CK Brno

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
aevn
Řidič
Příspěvky: 219
Registrován: pát 18.11.2005, 21:53

Příspěvek od aevn »

Jenom upřesnění, s C+K mám stejné zkušenosti jako ty, proto jezdím jinam - cca o 300 metrů dál a je to super. Jinak s tou vodou 100% souhlasím, taky jsem to napsal. Já osobně jsem kvůli blbýmu servisu neměnil dobrý auto. Radím proto, že stejný průsery měl servis pod interhotelem v Brně, když jsem měl škodovku,. Auto mi vraceli pozdě, nedodělaný, nebrzdící, zatékající(několikrát), bez různých věcí uvnitř a dokonce i cizí(to jsem nechtěl), pak mi v příjmu řekli, že jsem nějakej náročnej a neměl jsem si teda kupovat škodovku, ale něco jinýho. Tak jsem ji teda prodal a koupil jsem toyotu. Ale je fakt, že škodovka byla víc v servisu než na silnici, tak jsem rád, že jsem se jí zbavil. Ale toyotu prostě neprodám, ta jezdí a servisuje se po svých najetých kilometrech a ne každej týden.
Takže přeju spokojenost s budoucím autem i se servisem a když nebude něco OK tak si klidně pořiď japonskou toyotu a ozvi se, poradím k dobrýmu autu i dobrej servis.
Jiří Stejskal
Řidič
Příspěvky: 243
Registrován: ned 23.04.2006, 07:22
Bydliště: cca 30km SZ od Brna

Příspěvek od Jiří Stejskal »

Komu není rady, tomu není pomoci a tak jsem se k C+K dneska objednal. Musím nechat udělat pravidelnou údržbu (naposledy se dělala při 90 000km, teď už mám skoro 108 000km, musím nechat opravit gufero mezi motorem a převodovkou, taky se mi trochu odchlipuje vnější spodní těsnění u skla v pravých předních dveřích a hlavně chci konečně vědět, co jsem to vlastně koupil, tj. kontrola rozvodů, brzd, geometrie, diagnostika motoru a takové ty věci.
Jedu tam ve čtvrtek, tak jsem zvědav jak dopadnu a hlavně na kolik mě to přijde.
Toyota Corolla E11U, 1.6 VVT-i
Uživatelský avatar
stastny_h
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: pon 20.11.2006, 00:52
Bydliště: Brno

Příspěvek od stastny_h »

Tak co? Máte nějaká další zprávy o servisu CK? Já tam pojedu příští týden na jarní prohlídku za 99kaček. To je myslím docela fajn akce. Jen se děsím, co mi vše budou doporučovat měnit. Předpokládám, že v podstatě raději vše.
Toyota corolla 1.3 E11
Obrázek
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

stastny_h píše:Tak co? Máte nějaká další zprávy o servisu CK? Já tam pojedu příští týden na jarní prohlídku za 99kaček. To je myslím docela fajn akce. Jen se děsím, co mi vše budou doporučovat měnit. Předpokládám, že v podstatě raději vše.
Nepovidej...prohlidka za 99kc...jak to vis? Nejakej odkaz na info by nebylo...protoze u nich na strance jsem nic nenasel... diky :D
Vaclav Kucera
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21.02.2008, 21:36

Příspěvek od Vaclav Kucera »

Zdravím, dnes jsem se stal čelenem klubu. Aby mé členství bylo plnohodnotné pokouším se v současnosti zakoupit vůz Toyota Corolla E11. Majitel je přístupný a tak jsme se domluvili, že necháme vůz prohlédnout v autorizovaném servisu CK Brno. . Spíše než stavem auta, které má vzhledem k věku a kilometrům na ledacos nárok jsem byl zdešen chováním v tomto servisu, přestože je to jediným autorizovaným v širokém dalekém okolí.

O mé zkušenosti s tímto servisem svědčí následující email, která jsem jim před deseti minutami odeslal:

Dobrý den,

reaguji na zkušenost, kterou jsem získal dnes ve čtvrtek 21.2. jako zákazník
ve vašem servisu na Vídeňské ulici v Brně. Zde jsem si objednal kontrolu celkového
stavu ojetého vozu Toyota Corolla před koupí. Po hodině čekání a zaplacení 952 korun
jsem dostal o celkovém stavu vozidla informaci vyjádřenou deseti slovy. Práci servisu,
který má propagovat a podporovat renomé značky, jsem si takto opravdu nepředstavoval.

