nový landcruiser 200 - kompletně odmaskovaný

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:koukni na offroad forum tam je celkem dost lidí s toykama byť teda vetšinou 73 nebo 80tky .... ale určitě ti poraděj .... jinak ale zkus toho dajbycha co se týče 78/6 jsou velmi vstřícní a ochotní takže pustěj určitě hodně informací
Díky moc, budu hledat a sosat ... :D
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

jinak dneska jsem tu měl fj cruiser a mooocccc krásné .... žlutá zářivá barva ... automat .. krásně hučící motor ....
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:jinak dneska jsem tu měl fj cruiser a mooocccc krásné .... žlutá zářivá barva ... automat .. krásně hučící motor ....

No to mi povídej, vždyť jsem se o ni také zmiňoval :P .
Budu muset vzít Dajbycha "útokem".
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to rozhodně doporučuju ... pak dej echo .. dajbych inzeruje že 200 bude mít v lednu tak nevim esi už jí má ... ale co se týče toyot do terénu tak si myslím že se vyzná a uměj i poradit .... a nebo dovézt co chceš .. třeba tundru :lol:
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:to rozhodně doporučuju ... pak dej echo .. dajbych inzeruje že 200 bude mít v lednu tak nevim esi už jí má ... ale co se týče toyot do terénu tak si myslím že se vyzná a uměj i poradit .... a nebo dovézt co chceš .. třeba tundru :lol:
No Tundru už v nabídce má a dle mě je to fajné kára, ale do terénu asi moc ne ... vzhledem k velkému rozvoru a celkem malé světlé výšce. Škoda, byl by to pěkný tank :x
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

to jo ...tak kdyby jsi si koupil tu krátkou jednokabinu tak to jde to s těmi teréními schopnostmi bude lepší,ale tu co mají jako předváděčku ta je hustá, vzadu místa jak v A8 long .... něco to odveze a hlavně utáhne a pro řidiče taky pohodlná ..... korbičky maj něco do sebe ;)
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:to jo ...tak kdyby jsi si koupil tu krátkou jednokabinu tak to jde to s těmi teréními schopnostmi bude lepší,ale tu co mají jako předváděčku ta je hustá, vzadu místa jak v A8 long .... něco to odveze a hlavně utáhne a pro řidiče taky pohodlná ..... korbičky maj něco do sebe ;)
No já mám dojem, že mají všechny stejný rozvor, bez ohledu na velikost kabiny ... alespoň tuším. Ale omrknu to a kdyby mi ji Dajbych upravil jako expediční auto (trochu zvednout, rozšířit, uzávěry, šnorchl, navyjáky, MT gumy atd. ), jak to někde na stránkách tuším uvádějí, že to k vozům u nich koupených dělají, tak není o čem ..... :D :D :D . Jen bych osobně přivítal možnost zakrytí té korbičky, takhle otevřený se mi to moc nelíbí a aby tam mohlo i něco zavazadel zůstat, jako v klasickém kufru.
g.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:prodává jí třeba dajbych a je to euro 4 .... jinak má to ještě o 6 kW víc než def ... je to auto s oběma tuhejma a vzadu listový pera tak to nikdy nebude řezač zatáček .... a výkonově mi to přišlo úplně v pohodě ....

Tož to jooooo .... ta Toya 78 má skutečně o 6 kW větší výkon, má také ale větší objem ...4164 ccm, kdežto Def má jen 2402 ccm. Krouťák má ale def výrazně lepší ... 360 Nm/2000 oproti 285/2000 Nm u Toy ... :( . Její motor ale asi víc vydrží, když má větší objem a navíc je to 6-válec, oproti 4-válci u Defa s menším objemem.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

tak tak ten motor je nesmrtelenej .... objem ničím nenahradíš ... a hlavně to nemá žádnáelektronická ku*vítka která by snižovala jeho životnsot .. turbo, common rail atp .... je to motor ověřenej v těch nejhorších podmínákch afriky a blízkého východu .... esi na expedici tak tímhle ... jde krásně odspoda a nemusí čekat až nafouká turbo ....
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:tak tak ten motor je nesmrtelenej .... objem ničím nenahradíš ... a hlavně to nemá žádnáelektronická ku*vítka která by snižovala jeho životnsot .. turbo, common rail atp .... je to motor ověřenej v těch nejhorších podmínákch afriky a blízkého východu .... esi na expedici tak tímhle ... jde krásně odspoda a nemusí čekat až nafouká turbo ....

Ale nikde jsem nenašel, že byla i v pětidveřovým provedení. Třidveř fakt nechci.
g.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:tak tak ten motor je nesmrtelenej .... objem ničím nenahradíš ... a hlavně to nemá žádnáelektronická ku*vítka která by snižovala jeho životnsot .. turbo, common rail atp .... je to motor ověřenej v těch nejhorších podmínákch afriky a blízkého východu .... esi na expedici tak tímhle ... jde krásně odspoda a nemusí čekat až nafouká turbo ....
A ještě dotaz. Nevíš, jaké má ten motor rozvody ... řemen vs řetěz?
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

rozvody nevim ... třídvéř je dobrej dá se v něm krásně spát ... a je i třídvéř 5 + 4 a pak 2 + 7 ....
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

rozvody nevim ... třídvéř je dobrej dá se v něm krásně spát ... a je i třídvéř 5 + 4 a pak 2 + 7 ....
Díky, zřejmě jsi se překlepl a chtěl napsat, že je i pětidvéř. Takže ten pětidvéř má označení 76 místo 78? Je mezi nimi i jiný rozdíl, než jen počet dveří? Ta Tundra je impozantní :o
g.
cuisine
Navigátor
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 05.04.2007, 21:14
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cuisine »

pětidvéř je 76 to je 5 + 4
třídvéř je 78 a je 5+4 a 2 + 7
78 je trochu delší a má krásně rovnou podlahu a je lepší jako pracovní auto nebo auto pro expedice .... 76 nemá tak velkou - prostornou karoserii ... pokud by jsi i měl na denní ježdění bude možná lepší ale mylsím že praktičtější je 78 svou konstrukcí .... jinak nastupování na druhou řadu sedadel u 78 ( v konfiguraci 5+4 ) je celekm chytře vyřešeno ... sedadlo spolujezdce se lehceodsune a i pootočí takže nástu dozadnu je v pohodě
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

cuisine píše:pětidvéř je 76 to je 5 + 4
třídvéř je 78 a je 5+4 a 2 + 7
78 je trochu delší a má krásně rovnou podlahu a je lepší jako pracovní auto nebo auto pro expedice .... 76 nemá tak velkou - prostornou karoserii ... pokud by jsi i měl na denní ježdění bude možná lepší ale mylsím že praktičtější je 78 svou konstrukcí .... jinak nastupování na druhou řadu sedadel u 78 ( v konfiguraci 5+4 ) je celekm chytře vyřešeno ... sedadlo spolujezdce se lehceodsune a i pootočí takže nástu dozadnu je v pohodě
A ta 78 v provedení 2+7 ... to je řešeno jak těch 7 míst?
g.
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“