizek39 »

zaki píšeš že máš 05 ale obrázek je starší verze. žárovky v blinkrech si pomalu nevyměníš... Nevíte někdo něco o nastavení gyra (stabilizace)? Začala mi pípat a brzdit i tam,kde jsem dřív jel mírnej drift bez problémů.
Couvání je o těchle plechovek ok i bez pípáku a kamery, je to jak motokára ale od 04 je tam seriově 4 bodový infra :wink:
Odpovědět

Zpět na „Previa“