nový landcruiser 200 - kompletně odmaskovaný

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

podélné lavice ... na jedné straně sedí 4 a pak 3 ale obě jsou stejné .... byť v DE se to prodává jako třinácti místná :shock:
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:podélné lavice ... na jedné straně sedí 4 a pak 3 ale obě jsou stejné .... byť v DE se to prodává jako třinácti místná :shock:
A to se na těch lavicích u nás může cestovat ... co např. pásy?
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

jo může ... u bočních nemusej bejt .....
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:jo může ... u bočních nemusej bejt .....
Tak to je dobrá zpráva, to jsem netušil. A myslíš, že ta pětidvéřová 76-ka nejde na spaní udělat? To je o tolik kratší?
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to nejni ale co jsem na ní koukal tak má trochu jinak dělanou podlahu takže není kopletně rovná podlaha ... myslím nezkoušel sje mto zatím .... stejně tak mi přijde že není tak široká a vysoká v zadní části jako 78 která je za zadníma dveřma trochu rozšířená ...
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:to nejni ale co jsem na ní koukal tak má trochu jinak dělanou podlahu takže není kopletně rovná podlaha ... myslím nezkoušel sje mto zatím .... stejně tak mi přijde že není tak široká a vysoká v zadní části jako 78 která je za zadníma dveřma trochu rozšířená ...
Díky moc. Ještě bych se zeptal na něco okolo podvozku. tuším, že jsem někde viděl, že 78 má vepředu vinutý a 76 listový pružiny. Je to tak? A jak to je s tím zapínáním předního pohonu ... cca do jaké rychlosti?
g.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

Tohle taky nevypadá špatně
http://toyota4x4.cz/prehled/model.php?kod=lc105
..... motor bez ku*vítek ... jak jsi říkal, obě nápravy tuhé, vinuté pružiny, i ty airbagy to má :D
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

75 což byla předchůdce 78 měla lisťáky všude .... 78 už má předu vinutý pružiny vzadu listy .. a 76 je na to podle mě stejně jako ta 78 ....

105 je libová .... pro prochu majetnější offroadisty asi to nej .. na rozdíl od kila má i přední tuhou a stejnej motor jako 7x ... nezničitelnej ...

něco takovýhohle by nebylo špatné http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:75 což byla předchůdce 78 měla lisťáky všude .... 78 už má předu vinutý pružiny vzadu listy .. a 76 je na to podle mě stejně jako ta 78 ....

105 je libová .... pro prochu majetnější offroadisty asi to nej .. na rozdíl od kila má i přední tuhou a stejnej motor jako 7x ... nezničitelnej ...

něco takovýhohle by nebylo špatné http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1


No tyhle stránky jsem zrovna včera večer procházel a tak jsem to taky viděl. Je to chuťovka ... :D.

Našel jsem jí i na webu Dajbycha, ale ta cena mě nemile překvapila .... přes 1150000 bez DPH :twisted:

Když se k tomu napočítají uzávěry, pevnostní nárazníky, naviják a pod., tak to vč. DPH vyleze skoro ke dvoum mega a to je docela přehnaný na to, že je to starý model. To už by se vyplatila FJ Cruiser a nebo i V8, se kterou bude jízda o několik tříd lepší. Jasně ... až na ten terén.

Jinak jsem ještě zabrousil i na Wranglera Rubicon a viděl i nějaký videa. To je taky šikula, ty jeho nápravy dovedou neskutečný věci. Ale tam bych se bál celkové spolehlivosti, stejně jako u Commandera .... škoda ..... :cry:

g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to jo no .... někde na offroadforu byl kontakt na nějakou firmu z lovosic která snad ty auta dokáže trochu levněji ... a cena doplňků je nižší když je kouíš v cizině ale musíš mít dílnu nebo někoho kdo ti je namontuje .... jusem zvědav esi bude od LC 200 taky takováhle verze jako bylo 100/105
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:to jo no .... někde na offroadforu byl kontakt na nějakou firmu z lovosic která snad ty auta dokáže trochu levněji ... a cena doplňků je nižší když je kouíš v cizině ale musíš mít dílnu nebo někoho kdo ti je namontuje .... jusem zvědav esi bude od LC 200 taky takováhle verze jako bylo 100/105

No plánuju to na cca březen, tak uvidím, jestli ještě nastanou nějaké změny či novinky.
g.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

goha píše:
cuisine píše:75 což byla předchůdce 78 měla lisťáky všude .... 78 už má předu vinutý pružiny vzadu listy .. a 76 je na to podle mě stejně jako ta 78 ....

105 je libová .... pro prochu majetnější offroadisty asi to nej .. na rozdíl od kila má i přední tuhou a stejnej motor jako 7x ... nezničitelnej ...

něco takovýhohle by nebylo špatné http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1



Tohle je taky náááádhera ..... :D :D :D
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lbirolavtopp

g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:hmm pěkný ale proč troškařit

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... d=23747302
:lol:
E-eeeee .... to má do Toyoty hooodně daleko ..... :P
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to má ale když se budeš snaži a trochu si prodloužíš zadek tak tam můžeš dát LC71 .. to je takovej prcek :lol:
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“