seriozni servis a nahradni dily

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Jan
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01.03.2007, 09:14

seriozni servis a nahradni dily

Příspěvek od Jan »

zdravim spolupiloty PREVII...

chtel bych navrhnout abychom se tu spolecne podelili o informace:

a) SERVISY - kontakty, dobre i spatne skusenosti

b) NAHRADNI DILY - znackove, neznackove, vrakace, osobni zasoby, vymeny

Aktualne shanim: zadni diferak, predni naraznuk, chladic...
JAN, PREVIA AWD
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

To máš docela dobrej nápad já osobně do toho půjdu ale nevím jak ty ostatní (kdovíjakej zájem o ty naše Prévie zrovna není) :cry: A nebo na to nemají čas. Když jsem koupil Prévii a začal jsem psát do tohoto fora na rady kamarádů (když jsem si zrovna nevěděl rady) tak jsem si říkal to je paráda kluci poradily, ale na jednou to utichlo :?: Třeba sháněl jsem alu kola kdosi mě napsal a když jsem mu odepsal tak už nic :mad: tak teda nevím. No necháme se překvapit jaký to tvoje téma bude mít ohlas zatím čus :bigups: Ten nárazník a chladič jsi nesehnal? Ani na tom www.mjoauto.cz :?:
Jan
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 01.03.2007, 09:14

diky za info

Příspěvek od Jan »

ahoj, diky za nazor... je fakt, ze vetsina veci kolabuje na tom, jak sou lidi pasivni. Previa je vylozene fandovsky auto... skoda ze si vic nepomahame...

driv sem mel SAABa a lidi kolem tehle aut sou neuveritelne semknuty a hodne si pomahaj...

kam jezdis servisovat ty? Me dela auto nejakej Fiser v Karline, ale ted ma chudak nejaky rodinny problemy a tak nestiha...
JAN, PREVIA AWD
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

Ahoj Jane, taky jsem si to představoval o neco lepší :lol: právě kluci mě říkali skus to přes internet tam si o tom autě pokecáš, no jak říkám ze začátku perfekt ale pak to utichlo, jestli to nebude tím že jsme si psali z jara a chlapi a děvčata měli více času :D No jinač jsem zatím potřeboval doktora jen jednou a to na výměnu oleje, tak to jsem dal raději do TOYOTY přímo u nás v Trutnově ale ted jsem se ptal u nás kámoše má dílnu jestli si na to troufne říkal že jo prej auto jako auto :wink: on má teda taky VANA tak uvidím. Lepší snad když ho budu potřebovat co nejmín. JO ještě k tomu značkovému servisu ani tam si stím nevěděli pořádně rady měl jsem to na počkání, nakonec mě půjčili náhradní auto a k závěru to byl skoro celí den :roll: a to byl jen olej :!: hlavně jim prý dala zabrat ta kontrolka (oil change) Cena jako celkem dobrá, ale ta doba. Tak uvidím toho šikulu s dílnou :lol: no zatím čus jedu na ryby
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Vy si ztezujete, se podivte do topicu Camry :) holt mame auta co jsou vzacny a jejichz majitele nekecaji o autech
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

Ahoj Pavo, právě proto že máme vzácný auta :wink: tak asi kde si máme o nich pokecat než tady v klubu :?: Pár lidí tu je co mají Previe ele asi jak říkáš nekecají o autech :cry: škoda čus :lol:
Uživatelský avatar
dakar
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 01.02.2007, 22:32

Autoservis Benetka - Plzen Krimice

Příspěvek od dakar »

Cau,

jenom ty nejlepsi zkusenosti mam s panem Benetkou z Plzne-Krimic. Ma neznackovy servis, zatim jsem menil standardni veci jako filtry, oleje, remen posilovace, sterace, mohu jedine doporucit

h.
Previa 2.4 II VVTi 2004 + LPG
Volvo XC70 II 2.4T + LPG
Previa GL I 1997
Carina E, 1.6i, 73KW, rv96
Uživatelský avatar
Infernits
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: sob 24.11.2007, 11:21
Bydliště: naAuta.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Infernits »

Miroslav Faltýnek píše:Ahoj Pavo, právě proto že máme vzácný auta :wink: tak asi kde si máme o nich pokecat než tady v klubu :?: Pár lidí tu je co mají Previe ele asi jak říkáš nekecají o autech :cry: škoda čus :lol:
no joo, my to mame trosku jiny, kdyz se kouknete do kategorie 4Runner, nic moc nenajdete, ale mame vlastni forum a je tam na nej odkaz www.4runnerclub.org/phpBB2 - na nasem foru to zije, sice hodne aktivnich lidicek na foru je tak 10, ale jinak asi polovina ceskych majitelu T4R tenhle klub - potazmo forum zna a obcas navstivi :idea: :wink:

PS: Previa byla u nas taky v planu, uz jsme byli i nejaky okouknout - uzasnej stehovak :P (v dobrym slova smyslu), ale vyvoj tomu zatim chtel jinak a Toyoty mame zatim jiny 2, sice ne malej-velkej, ale malej a velkej :lol:, Yaris a 4Runner :)
http://www.Infernits.COM = http://naAuta.cz + http://www.AUTO-SAMOLEPKY.cz + http://www.nosiceAtera.cz + http://PermaShop.cz
Toyota 4Runner II, 3.0 V6 / r.v. 1993
Toyota Yaris II, 1.3 VVTi / r.v. 2007
rotto
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: úte 20.04.2010, 08:58
Bydliště: opava.hradecká 22 74601