Na
vyplněném formuláři, podle nějž jsem se chtěl rozhodnout, zda auto koupit, nebo nekoupit,
konkrétně stálo: "oprava el. inst. + osvětlení vozu, přetěsnění motoru, klín. řemeny.
Vozidlo po havárii!!!". Zaměstnanec za přepážkou, pravděpodobně fakturující xxxxx, text doprovodil slovy, že auto bylo bourané, teče mu z motoru, má odrovnané
tlumiče, jeho koupě by byla sebevražda a neprošlo by ani STK. Dostal jsem od něj
protokol a bylo mi řečeno, že to je výstup z kontroly.

Když jsem chtěl objasnit
určitý rozpor mezi tím, co říká, a strohostí informací v dokumentu, řekl, že na popis
stavu vozidla má ve formuláři jen dva řádky a nemá více místa. V době, kdy textové
editory jsou součástí sebeméně vybaveného počítače, mi to přijde nepochopitelné.

Ptal
jsem se tedy zaměstnance, jestli nedostal ze servisu víc informací. Odpověděl, že
ano, a ukázal protokol, který vypsal ručně technik při servisní prohlídce. V dokumentu,
jehož autorem je pravděpodobně technik xxxx, je popsáno 15 možných závad automobilu.
Na moji žádost mi bylo umožněno, abych si poznámky technika opsal. Teprve po dalších
opakovaných žádostech mi stránku kolega obsluhujícího okopíroval. Musím však říct,
že mezi tím, jak závady popisuje technik, a tím, jak je interpretoval v rozhovoru
pracovník za přepážkou, zůstal rozpor. Navíc do tištěného formuláře se dostal jen
zlomek technikových výhrad k autu.

Velmi mě zklamal postup předávání informací od
servisního technika, který strávil prací na autě hodinu. Jeho obsluhující kolega
vůbec nedokázal mně jako platícímu zákazníkovi výsledky jeho práce předat. Výroky
typu "auto je sebevražda" považuji za naprosto neadekvátní, navíc v situaci, když
mi obsluhující nebyl schopen nabídnout jakékoliv řešení či nástin možných prací,
které bych si mohl ve vašem servisu objednat.

Obrátil jsem se značkové servisní
centrum Toyoty s důvěrou, že dostanu maximum informací o reálném stavu auta. Ty mi
daný zaměstnanec nebyl sám od sebe schopem zprostředkovat, přestože je měl k dispozici.
Je otázkou, zda má smysl navštěvovat autorizovaný servis a platit za jeho odborné
služby, když výstup hodinové práce zredukuje pracovník komunikující se zákazníkem
na deset napsaných slov.

Považuji se za fanouška značky. Autorizovaný servis jsem
volil, protože mým známým podobná návštěva při koupi ojetiny pomohla. Místo kvalifikované
pomoci se mi však dostalo povýšeného chování a neochoty. Přístup pracovníka a úroveň
výstupu mě velmi zklamaly. Těžko mohu někomu doporučit, aby využil vašich služeb.

..Jsem zvědav co odpoví.
Uživatelský avatar
olstrane
Řidič
Příspěvky: 262
Registrován: pát 23.11.2007, 22:01
Bydliště: Oleška Village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olstrane »

K tomu se nedá nic dodat. Snad jen to že jsem u nich kupoval ženě corollu a bazarník byl v poho. Ale když jsem chtěl místo servisky zjistit co vše se dělalo na tom autě je u nich koupený a servisovaný dostalo se mě odpovědi že bylo servisovaný a poslední prohlídka se dělala ve 137tis km a tim to zhaslo ani slovo navíc. Dál techníčák jsem přes ně dostal od původního majitele odhlášený až po měsíci a na závěr přád nemám druhé klíče a to už to je další měsíc navíc a pořád mi je slibujou :mad: :mad: :mad:
Toyota Avensis Terra 2.0 VVT-i ´01
Land Cruiser FJ 40 na mě čeká v USA

ex-Toyota Corolla E10 4E-FE ´95
Obrázek
User22x
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13.01.2009, 17:52

Příspěvek od User22x »

