Videoklip z Pan-European Celica Meet 2007 ;)

fotky + videa ze srazů našich i jiných... vkládejte prosím raději jen odkazy.
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Videoklip z Pan-European Celica Meet 2007 ;)

Příspěvek od Malpaso »

Pro všechny co se chtějí pokochat, zde ke stažení 95MB videoklip (XviD, 720x416) z PECM2007 který proběhl letos v Itálii ;)

http://rapidshare.com/files/56389815/pecm2007.avi


pokud by někoho zajímalo tady je další :)

http://rapidshare.com/files/59684963/PE ... III_95.avi
Naposledy upravil(a) Malpaso dne úte 02.10.2007, 09:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Pekny, pekny.... Ja nevedel ze to byl sraz jen celic 6.generace :lol: libi se mi na draze ty cerne 5.generace ve 4x4.. Mno jsou tam vsechny hezke..
Jen bych mel otazku.. To si nahraval na svoji kameru? Kolik mas pixelu? Ja mam taky kamerku, ale neni to takova kvalita, kdyz to dam do pc :oops:
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

per-

Příspěvek od micron »

-FETTO! 8) já bych měl dotaz na kolik vyjde benzín... s GTi tam a back :? , fakt kvalitní video čeče :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

micron píše:-FETTO! 8) já bych měl dotaz na kolik vyjde benzín... s GTi tam a back :? , fakt kvalitní video čeče :wink:
No hele nevim jak papá GTi, ale kilometricky to vyšlo (Praha-Parma) na 950km jedna cesta + něco málo na místě -> cca 2000km.

Mě ST-T papalo průměrně od 10litru (předpisová jízda po místních cestičkách) do 12,7litru (220 na dálnici v Německu) na 100km -> cca 240litrů celá cesta za cenu Italského benzínu (1,3€/litr) vychází zaokrouhleno na stovky nahoru 8.800,- Kč.
Marťas píše:Pekny, pekny.... Ja nevedel ze to byl sraz jen celic 6.generace :lol: libi se mi na draze ty cerne 5.generace ve 4x4.. Mno jsou tam vsechny hezke..
Jen bych mel otazku.. To si nahraval na svoji kameru? Kolik mas pixelu? Ja mam taky kamerku, ale neni to takova kvalita, kdyz to dam do pc :oops:
No... myšlenka srazu vzešla z fóra Celica 6.gen + organizátor je členem T20 Italia klubu takže je jasné jaká byla základna ;), ale k vidění tam byla krom toho i 7., 5. i 4. gen :). K té kameře, myslíš počet pixelů na jednom čipu nebo dohromady? ;) p.s.: to video má v originále 780MB. Takováhle velikost je ale prakticky internetem nešiřitelná, takže omluvte sníženou kvalitu obrazu :D ;)
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Myslel jsem dohromady.... To je jasny 700Mb je dost... Heh spatna kvalita obrazu? to je super... na to jak je to velke, pekne zabery tam sou, musim te pochvalit.....
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Marťas píše:Myslel jsem dohromady.... To je jasny 700Mb je dost... Heh spatna kvalita obrazu? to je super... na to jak je to velke, pekne zabery tam sou, musim te pochvalit.....
4Mpx :)
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

nešlo by to hodit na nějakej rozumější link?? třeba load.to :wink:
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

martin.matess píše:nešlo by to hodit na nějakej rozumější link?? třeba load.to :wink:
Co je na Rapidu nerozumného? Není třeba žádná registrace ani poplatky a soubor je stažený za pár minut... (proto je taky stažený pod 100MB aby šel stahnout najednou) :?
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Malpaso píše:
Marťas píše:Myslel jsem dohromady.... To je jasny 700Mb je dost... Heh spatna kvalita obrazu? to je super... na to jak je to velke, pekne zabery tam sou, musim te pochvalit.....
4Mpx :)
Tak to potom jo :) ja mam 1,3Mpix :( .... jeste jedno moudro od tebe... v jakem to delas programu? Diks
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Marťas píše:
Malpaso píše:
Marťas píše:Myslel jsem dohromady.... To je jasny 700Mb je dost... Heh spatna kvalita obrazu? to je super... na to jak je to velke, pekne zabery tam sou, musim te pochvalit.....
4Mpx :)
Tak to potom jo :) ja mam 1,3Mpix :( .... jeste jedno moudro od tebe... v jakem to delas programu? Diks
Sony Vegas Video ;)
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Malpasovi diky za pekne video a i za par informacich mimo.. Snad to nikomu nevadilo....
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

no na rapidshare je spatny to ze cekam treba 120 minut a pak kdyz pride ta slavna chvile tak mi to napise ze sem jiz tento mesic jeden soubor stahnul tak at pockam mesic na dalsi stazeni :( rapidshare nenavdim, je to nejhorsi sra.ka kdyz si to nepredplatis :( proto pouzivam jiny stejne rychli uploadery, ale jinak tem komu rapid funnguje to preju a tak trochu i zavidim :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
lizzard
Věčnej rejpal
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 31.05.2007, 10:54
Bydliště: In my car...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lizzard »

martin.matess píše:no na rapidshare je spatny to ze cekam treba 120 minut a pak kdyz pride ta slavna chvile tak mi to napise ze sem jiz tento mesic jeden soubor stahnul tak at pockam mesic na dalsi stazeni :( rapidshare nenavdim, je to nejhorsi sra.ka kdyz si to nepredplatis :( proto pouzivam jiny stejne rychli uploadery, ale jinak tem komu rapid funnguje to preju a tak trochu i zavidim :D
však mi víme že závidíš za chvíli to bude na letecký poště cca 5 hodin než se to loadne doufám že to autoroj neva?
http://lizzzard.rajce.idnes.cz/

Autoskla za skvělé ceny,
montáže u vás,
bezplatné výměny...
www.autoskloroger.cz
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

thanks, jináč pěkná fotka rollky, a co spořka?? :twisted: :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

lizzard píše:
martin.matess píše:no na rapidshare je spatny to ze cekam treba 120 minut a pak kdyz pride ta slavna chvile tak mi to napise ze sem jiz tento mesic jeden soubor stahnul tak at pockam mesic na dalsi stazeni :( rapidshare nenavdim, je to nejhorsi sra.ka kdyz si to nepredplatis :( proto pouzivam jiny stejne rychli uploadery, ale jinak tem komu rapid funnguje to preju a tak trochu i zavidim :D
však mi víme že závidíš za chvíli to bude na letecký poště cca 5 hodin než se to loadne doufám že to autoroj neva?
Jasně že ne ;) rapid jsem vybral ze dnou důvodů:

1. upload tam trvá asi 1/2 hodiny ;)
2. soubor má 95MB, takže ho stáhneš najednou a nemusíš na nic čekat (a pokud čekáš a sám ho nepoužíváš, tak někomu kdo má s tebou sdílenou IP funguje velice dobře :D)
3. zkoušel jsem taky leteckou poštu, megaupload, filefactory atd., ale nikde jsem nepochodil :( buď to padalo, nebo chtěli peníze za upload, nebo jsem měl čekal hodiny na upload ani ne 100MB :/
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ze srazů“