Re: seriozni servis a nahradni dily

Příspěvek od rotto »

Jan píše:zdravim spolupiloty PREVII...

chtel bych navrhnout abychom se tu spolecne podelili o informace:

a) SERVISY - kontakty, dobre i spatne skusenosti

b) NAHRADNI DILY - znackove, neznackove, vrakace, osobni zasoby, vymeny

Aktualne shanim: zadni diferak, predni naraznuk, chladic...
Co se týká servisování,mohu vřele doporučit pro naše Previe Toyta servis Mambra v Opavě na Olomoucké ul. a nebo servisáka Petra Halfara z pneuservisu Prejda v Opavě - Jaktaři.Vyhoví ve všem,auto mu dáte a pak jen zavolá že si pro něj máte přijet.Náhradní díly sežene vždy levné a co se týká práce,vzhledem ke kvalitě práce a poměru k ceně je super.
mirda 22
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13.01.2010, 21:27

Příspěvek od mirda 22 »

Nazdarek lidi jsem majitelem proti vam asi dost kratce Previi mame necely rok ale podle me přitelkyne je to proste nas BOB a stal se vlastne clenem rodiny ale uprimne ten napad s predavani skusenosti je podle mne bezva a urcite se pripojim, poradit potrebuje asi kazdy a ja urcite a BOB je tak velky ze je porad co resit. MIRUN22
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

Zdravím vás všechny, nahlédl jsem sem na fórum téměř po půl roce. Máte pravdu, moc to tu nežilo, tak jsem nějak zapomněl i nahlížet. :) Ale polepším se a budu nahlížet častěji.

Co se servisu týče, mohu doporučit v Plzni servis pana Kanty. Je to chlapík, kterej je do Previí fanda, sám vlastní průběžně nejméně jednu. Mojí Previi jsem od něj kupoval.

http://www.firmy.cz/detail/264335-jiri- ... itice.html
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Smith
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: pon 14.01.2008, 15:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Smith »

VDC píše:Zdravím vás všechny, nahlédl jsem sem na fórum téměř po půl roce. Máte pravdu, moc to tu nežilo, tak jsem nějak zapomněl i nahlížet. :) Ale polepším se a budu nahlížet častěji.

Co se servisu týče, mohu doporučit v Plzni servis pana Kanty. Je to chlapík, kterej je do Previí fanda, sám vlastní průběžně nejméně jednu. Mojí Previi jsem od něj kupoval.

http://www.firmy.cz/detail/264335-jiri- ... itice.html
Ještě, že jsem si přečetl všechny tři příspěvky od Tebe, protože jinak bych byl za blbce, protože jsem se Tě po přečtení prvního chtěl zeptat, jestli nemyslíš právě Kantu.. 8) Já to k němu mám kousek, nevíš, jestli se vyzná v Toyotách obecně nebo se vyloženě specializuje jen na Previe? Pravdou je, že vždycky nejméně jedna mu tam stojí. On dělá především Subaru, jestli se nepletu.
Toyota Avensis 1.6 + LPG 81 kw 4A-FE '98
Uživatelský avatar
VDC
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 15.01.2009, 17:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

To bohužel nevim, jestli dělá Toyoty obecně. Dělá asi nejvíc Subaru, ale já k němu jezdím jen s Previí.
Obrázek
Subaru XT 1800 coupé ´89 + Subaru Legacy 2.2 ´91 (under reconstruction)+Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
tompo
Navigátor
Příspěvky: 117
Registrován: pon 16.10.2006, 12:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od tompo »

Tak to máte v Plzni kliku.
V Praze a okolí nebo aspoň ve Středních Čechách tu nikoho neznáte?
Nemusí to bejt zrovna fanda Prévií, stačilo by, kdyby s ním byla normální domluva a Previe pro něj nebyla "vopruz, kde je ke všemu blbej přístup atd." :cry:
Previa GL ´95, LPG Magic
BMW 523i, E39, LPG Magic
Honda XL600V ´89
bylo: Camry Stationwagon 2.0 TD XL ´92
Volvo 940 '95 Combi, B230FB, LPG LovTec samodomo
Uživatelský avatar
tompo
Navigátor
Příspěvky: 117
Registrován: pon 16.10.2006, 12:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od tompo »

Miroslav Faltýnek píše:Třeba sháněl jsem alu kola kdosi mě napsal a když jsem mu odepsal tak už nic :mad:
Neni to sice moc aktuální, ale možná se to někomu bude hodit.
Elektrony jsem ze začátku taky řešil a nakonec tam šla sada z Mazdy 626´95 , která se válela švárovi ve sklepě, takže ideálka :P
Previa GL ´95, LPG Magic
BMW 523i, E39, LPG Magic
Honda XL600V ´89
bylo: Camry Stationwagon 2.0 TD XL ´92
Volvo 940 '95 Combi, B230FB, LPG LovTec samodomo
Odpovědět

Zpět na „Previa“