modely HZJ

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

Mám hodne práce a vyhovovalo by mi to nekedy cez víkend. Ale asi nekde mimo Prahu. Nekedy jazdím do KV., ale neviem, či sa mi to podarí zorganizovat ešte tento mesiac. Napíš, kedy asi prídeš naspet.
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan elznic »

No ja odjizdim koncem rijna,a vracim se asi za pul roku.Je to tam fakt daleko :D :D Budem jeste cestou trochu chodit po Himalajich.Takze pocitam ze se vratim asi behem dubna,pokud vse pujde podle planu a nestane se nejakej problem.Cestopis s fotkama bude vychazet na www.svet4x4.cz a na www.hedvabnastezka.cz . Takze budete vedet co se deje a jestli nas neunesli v Pakistanu kluci z Talibanu :D :D
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

Telefonoval som s bráchom. Chcel by sa s tebou tiež stretnút a prišiel by do Čiech asi 21.09. Dal by sa dohodnút termín na 22. , alebo 23. 09? Pokial možeš, tak mi aj zavolaj na 382 585085, 602283010, alebo mi pošli tvoj tel. aby sme sa lahšie dohodli. Ivan
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan elznic »

Ahoj.Mam tel.608026026,zavolej az se vam to hodi a potkame se. Milan(m.elznic@seznam.cz)
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

milan elznic píše:Ahoj.Mam tel.608026026,zavolej az se vam to hodi a potkame se. Milan(m.elznic@seznam.cz)

milan elznic: Ahoj, mohl bys mi prosím poslat také fotky na můj mail?
jpgpnozavináč.volny.cz Díky ....

Jinak bych měl dotaz na všechny zkušené. Taky uvažuju o nákupu LC. Chtěl bych to mít ale jako jedno auto, tj jak na silnici, tak to upravit jako expediční do těžšího terénu. Máte zkušenost s takovou úpravou např. LC 120? Jinak mě i dost rajcuje FJ Cruiser, co si o ní myslíte?
Díky g.
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan elznic »

Ahoj,FJ je asi takovej žroutek benzinu,ale to si jen myslim nemam s tim zkusenosti.Ale LC 120 je super i do terenu i na cesty.DOPORUCUJI!!! Foto poslu!!!
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

milan elznic píše:Ahoj,FJ je asi takovej žroutek benzinu,ale to si jen myslim nemam s tim zkusenosti.Ale LC 120 je super i do terenu i na cesty.DOPORUCUJI!!! Foto poslu!!!
No s tím, že FJ trochu bumbá počítám a stejně bych jí hodil do LPG ... i když je jasný, že se to někomu asi bude zdát "eklhaft". To samé bych udělal i s LC 120, protože bych jí kupoval v benzínu. Ono to asi bude v nejbližší budoucnosti s dieselama trochu problematický, když teď budou do nafty přidávát ty různý sr*čky.
g.
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan elznic »

No s tou naftou mas pravdu,to jsem si vubec neuvedomil.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

milan elznic píše:No s tou naftou mas pravdu,to jsem si vubec neuvedomil.
Dnes jsem se byl jen tak nezávazně pozeptat v prodejně na tu 120 a docela mě zarazilo, že u automatu nelze dodat uzávěru diferenciálu (chtěl jsem min. středový + zadní). To je pro mě veliké zklamaní. Navíc ten vedoucí prodeje ani pořádně nevěděll tech. data, tvrdil mi, že 120 má výkonnější motor než FJčko..... Holt člověk na svém místě .. :( Ty uzávěry mě ale fakt docela rozhodily ... nechápu, proč by to nemělo chodit, když to jiné značky dokážou.
g.
goha
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: stř 22.08.2007, 20:36

Příspěvek od goha »

milan elznic píše:No s tou naftou mas pravdu,to jsem si vubec neuvedomil.
Ještě přidám trochu OT....
Tohle je docela šikula na to, že to není offroad.
http://youtube.com/watch?v=xEXwIQxtI4o

http://www.youtube.com/watch?v=JN04p7PT ... ed&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QI8Gbftv ... ed&search=


g.
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

Zhánam predné sedadlá starého typu na HZJ 78 - vzadu s plastovou výstuhou.
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

skúška.
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

skúška.
ivan šimor
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28.05.2007, 21:06

Příspěvek od ivan šimor »

foto
milan elznic
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: ned 10.06.2007, 15:48
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan elznic »

AHOJ VSEM CO ZIJOU PRO DOBRODRUZSTVI A OFFROAD S TOYOTOU!!! SPUSTILI JSME NOVE STRANKY...WWW.TOYOTA-ADVENTURE.COM :D
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“