Tak pridavam dalsi zkusenost s timto servisem. Driv sem s Corollou, RV2007 jezdil do servisu v Hodonine, ktery bohuzel musel skoncit a kde sem byl naprosto spokojenej. Proto sem musel vvyhledat novej servis a vzhledem k praci bylo nejbliz poruce zminovane C+K. Nahlasil sem se na konkretni hodinu a auto na tu dobu privezl (servisni prohlidka po 105 tis. km). Vzhledem k tomu, ze servisni prohlidky trvaji 1 - 1,5 hodiny, chtel jsem si na auto pockat. Po dvou hodinach jsem dostal informaci, ze auto bude za 30 min hotove...hodinu pote jsem odjizdel. Takze me tam nechali cekat 3 hodiny, aniz by me upozornili, ze to bude trvat dele uz pri predani auta. V tom pripade bych si pujcil Aurisa, kteryho sem tam chtel na jaro kupovat a trada pryc, odpoledne zpatky. Takze priste radsi jinam...
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

ahoj,
no v 90letech jsme tam jeli s novou Corolou na první garančku a víckrát bych tam auto nedal. Napoprvé vůbec nevěděli co dělat, no a napodruhé na reklamaci dali místo 5,5litrů oleje jen 4,5litru. No ostuda jak prase, táta řádil jak černá ruka a auto pak raději jezdilo na garančku do Vídně, kde stála stejné peníze, ale rozíl v práci 1000000000000000000:0,1.
No vidím, že špatné jméno servisu zůstává navěky :mad:
RAV4 D-CAT
User22x
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: úte 13.01.2009, 17:52

Příspěvek od User22x »

njn, nejak se jich to drzi. Skoda ze sem to nevedel driv a musel sem jim vyplaznout 7500 CZK za garancku...
wood
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: sob 19.08.2006, 10:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od wood »

moje zkusenost s C&K - servis na Marikove u Globusu:
pri koupi noveho auta (avensis, loni v cervnu) servis a jakakoliv vystupni kontrola jejich prace - totalni kolaps.
spatne zapojene a nastavene parkovaci senzory, nezapojene mlhovky, ...
hned po koupi auta jsem tam byl ctyrikrat, nez byly zavady odstraneny. pri posledni reklamaci uz jsem odmital mluvil s kymkoliv jinym nez s reditelem provozovny a az pak bylo vsechno v poradku, az na to, ze mi dali senzory lehce jineho odstinu. to jsem nechal az na garancni prohlidku.
garancni prohlidku + reklamaci nekolika drobnosti jsem ted objednaval primo pres reditele pobocky.
jen pro zajimavost seznam zavad:
nefungujici zadni zasuvka, netesnici schranka u spolujezdce, odchliply kryt zadniho reproduktoru, upadavajici displej handsfree (byl prichycen jen na nalepovacim suchem zipu), vrzajici pate dvere a jina barva senzoru.
vzhledem k pozadavku spravne barvy senzoru si tam chteli auto nechat dva dny, takze mi nabidli zdarma nahradni vozidlo - prius (mimochodem perfektni auticko - doporucuji aspon vyzkouset).
ve finale sice oprava trvala o den dele (tentokrat telefonovali s omluvou), ale vzhledem k nahradnimu vozidlu jsem to vubec neresil. vsechny zavady opraveny, garancni prohlidka bez problemu, auto perfektne vycistene a nalestene a celkova cena: 0,- Kc.
jsem zvedav na dalsi prohlidku, treba se konecne blyska na lepsi casy :)
Krtek2000
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03.07.2009, 14:02

C+K Brno - koupě auta

Příspěvek od Krtek2000 »

Před 14 dny jsem koupil Yarise 1,3 u C+K a dnes jsem se stal členem klubu. To co jsem si tady přečetl, mne docela zarazilo a tak se musím přidat i já.

Při jednání s obchodníkem - konkrétně slečna Babáčková (jak před podepsáním smlouvy, tak i poté) jsem se nesetkal s ničím negativním. Jediné mínus bylo prodloužení doby dodání o 14 dnů (nemilé, nicméně vzhledem k čekací době 2 měsíců - snesitelné). Předání proběhlo OK. Vše mi vysvětlili a ukázali. Auto naprosto v pořádku. Je mi jasné, že v první fázy jim jde o prodání auta a poté se situace může vyvíjet úplně jinak.

Až budu mít nějaké zkušenosti se servisem, tak dám vědět.

P.S.: Kamarád od nich kupoval Yarise a Aurise a o nějakých problémech se mi zatím nezmiňoval. On pravděpodobně jezdí do jejich servisu ke Globusu.
ferdak
Člen Týmu
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 12.03.2009, 08:08
Bydliště: Brno

Příspěvek od ferdak »

Pridam tez nejakou zkusenost s Aurisem:

