Problém s motorem

vše ohledně modelové řady Hi - Ace
Odpovědět
Juurav
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30.09.2007, 16:58

Problém s motorem

Příspěvek od Juurav »

Dobrý den, mám Toyotu Hi-Ace r.v. 92 najeto cca 75000 2,4D. Po ujetí 70-100 km se mi udusí motor a z výfuku mi jde hustý bílý dým. Po zastavení motor znovu bez problému nastartuji ,ale má snižení výkon max 100 km/h. Druhý den zase má 100%(140km/h) až zase do ujetí 70-100km. Naftový i vzduchový filtr je nový, výfuk taky. V servisu na to nemůžou přijít. Prosím o radu nemáte s tím náhodou někdo zkušenost.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s motorem

Příspěvek od Idaho »

Juurav píše:Dobrý den, mám Toyotu Hi-Ace r.v. 92 najeto cca 75000 2,4D. Po ujetí 70-100 km se mi udusí motor a z výfuku mi jde hustý bílý dým. Po zastavení motor znovu bez problému nastartuji ,ale má snižení výkon max 100 km/h. Druhý den zase má 100%(140km/h) až zase do ujetí 70-100km. Naftový i vzduchový filtr je nový, výfuk taky. V servisu na to nemůžou přijít. Prosím o radu nemáte s tím náhodou někdo zkušenost.
podoben s echoval tatovo Hilux s tímto motorem před přestavbou na turbo.
bylo to fouklým tesneímpod makovicí,ale bylo fouklé tak málo ze dost dlouho trvalo nz se vodní vedení natlakovalo..

skontroluj zda enuývá voda v chladiči protoze bílý kouř je vodní pára - nekde se tam musí brát..
Uživatelský avatar
DJ.Versace
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.09.2005, 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s motorem

Příspěvek od DJ.Versace »

Zdravím napremyšlel jsi o tom že by jsi vůz prodal ? Mám zájem
Juurav píše:Dobrý den, mám Toyotu Hi-Ace r.v. 92 najeto cca 75000 2,4D. Po ujetí 70-100 km se mi udusí motor a z výfuku mi jde hustý bílý dým. Po zastavení motor znovu bez problému nastartuji ,ale má snižení výkon max 100 km/h. Druhý den zase má 100%(140km/h) až zase do ujetí 70-100km. Naftový i vzduchový filtr je nový, výfuk taky. V servisu na to nemůžou přijít. Prosím o radu nemáte s tím náhodou někdo zkušenost.
Pojízdná reklama značky Toyota , mám je moc rád . (Toyoťák Praha )
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ten prispevek je dva roky stary, myslis ze ti odpovi ? :roll:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s motorem

Příspěvek od Toro »

DJ.Versace píše:Zdravím napremyšlel jsi o tom že by jsi vůz prodal ? Mám zájem
Juurav píše:Dobrý den, mám Toyotu Hi-Ace r.v. 92 najeto cca 75000 2,4D. Po ujetí 70-100 km se mi udusí motor a z výfuku mi jde hustý bílý dým. Po zastavení motor znovu bez problému nastartuji ,ale má snižení výkon max 100 km/h. Druhý den zase má 100%(140km/h) až zase do ujetí 70-100km. Naftový i vzduchový filtr je nový, výfuk taky. V servisu na to nemůžou přijít. Prosím o radu nemáte s tím náhodou někdo zkušenost.

Kdo ví zda ještě ho má :twisted: :twisted: :twisted:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Hi - Ace“