Než použijete pojistné matice

zdokumentovali jste nějaký postup? tady je ten pravý prostor pro zveřejnění
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ad Marty - díky za tip - jinak neříkal jsem že to nezvládneme, jen že to chvíli potrvá - ostatne uplne stejné srouby mel preatorian ale navíc tvrzené, takže odvrtávání kobaltovými vrtáky nepomohlo, museli jsem navařovat a bylo to na celej den..
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Idaho píše:Ad Marty - díky za tip - jinak neříkal jsem že to nezvládneme, jen že to chvíli potrvá - ostatne uplne stejné srouby mel preatorian ale navíc tvrzené, takže odvrtávání kobaltovými vrtáky nepomohlo, museli jsem navařovat a bylo to na celej den..
Jo, já jsem to popsal nešťastně :)
Venca právě říkal, že i když by se to navařovalo, tak by to asi dost trvalo a zůstaly by stopy po vaření na kolech.

Každopádně ten nástroj stojí prý asi 5 tisíc, proto si na to řekli tak velkou cenu. Původně chtěli 200 Kč za matku, ale dostal jsem slevu :lol:
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímavé....

Příspěvek od Toro »

aczasa píše:pojistné matice u kol jsou na nic, protože stejně koumáci umí a mají dost různých výmyslů, jak kola sundat (vyzkoušeno ztrátou dvou kol s poj.mat.)
mam štěstí, že u nás jsou zloději nemehla :? při přehazování kol na zimáky jsem zjistil velkou nepříjemnost...
Matky na LP kole byly povolené, jedna úplně chyběla a bezpečák zůsatal utaženej...
Jinak používam také uzavřené matky (krom bezpečáku) a nějakou znatelnější oxidaci jsem nezaznamenal, takže spokojenost...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zajímavé....

Příspěvek od aczasa »

mam štěstí, že u nás jsou zloději nemehla :? při přehazování kol na zimáky jsem zjistil velkou nepříjemnost...
Matky na LP kole byly povolené, jedna úplně chyběla a bezpečák zůsatal utaženej...
Jinak používam také uzavřené matky (krom bezpečáku) a nějakou znatelnější oxidaci jsem nezaznamenal, takže spokojenost...
Nu prosím, tak to gratuluji. :-) Já tedy teď používám starý design disků. Ty jsou nepříliš lákavé a zatím sezónu přežily i parkování na sídlišti a u vlakových nádřaží. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Tak pojistne matice Symbolz jsem mel taky a taky se mi jedna zakousla, nastesti jen na plechaci, kde k ni byl vcelku dobry pristup, takze nakonec se nam ji s otcem podarilo rozbrousit dokud nepovolila, takze zavit na steftu zustal neporuseny :)
Kazdopadne uz jsem je pak rovnou zahodil a poridil ten SuperLock a maximalni spokojenost (ty kloboucky krasne presne padnou do der v litaku, jsou hezky schovane, ale hlavne je to chytre jednoduche a troufam si rict ze vcelku spolehlive podle toho, ze matros je pevny a pro zlodeje rozvrtat by to taky chvilku trvalo...)
A podle me to ma hlavni plus v tom, ze se montuji na puvodni matici, ktera drzi kolo tak jak ma... :wink:

P.S. muzete please nekdo nadhodit nejaky vyrobek te medene pasty ve spreji? Ja teda osobne jen jednou za cas prostrikavam stefty WDckem a nikdy se zadna matka nepovolila ani nerezla 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bůvol »

Měděnku ve spreji má v nabídce třeba Berner, Foerch, Wurth.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od m5t »

Bude to fungovat ? je to tak jednoduché a elegantní řešení až je to podezřelé https://www.youtube.com/watch?v=mJNz4M3K8qc&t=101s
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od Jimmi »

Bude. Zloději to asi jinak nedělají.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 11:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od m5t »

Dokud to osobně neprubmu tak nevěřím, zatím sháním příslušný ořech což v běžném kvelbu je problém, asi bude nutno objednat na webu. Protože jsem origo matici ztratil tak jsem se zastavil v Toy kde jsem kdysi za 1,1t šrouby koupil a valil jsem oči :shock: , už jsou levnější (asi 8 stovek), náhradu podle kodu z krabičky lze objednat a dodání trvá asi 1,5 měsíce a stojí 1,4t, čili až se původních zbavím tak půjdou do zadele a vrátím se se k normálním, jestli to funguje jak na videu tak nové budou na prd.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od Jimmi »

Podobně mi v pneuservisu sundavali obyčejnou matku, se kterou jsem si sám neporadil. Měl jsem na alu obyčejné matky z plecháčů. Fungovalo to dobře, jen byl k nim horší přístup klíčem. A jedna se mi prostě při výměně kol na zimu protočila. Tak jsem to vzal k odborníkům, jestli nemají nějaký lepší klíč, nebo jestli to neporovná to jejich pneumatické povolovátko. Po několika velmi krátkých marných pokusech vzal prostě pořádné kladivo, jeden o číslo menší klíč a narval to na to dřív, než jsem stačil protestovat. A bylo 8) Fakt ale je, že ty jejich klíče asi budou jiná třída, než ty za pár korun z železářství....
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od Bůvol »

Profi servisy používají kované ořechy, ty vydrží fakt dost.
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od m5t »

FUNGUJE to, koupil jsem obyčejný ořech 19mm za 47,-Kč , musí to být dvanáctihran, naklepal na pojíšťovák a byl venku natošup, nejhorší je fáze uvolnění ořechu - bez ní je provedení akce do půl hoďky hotová, kdo nemá dílnu s náčiním ať koupí ořechy 4 a vyřeší to na parkovišti jen s pořádným kladivem, po použití vše vyhodí.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
elMuerte
Manager Týmu
Příspěvky: 306
Registrován: sob 10.02.2018, 21:24

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od elMuerte »

Mohu se zeptat jaké tedy bezpečáky správně používat? Nemáte odkaz ? Díky.
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Než použijete pojistné matice

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Odpovědět

Zpět na „Návody, příručky, manuály“