CK Videnska:
resil jsem tuknuty zadni naraznik + svetlo, plus montaz zadnich couvacich senzoru. Auto jsem tam dovezl v utery s tim, ze uz maji vsechno pripravene a muzou na tom delat. V patek me technik rika, ze musi jeste provest montaz senzoru. V pondeli po predani, nejdriv koukam, co se me to vali u spolujezdce na zemi, byla to krytka od baterie, budiz, zapomneli. Pri vyjezdu z dvora hazu pravy blinkr, ozve se nejaky varovny ton a kontrolka blika jako zbesila, du se podivat ven a cumim jako tele na vrata: blinkr nic, zato blika brzdovy svetlo. Tak couvam zpet, technik krouti hlavou, chvili do toho zira, pak pritahne pajku, result: pry to zapomneli uzemnit ci co. Zadam si komplet kontrolu osvetleni, pry zbytecne, result: odesla zarovka u brzdy.
Uz nema cenu ani mluvit o tom, ze me neupozornili na to, ze me kuna cuckuje tapecirunk na kapote. Myslim si, ze ve "slusne" spolecnosti by se to hodilo. Az do ted bych to vsechno zkousnul, holt se proste stane, i kdyz by se nemelo. Co me ale vytocilo bylo na predavacim protokolu razitko s napisem "kontrola kvality". Rekl bych, ze v tomhle pripade to ale nikdo nezkontroval.
Jedine plus na cele veci bylo, ze me prisly senzory na min penez, pac manipulace s naraznikem poresila havarka.

Byl to muj prvni servis v Toyote, takze jeste nebudu hodnotit, jenom doufam, ze pro priste bude cervene razitko "kontrola kvality" odpovidat skutecnemu stavu.


CK Marika (u Globusu):
Nechal jsem si namontovat elektronicku plasicku na kuny a spol. Pekne si s tim vyhrali: s umistenim, podlozenim penou a natahanim dratu (pridano do svazku k baterce a pojistkove skrini) + vystrikani podvozku sprejem, co by mela odpuzovat taktez tu lasicovitou verbez. Takze spokojenost.

PS:
Na videnske jsme mel moznost behem te chvile, co jsem tam stravil, obhlednout servisni pracovniky a prekvapilo me, jak jsou nekteri z nich hodne mladi. Tipoval bych na zrovna dokonceny ucnak. Budeme holt muset dat chlapcum jeste cas, snad se brzy vypracuji.
Auris 1.6, r.v. 2008
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

K CKcku na Videnske bych mohl dodat jednu novinku co maji na svem webu, a sice to, ze kompletne rozsiruji sve zazemi vcetne nove budovy s dilnami... holt uvidime co tam bude pracovat za techniky 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
jv3
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19.02.2010, 10:42
Kontaktovat uživatele:

Servis mojí toyoty

Příspěvek od jv3 »

Ahoj,
tak jsem vezl do servisu moji Corolu do CK a musím říct, že maximální spokojenost. Všechno co jsem se dozvěděl na jejich webu http://www.toyotabrno.cz tak platilo a navíc byli všichni fakt ochotní a příjemní. No a sama oprava dopadla na výbornou a to nemluvím o rychlém vyřízení. Mohu jenom doporučit!
PavelN
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: stř 20.09.2006, 21:19

Re: Servis mojí toyoty

Příspěvek od PavelN »

jv3 píše:Ahoj,
tak jsem vezl do servisu moji Corolu do CK a musím říct, že maximální spokojenost. Všechno co jsem se dozvěděl na jejich webu http://www.toyotabrno.cz tak platilo a navíc byli všichni fakt ochotní a příjemní. No a sama oprava dopadla na výbornou a to nemluvím o rychlém vyřízení. Mohu jenom doporučit!
Já mám zase opačné zkušenosti. Sice jen dvě, ale stojí za to. Když jsem převzal nové auto (přímo ze showroomu), po výstupu doma na mě vypadla vnitřní část plastového dílu u pedálu, druhý den reakce ve smyslu, jak jste si vůz přebral tak ho máte, jedině objednat nový díl, přičemž evidentně ho opravovali, ale neodborně a to už pominu fakt, že na novém voze byla autobaterie Varta, nikoliv origoš Toyota, která po dvou letech prachsprostě klekla.
Vzhledem k nesmyslným cenám za servis jsem jezdil o 100km úplně jinam a ušetřil pár tisíc.
V pátek jsem reklamoval v rámci záruky a při reklamaci jsem dostal otázku, pročpak nejezdím tam, kam jsem jezdil na pravidelný servis. Otázka mimo mísu, nejel jsem k Frantovi Vomáčkovi, ale k Toyotě a je úplně jedno do jaké pobočky. Dnes mě končí záruka a pokud nebude zásadní problém s motorem, nebo s něčím jiným důležitým, v Toyotě mě neuvidí, moc drahý špáz na takové lidové vozítko.
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“