Minisrazek Brno

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
celicak
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: stř 03.10.2007, 13:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Minisrazek Brno

Příspěvek od celicak »

Jsem tu na fóru novej. Scházíte se s toyotama i někde v okolí Brna? Dozvěděl jsem se o víkendu, že se schází i v Napajedlech. Nebylo by špatny tam přijet ve větším počtu a nebo když nebude čas, rád bych se přidal k nějakymu setkání v okolí Brna. to mám za humnama...Scházíte se pravidelně?
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

2celicak: Co treba rovnou v Brne ? kazdy ct u ustredniho hrbitova :wink:
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
celicak
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: stř 03.10.2007, 13:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od celicak »

Muže byt, jezdíte tam jako toyota klub každej čt?. Já se tam taky párkrát mihnu, ale dlouho jsem tam už nebyl. Když jsem tam byl naposledy tak sem tam s pár celicákama mluvil.
celicak
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: stř 03.10.2007, 13:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od celicak »

Muže byt, jezdíte tam jako toyota klub každej čt?. Já se tam taky párkrát mihnu, ale dlouho jsem tam už nebyl. Když jsem tam byl naposledy tak sem tam s pár celicákama mluvil.
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

celicak píše:Muže byt, jezdíte tam jako toyota klub každej čt?. Já se tam taky párkrát mihnu, ale dlouho jsem tam už nebyl. Když jsem tam byl naposledy tak sem tam s pár celicákama mluvil.
No tak to jsi tam tedy trefil na někoho z nás ;) Stáváme když vjedeš na to parkoviště, tak vlevo, asi tak 20m od začátku. Jak budeš plánovat že se tam objevíš, tak písni tady na forum abysme se slezli ve větším počtu, že kucíí (a holky) :wink:
Uživatelský avatar
stastny_h
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20.11.2006, 00:52
Bydliště: Brno

Příspěvek od stastny_h »

Ahoj Brňáci.
Neporadíte mi prosím nějakýho fajn mechanika, kterej nemá problém s dílama, který mu dodám (od Idaha)?Chtěl bych vyzkoušet nějakého jiného. Konkrétně se mi teď jedná o opravu brzd a nějakou prohlídku před zimou.
Díky
Naposledy upravil(a) stastny_h dne stř 17.10.2007, 19:44, celkem upraveno 1 x.
Toyota corolla 1.3 E11
Obrázek
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

mno ted ve ct se tam nejspise objevim, pokavad se neco neprihodi, ze jo ;);)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

Celerak2.0Gti píše:mno ted ve ct se tam nejspise objevim, pokavad se neco neprihodi, ze jo ;);)
estli se ma neco prihodit tak napis :wink:
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Tak nějak přemýšlím, že bych se tam možná zítra objevil, když už je auto zase v pořádku (relativně) 8) Ale zatím to nevím na 100%, upřesním až zítra. Záleží kolik budu mít práce abych tam stihl vůbec dojet.
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

ahojte, a v kolik by byl ten sraz ve čtvrtek v tom Brně, že bych se taky zastavil
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

čtvrteční sraz

Příspěvek od sopo »

tak sem tam včera byl a dlouho sem se takhle nenasmál. Přijel sem na to parkoviště a bylo kýmsi zabrané, tak vylezl borec z " krásně " natuningované škodárny a řekl, že sraz je teda na jinym parkovišti v šopingparku. Dorazil sem teda tam a mazec, to se nedalo přehlédnout, jak na kolotočách, diody všech barev blikaly o 106," nádherna " hudba duněla co to šlo, borci se předháněli, kdo má víc nálepek na vokně z tech srazů, komu víc řve véfuk, kdo víc a dýl nechá vytočené studené motor, no mazec, bylo na co koukat. Auta taky krásný, hlavně fanda, které měl natuňeny zadní okno tak 20ti nálepkama, no prostě krása! Nélepči bylo finále, když blbec nasedl do své fábie kombi beztak tdi, vzal ještě ňáký kámoše a začal se prohánět mezi zúčastněnými snažíc se, aby mu pištěli gumy, to už sem, ale nevydržel a jel sem domů, aby mě ten hňup náhodó nenakulmoval. Sice sem byl sklamané, že sem se tam nepotkal s žádným majitelem Celicy, ale zase takhle sem se pěkně dlouho nenasmál. Tak co příště???
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

:lol: kua dobry komentar, popsal si to tak dokonale ze jsem si to dokazala i nazivo predstavit :lol: :bomb:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

2Sopo: jj tak nejak to tam je vzdy ;-) ale mimo to tam byva maly celica koutek kde se takovym lidem smejem :wink: vcera sme byli (a moc nas nebylo) na parkovisti u sparu na videnske, pac to tam bylo zavreny :mad: tak priste :-)
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

sááákra, to kdybych věděl ... , tak příště, ok? No ale sranda tam byla, aspoň :D
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

jj, vždycky se tam najde pár blbců kteří si myslí jací jsou machři když jezdí s autem dokola a ani gumy nepískaj. Jo to ti správní borci ví kdy můžou blbnout (dokud je tam málo aut) a pokud mají náhon na prdel a je mokro, tak se tam mooooc pěkně driftuje. To je pak nádherný pokoukáníčko :wink:
Záleží kdy tam dojedeš a co je tam za lidi.
2 sopo: tak příště dojeď, já se tam snad též ukážu 8) včera mi to nevyšlo, sem jaksi usnul :oops: - tímto se omlouvám spookeymu a celerakovi, kteří se mnou počítali
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“