Angel Eyes

vše o tuningu na vozech Toyota
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Angel Eyes

Příspěvek od moto.cvok »

Poklus o výrobu - poradtě třeba to dáme dohromady :roll: :lol:
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Paseo

Příspěvek od moto.cvok »

Vzhledem k tomu , že jsem se opravdu dlouho snažil sehnat čirou ptiku na Paseo a nepodařilo se ani v okolních státech ozhodl jsem se že si udělám vlatní ....

na internetu jsem našel tento návod : http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod152en.html
http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod153en.html
http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod154en.html
http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod155en.html

hodlám jako základ použít origo světa respective upravené paraboly a ten šedý plast , formy skel si udělám podle původních skel jen teď řeším z čeho je vylisovat - když to udělám z plexiskla tak to na 100% při teplotě dálkovek změkne a zdeformuje se napadá vás něco ?

předem dík za nápady
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Uživatelský avatar
Point
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 27.03.2007, 12:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Point »

Jo to vipada moc hezky a celkem i jednoduse ale horsi to bude udelat
Toyota Carina 1.6 16v 85 kw
Volvo V40 1.8 16v 85kw
Subaru Impresa 2.0 T 160kw
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

Point píše:Jo to vipada moc hezky a celkem i jednoduse ale horsi to bude udelat
mno zas tak hrozné to není už jsem skoušel udělat samotný testovací kroužek a dopadl jsem lépe než ty fotky "vynálezce" až bude čas hodím sem fotku ....
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

je to velmi pekne,,, ale ma to hacik,,, musis mat svetla s cirymi krytmi,,, ak nemas,,tak ten efekt bude stat za prd
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

ToyoCarE píše:je to velmi pekne,,, ale ma to hacik,,, musis mat svetla s cirymi krytmi,,, ak nemas,,tak ten efekt bude stat za prd
No to přesně důvod proč jsem založil tohle forum ! :roll: Čiré kryty si hodlám vylisovat vlastní ,ale chtěl jsem se poradit z čeho ? S lisováním z plexiskla mám nějaké skušenosti ale plexi se při teplotě dálkových žárovek zdeformuje :(
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

já to u celdy řešil takhle :)
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Nechci Ti brát iluze, ale profi světla jsou litá (nikoli lisovaná) z polykarbonátu, který má v zásadě lepší vlastnosti než sklo a navíc je méně rozbitný (dělají se z toho i brýlové čočky). Plexisklo je vždy nehomogenní a navíc nikdy nebudeš mít obě strany tzv. planparalaelní, tedy vlastně cosi jako stejnou tloušťku materiálu. Navíc plaxi se snadno poškrábe a nikdy nejde vyleštit, časem zmatoví.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

Jimmi píše:Nechci Ti brát iluze, ale profi světla jsou litá (nikoli lisovaná) z polykarbonátu, který má v zásadě lepší vlastnosti než sklo a navíc je méně rozbitný (dělají se z toho i brýlové čočky). Plexisklo je vždy nehomogenní a navíc nikdy nebudeš mít obě strany tzv. planparalaelní, tedy vlastně cosi jako stejnou tloušťku materiálu. Navíc plaxi se snadno poškrábe a nikdy nejde vyleštit, časem zmatoví.
hmm hmm tak to mi nezbyde něž obednat čirou optiku ze států :roll: sice mě to zrujnuje ale co bych pro paseo neudělal :lol:
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Pokud tam nemas kontakty a chces z USA neco objednat, tak mi sem pisni co by to melo byt a na jake presne auto, pripadne sem hod i obrazek a ja se ti podivam zda tam neco maji :wink:
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

Badger píše:Pokud tam nemas kontakty a chces z USA neco objednat, tak mi sem pisni co by to melo byt a na jake presne auto, pripadne sem hod i obrazek a ja se ti podivam zda tam neco maji :wink:
zdar nějaký kontakt tam mám ale skus zjistit jestli by jsi uměl čirou ptiku na toyotu paseo 15 16v L5 r.v. 99 a na kolik by to vyšlo dík moc J.
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Uživatelský avatar
Badger
Věčnej rejpal
Příspěvky: 592
Registrován: ned 10.06.2007, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tak bohuzel na Paseo nic v USA neni :(
Toyota Corolla 1,3 16V 65kW, rv.1994, Výbava: 4x el. okna, posilovač, alarm s dálkou, střešní okno se solárem
Úpravy:komplet čirá optika, xenony, upravený exteriér, komplet úprava motoru, alu 17" s 205/40 ZR 17, hudba atd...
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

ten navod na angel eyes je fajn, jen me zarazil ve fotogalerii ten jeho "controller".. dle mne zbytecna krabica, by stacilo dat kazdou led samostatne a pred ni vzdy odpor a usetril by si takovou kysnu :D:D nicmene vypada to pekne, jen skoda ze to na 5g moc nevyuzijem :(
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

takto jsi mě nepotěšil :cry: já sice ve státech o něčem vím ale bohužel ve špatném státě ze kterého je problém vyexpedovat do evropy :? .....
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

Celerak2.0Gti píše:ten navod na angel eyes je fajn, jen me zarazil ve fotogalerii ten jeho "controller".. dle mne zbytecna krabica, by stacilo dat kazdou led samostatne a pred ni vzdy odpor a usetril by si takovou kysnu :D:D nicmene vypada to pekne, jen skoda ze to na 5g moc nevyuzijem :(

:lol:
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Odpovědět

Zpět na „Tuning“