Toto mi doslo - e-mail z toyotaclub.me.cz

odkazy na zahraniční Toyota Kluby - nezveřejněné odkazy mi prosím posílejte jako SZ nebo mailem. Komanche
mika
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: čtv 29.07.2004, 20:03

Toto mi doslo - e-mail z toyotaclub.me.cz

Příspěvek od mika »

Toto je email zaslaný Vám administrátorem "Fórum". Pokud je tato zpráva spam, obsahuje hrubé výrazy nebo jiné poznámky které shledáváte urážlivými, prosím kontaktujte administrátora fóra na následující adrese:

toyotaclubb@seznam.cz

Připojte tento email (obzvláště hlavičky).

Následuje zpráva pro Vás:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

První Toyota Club Czech republic se naprosto distancuje od aktivit www.toyotaclub.cz nebo www.toyotaklub.cz Jednase o naprostý plagiát původního toyotaclubu a bylo dokonce okopírováno naše fórum !!!
Toyota Yaris Blue 1.0 VVTI 2004
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

jo, mne doslo to samy a uz mi fakt celkem stve ta rivalita mezi dvema kluby. Abych se priznal, jsem spokojen s TIMTO forem a na to druhe ani nelezu. Ale z dob davno minulych tam jsem preci jen registrovan. Nechapu vsak, proc tamejsi spravce posila takoveto zpravy.
Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
Uživatelský avatar
Tomas
Manager Týmu
Příspěvky: 421
Registrován: sob 10.07.2004, 10:45
Bydliště: Bratislava, SR

Příspěvek od Tomas »

Mne to prislo tiez. Som registrovany aj v spominanom druhom klube, ale nechapem toto jednanie. Nech si daju do nazvu PRVY TOYOTA KLUB :D

Naposledy som tam bol pred mesiacom a bolo tam par vulgarnych prispevkov, ktore sa administrator ani neunuval niejako vyriesit.
Toyota Yaris, 1.0 VVTi, r.v.99
Honda Civic, sedan, 1.6 VTEC, r.v.2004
Komanche

Omluva za nesmyslny e-mail z toyotaclub.me.cz

Příspěvek od Komanche »

Vazeni pratele Toyot,

jmenem Toyotaklubu se Vam omlouvam za nesmyslny e-mail, ktery napada nase aktivity. E-mail Vam byl zaslan administratorem toyotaclub.me.cz, jeho zneni bylo nasledujici:
"První Toyota Club Czech republic se naprosto distancuje od aktivit www.toyotaclub.cz nebo www.toyotaklub.cz Jednase o naprostý plagiát původního toyotaclubu a bylo dokonce okopírováno naše fórum !!!"

Toto tvrzeni je naprosto nesmyslne (povsimnete si zvlastniho zpusobu komunikace), cast o kopirovani fora je take holy nesmysl: zdrojaky fora jsou verejne pristupne a na phpbb bezi vice nez polovina vsech for na celem svete, a to nejen automobilovych.

Toyotaklub.cz vznikl za ucelem obnoveni komunikace mezi lidmi, kteri se chteji ucastnit nejakych akci se svymi auty, cehoz nebylo vedeni toyotaclub.me.cz poslednich par let schopno. Plod nasi prace, take spoluprace s TTS jste videli na velkem srazu na Slovensku sami...

Pokud se k tomuto tematu chcete jakkoli vyjadrit, ucinte tak nejlepe v nasem foru.

Erik Komanec
Naposledy upravil(a) Komanche dne pát 01.04.2005, 23:15, celkem upraveno 1 x.
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

I mne to prislo.Podle mne je ten Michal nebo jak se jmenuje zakladatel "prvniho klubu" naprosty KRETEN

Taky jsem se tam registroval kdysi a doted mne nebyl schopen mne tam zapsat.Ted se mi nedavno ozval,ale to uz na nej jebu,protoze uz nemam zajem byt napsany u toho VOLA!!!!

Uplne silene mne takovy maily dokazou nasrat,nic neudelal,nic neumi,ale sere se do nas porad nejakyma hlaskama.Jeho web je opruz,porad stejny,zadna aktivita,ty jeho super slevy 100% uz ani zadna neplati,ale hlavne ze nam tady porad kaze.

:twisted: :bomb:
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

A tady je moje odpoved,jen tak pro inspiraci ostatnim.


Bud tak hodny a takovy sracky uz mi neposilej.Na tvuj klub se muzu
vysrat,nic se s nim pres pul roku nedelo a ja uz o clenstvi nemam zajem.

:)
Uživatelský avatar
Tomas
Manager Týmu
Příspěvky: 421
Registrován: sob 10.07.2004, 10:45
Bydliště: Bratislava, SR

Příspěvek od Tomas »

Pekne si to napisal, tak od srdca :D
Toyota Yaris, 1.0 VVTi, r.v.99
Honda Civic, sedan, 1.6 VTEC, r.v.2004
Uživatelský avatar
NiCKSON
Site Admin
Příspěvky: 107
Registrován: stř 25.08.2004, 21:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiCKSON »

Ja myslim, ze na tohle nema cenu jakkoliv reagovat.
Ale moc me potesilo, ze tam uvedl nasi webovou adresu. Aspon vsichni, kdo jsou u nej registrovani, ted vedi, kam maji priste jit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Supra'85 + Corolla 4wd'88 + MR2 Racing'85 + Corolla AE86 fun project'84
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Zvláštní je, že Michal se po roce probudil, rozeslal tento mail... a pravděpodobně stránku zrušil :roll:

Ale jinak má plnou pravdu Nickson :idea:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

moje IP adresa je zakazana... ;)
Byl jste vykázán z tohoto fóra
Prosím kontaktujte webmastera nebo administrátora tohoto fóra pro získání bližších informací

Ale jsou i jine zpusoby jaxe tam dostat :roll:
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Aha.... už chápu :idea: :idea: :idea:

P.S. Komanchi, nemáme tu ještě zimní čas....? Já ho mám taky radši, jenom mám obavu, že zbytek Evropy už přešel na letní 8)
Komanche

Příspěvek od Komanche »

Vskutku :D opraveno...
akorat je problemek s upravou casovyho pasma u uzivatelu, pohraju si s tim...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Fakt.....?
Komanche

Příspěvek od Komanche »

a ted? zkus F5, melo by to bejt ok?
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

No... když jsem tam ten poslední dotaz dal, objevilo se u něj 9:06... a teď žasnu a je tam 10:06 :shock: Myslel jsem, že jak se jednou čas do tej zprávy uloží, už tam zůstane..........?
Zamčeno

Zpět na „Toyota Kluby na webu“